Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цифров тунер за ефирна телевизия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сайтът не е търговски, едва ли ще видиш цени. По-скоро - на сайтовете на представителите на Strong.

    Коментар


      #17
      Изглежда се канят да отложат спирането на аналоговото разпръскване. :D
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #18
        todorakiggg написа:
        Само аз ли не виждам цени в този сайт?
        Устройствата се предлагат от големите вериги като Теномаркет, Технополис, Зора и др.Цените са от 39 до 59 лв. Естествено има и по 159 лв., но едва ли някой ще си купи от тях!
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #19
          http://www.notonlytv.net/p_lv6tboxhd.htmlструва 48 лв. и има HDMI

          Коментар


            #20
            И къде ще го включиш този HDMI, ако телевизора няма дори скарт букса или АV входове?Въобще преди да пристъпите към покупка на цифров приемник си огледайте телевизорите какви входове имат!
            Няма начин да няма начин!

            Коментар


              #21
              nikolovvd написа:
              И къде ще го включиш този HDMI, ако телевизора няма дори скарт букса или АV входове?Въобще преди да пристъпите към покупка на цифров приемник си огледайте телевизорите какви входове имат!
              ще го включа в ЛЦД монитора

              Коментар


                #22
                ilko-gd написа:
                И аз последният месец се интересувам от темата. Най-интересното е че стандарта, който въвеждаме е DVB-T, а вече съседите и "запада" въвеждат DVB-T2 и предполагам след някоя година ще го направим и ние и тези приемници...Приемник който е за DVB-T2 е обратно съвместим с TVB-T, но са по-скъпи и няма голям избор в момента.
                Много интересно, аз се разтърсих също щото си взех един приемник, с идеята да го ползвам не да го гледам аз а други цели.Важното е че не спира по 24 часа в денонощието и то месеци работи.DVB-T2 по своята същност представлява цифрова ефирна телевизия от ново измерение. При него компресията е по-голяма и това позволява преноса и излъчването на повече канали с висока резолюция на 1 честота. Ако при обикновенното DVB-T на 1 честота могат да се пуснат 3,4 програми с висока резолюция HD, то на DVB-T2 може да се качат около 5,6. Затова и повечето европейски страни предприеха действия за въвеждането на DVB-T2 формат, тъй като техните телевизии са преобладаващо с висока резолюция. Реално в момента тези канали, които се излъчват нямат нищо общо с HD та затова има доста на 1 честота.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #23
                  В Сърбия, до колкото съм запознат, работят на DVB-T2, така че може да се провери какви са цените при тях.По този начин ще сме в крак с ... бъдещето!
                  Няма начин да няма начин!

                  Коментар

                  Working...
                  X