Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Бензиностанци Газпром?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не съм зареждал повече от година на Газпром, бях доволен от бензина, сега няма идея как е.Зареждам само от Еко дизел(служебната) и бензин(личната).

    Коментар


      #17
      Аз зареждам бензин и дизел от тая в Приселци - доволна съм - не намирам някаква разлика с горивата на другите бензиностанции.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        kiro_of_the_day написа:
        flippy89 написа:
        Зареждам газ и бензин от Газпром и съм доволен. Преди време слагах от ОМВ и колата харчеше с литър отгоре.
        Кога е това преди - зимата ли?
        Преди 4 месеца, в ОМВ няма да се возя ама и няма да зареждам. Поне Видинското е изключително скапано.
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #19
          vital написа:
          Магазините към бензиностанциите са на доста по-поносими цени от ОМВ например. Има приятни промоции - кафе с фреш/кексче/баничка или не знам си какво. И кафето е добро, винаги капсули.
          +1 , особено за кафето За горивата не знам, зареждах няколко пъти от тях в началото като се появиха, защото ми изпаднаха талончета за отстъпка, и не съм усетил разлика. Кефят ме най-вече за това, че изцяло са брандирани в синьо :D
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #20
            dikanio написа:
            vital написа:
            Магазините към бензиностанциите са на доста по-поносими цени от ОМВ например. Има приятни промоции - кафе с фреш/кексче/баничка или не знам си какво. И кафето е добро, винаги капсули.
            +1 , особено за кафето За горивата не знам, зареждах няколко пъти от тях в началото като се появиха, защото ми изпаднаха талончета за отстъпка, и не съм усетил разлика. Кефят ме най-вече за това, че изцяло са брандирани в синьо :D
            ...И спонсорират само сини футболни отбори, но не и в България. Иначе. Последно време изкарвам обедите си там. Кафето им от 1.67 ( има и по-скъпото Ily) включва кафе, вода, кроасан или поничка. Кафето е чудесно, а всичко упоменато се сервира в поднос. Стилно и човешко е. Редовно пиех и фрешовете им, когато ги правеха на центрофуга. От как им докараха нова машина и ги пресоват с корите ги избягвам. За горивата им. От дизела имам малко впечатления. Не ме впечатли, като разход и поведение на колата, но сигурно няма да е лош, след като регионалната им управителка си зарежда личния луксозен автомобил там...ако е някаква мярка за качество този факт де. :P
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #21
              Преди седмица изгорих един резервоар нафта от Газпром - не усетих разлика спрямо нафтата на Лукойл и на ЕКО.Връчиха ми една чаша за вода /грозна/, защото съм заредил повече от 30 литра.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                Преди седмица изгорих един резервоар нафта от Газпром - не усетих разлика спрямо нафтата на Лукойл и на ЕКО.Връчиха ми една чаша за вода /грозна/, защото съм заредил повече от 30 литра.
                Трябва да са ти дали също и чип за отстъпка, с който има 6 ст./л., ако си заредил над 50 лв. (а очевидно си)

                Коментар


                  #23
                  kiro_of_the_day написа:
                  Преди седмица изгорих един резервоар нафта от Газпром - не усетих разлика спрямо нафтата на Лукойл и на ЕКО.Връчиха ми една чаша за вода /грозна/, защото съм заредил повече от 30 литра.
                  Това ми напомни за:https://www.youtube.com/watch?v=NR18q9hwE6Yп.п. трябваше да е за другата тема, ама тук дойде на място.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #24
                    Газпром-а до католическата църква ми е на един...ръка растояние но зареждам при тях само когато ми свърши газта в началото или вътре в Тракия защото: смени се персонала, на касата имаше едно гейче, едно друго капутче ми я остави да :трака: и ми нагяка 24 литра вместо 20 /80%/ затварят за половин час някъде преди 19 часа, манометъра за гумите не им работи и тва стига.
                    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                    Коментар


                      #25
                      Година и нещо зареждам само и единствено на Газпром - Дружба. Зареждам и пропан-бутан и бензин там. Преди това зареждах само в ШЕЛ. Разлика не намирам спрямо шел. Същия разход без проблеми досега. Просто отстъпката е по-голяма там и ми е удобна, всеки ден минавам покрай нея.
                      Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                      Коментар


                        #26
                        Няколко пъти съм зареждал, нафта като нафта - в България хубава почти няма. Нито е по-лоша, нито по-добра от дизела в големите вериги. Имам бус и пътувам в чужбина, като сипя австрийска нафта - по байрите върви без проблем, прибирам се в България сипвам нашата нафта - види ли нанагорно мъката е голяма..в равното разлика почти няма. С какво я мешат, какво я правят - не знам, ама разликата е огромна.

                        Коментар

                        Working...
                        X