Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте добра автомивка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте добра автомивка

    Препоръчайте някоя добра автомивка в София.Искам да си направя едно хубаво почистване на колата отвътре и отвън. Ходил съм на различни автомивки но на повечето места претупват работата. Искам отвътре да ме измият наистина хубаво, да минат прозорците, една добра прахосмукачка да се сложи, а не веднага след почистването пак да забелязвам боклученца, да почистят цялото купе, вратите, дръжките... всичко

    #2
    Ами аз все още не съм я открил. Преди месец се ядосах и собственоръчно изпрах цялата кола отвътре с четка и препарат за пране на килими. Сега е като тия на Горубляне....
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      zgabrovski написа:
      Ами аз все още не съм я открил. Преди месец се ядосах и собственоръчно изпрах цялата кола отвътре с четка и препарат за пране на килими. Сега е като тия на Горубляне....
      ...на мен така ми е най-кеф - да си я мия отвътре.А за отвън ходя да я мият безконтактно. Ефекта е че след това прахуляка се изчиства с тръгването... т.е. не полепва. За това препоръчвам безконтактното миене.
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Mazgarev написа:
        zgabrovski написа:
        Ами аз все още не съм я открил. Преди месец се ядосах и собственоръчно изпрах цялата кола отвътре с четка и препарат за пране на килими. Сега е като тия на Горубляне....
        ...на мен така ми е най-кеф - да си я мия отвътре.А за отвън ходя да я мият безконтактно. Ефекта е че след това прахуляка се изчиства с тръгването... т.е. не полепва. За това препоръчвам безконтактното миене.
        какво представлява това безконтактно миене и къде го правят?

        Коментар


          #5
          Безконтактното - колата се облива с препарат и след това се отмива само с водоструйка (т.е. не се търка с гъба или четка)... :DЗа основно почистване съм доволен от мивката зад Зимния дворец в Студентски град (между Зимния дворец и Денси). Преди да продам Типото там го измиха така, че като го видях почти се бях разколебал да го продавам... След като взех Бравата, пак там я измих - доволен останах.Вярно, че цената изглежда солена (тогава беше около 70 лв., сега не знам), но включва външно и вътрешно измиване, двигател, пране на тапицерията - така че всъщност не е много.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            миене

            има реклами по радията за такива мивки иначе какво е -Сигурно е миат но не с четки а само с вода и препарат и всичко пата накрая и антистатик и е готова Аз купих няколко препарата за стъклата и не стават . Ще пробвам други ако некой знае нещо което се продава на сносна цена нека пише
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              #7
              Герена - стадиона... 7лв мисля, че беше от вънка. Незнам как я мият тея пичове, ама по 3/4 не се цапа грам

              Коментар


                #8
                Мивката на която аз ходя е тази на Радиал под моста Чавдар.Безконтактното е 7лв. а обикновеното е 5лв.
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  ..... хъммм засега и аз не съм открил мойта мивка номер 1 , обаче онзи ден чух но нямах възможност да доразпитам както трябва - имало някаква мивка на която ти разкачали някои маркуч от изпарителят и промивали системата и изпарителят.някои да е чул нещо подобно .....?

                  Коментар


                    #10
                    Ще отида да видя как са цените в горе споменатата автомивка зад Зимния дворец в Студентски град и ще пиша.

                    Коментар


                      #11
                      На булевард България и стадион раковски има една хубава автомивка мият за 7.50 външно 6-вътрешно! Мен ми изпраха седалките 8лв на седалка! Пак безконтактно! Добри са мом4етата и се стараят независимо каква кола им закараш! А там обикновено има само мерцедеси и БМВ-та! доволен съм от тях! Правят и пастиране и има и барче докато чакаш!П.С.А в Русе външно безконтактно миене е 3.50 Само там ходя !!! На механото!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм адски доволен от Опет на Цариградско кръговото....Поливат ти колата с кви ли не препарати и химикали че не може после да се нарадваш на колата си...
                        Punto HGT - total
                        Punto 1.2 16v Sporting - total
                        Punto 1.2 - alive
                        Toyota celica t23

                        Коментар


                          #13
                          Spursy написа:
                          Ще отида да видя как са цените в горе споменатата автомивка зад Зимния дворец в Студентски град и ще пиша.
                          Това ако не се лъжа е СофАвто Има една и в Княжево по пътя към Владая Там могат да ти измият колата основно, включително двигател и пране на тапицериите - ще бръкнат буквално навсякъде, по розетки, по уплътнения, по панти... навсякъде и ще ти се стори като нова проблема е, че такова миене там струва към 70лв. (както каза Pecho), а ако искаш просто едно миене "вътре-вънка", то можеш да отидеш и на Радиал (под моста Чавдар), и на Сонакс (до Шел на бул."Сливница"), и до Мелница-София, и на много други места.... най-лесно ще ти бъде обаче, да оглеждаш колата преди да си тръгнеш от мивката и просто да направиш забележка на момчетата дето са я мили или да извикаш приемчика/управителя да я огледа

                          Коментар


                            #14
                            Kuku написа:
                            ...Това ако не се лъжа е СофАвто ...
                            Сега като казваш си спомних - това е. :D
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #15
                              Горещо ти препоръчвам мивката на "Автоцентър Младост", там са много добри, знам го от личен опит, на мен ми е малко далечко, но си мия колата там. Обслужването им е на ниво и работят с добри препарати и цените са им нормални. Намира се зад McDonalds в близост до бившия магазин "Деница", сега мисля че е банка и ресторант на "Happy bar & grill". Автомивката е точно тук: http://bgmaps.com/map.asp?sid=a2bf72...name=&size=3x3
                              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                              Търси се..

                              Коментар

                              Working...
                              X