Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

3D таблет X-tremer X81-8G3D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    3D таблет X-tremer X81-8G3D

    Имам малък проблем с новия таблет на малката.По дефолт в него има няколко трейлърчета на 3D филми за демонстрация. Вижда се "супер яко", както казва собственичката на таблета. Реших да сваля някое 3Д филмче от торент тракерите и да го кача в таблета. Според инструкцийката, трябвало да променя името на файла да започва с [3D] преди да го кача в таблета, за да може BIplayer-а да го стартира автоматично в 3D формат. До тук нЕма проблем. Проблемът идва, когато стартирам 3Д филмчето - картината не е 3Д, а е разделена на две. Пробвах всякакви настройки на плеъра, ама тцъ. Плеара, както казах по горе, е BI3DPlaer v. 1.6.6.Къде е проблема? Във филмите, които свалям или в плеъра.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    #2
    Може ли да уточниш - виждаш картина разделена на две, или виждаш две идентични картини една до друга, например вляво една и вдясно една? Ако е първото - нямам идея. Ако е второто - значи файлът е нормален, както трябва да е. Остава да превключиш самия екран в режим "3D - Side-By-Side". Потърси из настройките на таблета в частта за настройки на екрана, макар че и плеърът би трябвало да го командва сам да се превключи. За сравнение - като пусна такъв филм (3D-SBS), той се вижда така в КМ-плеъра на компютъра - като две идентични картини една до друга. След това си превключвам телевизора в режим 3D-SBS и той слива двете половини една върху друга на цял екран. Само че говоря за телевизор с активно 3D. Сигурно при пасивните екрани се променя настройката от плеъра а не от телевизора, не знам.Не знам дали това ти помага някак, но почти сигурно филмът/файлът е наред. Все пак - опитай с някой друг. Ето например това нещо: John.Carter.2012.3D.BluRay.1080p.HSBS.AC3.x264-CHD е 12 ГБ и със сигурност е ок. Пише Bluray, но файлът е mkv, не е оригиналния блу-рей-диск.

    Коментар


      #3
      Картините са идентични, ясно е че файла е наред, ама дали е "наред" за андроид. Рекламните трейлърчета са mp4 формат. В нета четох, че този BI3Dplayer бил уж от добрите. Гледах в настрийките, превключвах в 2D и 3D, но двете идентични картини си останаха...ПП: Странно или не, филмите си тръгнаха, сякаш никога не е имало проблем. Благодаря на всички, включили се в темата!
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #4
        Според мен едната картина в е резолюция HD , а другата е за 3D.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          #5
          sharpradi написа:
          Според мен едната картина в е резолюция HD , а другата е за 3D.
          Не знам дали е така, но ми звучи НЕлогично.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #6
            sok1 написа:
            sharpradi написа:
            Според мен едната картина в е резолюция HD , а другата е за 3D.
            Не знам дали е така, но ми звучи НЕлогично.
            Съдя по следното.По телевизията даваха някакъв мач.И го даваха на на HD и 3D на един канал.И там картината бе разделена по средата.Че затова.
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              #7
              А формата на рекламните клипчета същия ли е като този, които си дръпнал?
              Fiat Brava 1.8 16V GT

              Коментар


                #8
                niko09 написа:
                А формата на рекламните клипчета същия ли е като този, които си дръпнал?
                НЕ, рекламните са мп4, а от торентите дръпнах MKV, но и те тръгнаха..
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар


                  #9
                  Нуждая се отново от помощ.Таблетът се държеше чудесно, докато моя милост не реши да се прави на хакер. Малката беше си сложила един код-картинка (за отключване), който аз реших да разбия. На всеки пет опита ми излизаше съобщение, че трябва да изчакам 30 сек. преди да продължа да опитвам. Да, ама в един момент се отвори страница, в която пишеше, че трябва да вляза в гугъл акаунта си. Малката ми даде паролата и мейла, обаче нъцки, не ще. Не знам въобще дали е включен WiFi-я на таблета, защото нищо не е активно. Само повтаря (изписва), че или името, или паролата е грешна.Мога ли да го хакна, да вляза в сервизно меню или някак да му дам някакво рикавъри. Четох за една програма Uberizer, но нещо не се справям или по-точно тази програма не засича таблета, като свържа с РС-то. Давайте съвети, че малката орева (и с право) орталъка. ПС. Успях да подкарам Uberizer, инсталирах ADB драйвер, но не мога да се свържа с таблета, защото явно трябва да се чекне USB debugging na tableta. A това нямам как да го направя, защото нищо не е активно...ПС2. Оправих се. Изключих таблета, натиснах едновременно Pwr и VolDown и влязох в сервизното меню, после хард ресет и всичко е OK.
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    #10
                    Здравейте!Попадна ми мнението за въпросния таблет и се регистрирах във форума,защото от доста време не мога да намеря решение на следното:Искам със смартфон Самсунг Галакси С2 да искарам 3Д филм с 3д суб на ТВ 3Д Самсунг Д7000.Снабдих се и с преходник мини usb-HDMI,с който се подаде 3Д mkv на ТВ,но не излизат суб.Плеърът на СГ подава без кабела 3Д и суб.,но обикновени srt,a 3d(sub.и idx) не може.Единствено VLC media plear beta за Андроид изкара 3д суб и dts аудио на ТВ чрез преходника,но филма беше в забавен каданс.Пробвах почти всички плеъри за андроид от нета,но уви.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Приемам всякакви мнения и на меил:qqqwww_rum57@abv.bgПоздрави и безаверийно шофиране!
                    Fiesta08

                    Коментар


                      #11
                      bobyk13 написа:
                      Здравейте!Попадна ми мнението за въпросния таблет и се регистрирах във форума,защото от доста време не мога да намеря решение на следното:Искам със смартфон Самсунг Галакси С2 да искарам 3Д филм с 3д суб на ТВ 3Д Самсунг Д7000.Снабдих се и с преходник мини usb-HDMI,с който се подаде 3Д mkv на ТВ,но не излизат суб.Плеърът на СГ подава без кабела 3Д и суб.,но обикновени srt,a 3d(sub.и idx) не може.Единствено VLC media plear beta за Андроид изкара 3д суб и dts аудио на ТВ чрез преходника,но филма беше в забавен каданс.Пробвах почти всички плеъри за андроид от нета,но уви.Ако някой може да помогне ще съм много благодарен.Приемам всякакви мнения и на меил:qqqwww_rum57@abv.bgПоздрави и безаверийно шофиране!
                      Въпроса ти не е за тука, а по скоро за форума на сетком...http://forum.setcombg.com/
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар

                      Working...
                      X