Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петък 13-ти...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петък 13-ти...

    Този петък 13-ти е ужасяващ за суеверните, смята германски професор.Причината е не само във факта, че е петък, 13-ти, а и заради поредицата от числа в датата 13.10.2006, които когато се съберат, също дават числото 13 (1+3+1+2+6=13).

    #2
    Re: Петък 13-ти...

    sasco написа:
    Този петък 13-ти е ужасяващ за суеверните, смята германски професор.Причината е не само във факта, че е петък, 13-ти, а и заради поредицата от числа в датата 13.10.2006, които когато се съберат, също дават числото 13 (1+3+1+2+6=13).
    Уау Аз тия суеверните не ги разбирам... ама нали човек се в нещо трябва да вярва де!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Историята за петък 13 е много интересна .......Не си спомням точно ,но някакви маи предшественици на днешните масони били избити в петък 13 и запоради тази причина дни като днешния са запомнени като "лоши".Иначе за мен петък 13-ти си е ден като ден.Даже хубав ден защото знам че утре е събота...
      FIAT Punto ELX 1.2 75

      Коментар


        #4
        Доколкото си спомням тогава са били избити почти всички рицари - тамплиери от църквата защото са имали доста голямо влияние през онези времена ( XII - XII век ) съответно на петък - 13и и от тогава са тия суеверия
        ex : Bravo 1.6 16v 103hp
        now : Marea HLX 2.4 JTD

        Коментар


          #5
          Обикновено на петък 13 имам огромен късмет ... освен това 13 ми е любимото число Но днес беше малко по-различно ... късмета ми се разпредели между двама други съученици, като получиха шестици на моя сметка ... И все пак нямам нищо против ...

          Коментар


            #6
            RumenMM написа:
            Доколкото си спомням тогава са били избити почти всички рицари - тамплиери от църквата защото са имали доста голямо влияние през онези времена ( XII - XII век ) съответно на петък - 13и и от тогава са тия суеверия
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
            FIAT Punto ELX 1.2 75

            Коментар


              #7
              На мене вчера ми се срути банковата система, не се беше случвало сигурно от 3 години. За сметка на това колегата ми най накрая попадна на мечтаното от него пежо 406, което компенсира създадените ядове.. абе странен ден...
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                На мен нищо не ми се случи....освен ако броя това,че колата ми нещо се прееба и неще да бачка на бензин....на 3 цил. работи,ама на газ е пушка....ще пусна тема за това де...

                Коментар


                  #9
                  Това за суеверията са глупости!Ааа мина ми черна котка път,варзах си червено конче,разни зодиаци(най-вече предсказанията е модно да са правени от гейчета-пфу!).Дори и да има малко истина според тях в звездите на които те вярват тези техни техники на "предсказване" са разработени преди стотици(ако не и хиляди) години-а оттогава звездната карта се е променила n пъти
                  Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
                  Обичам Родината,мразя държавата!

                  Коментар

                  Working...
                  X