Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 януари 2007 година - официален празник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2 януари 2007 година - официален празник

    Правителството обяви 2 януари-вторник 2007 година за официален празник и неработен ден по повод предстоящото пълноправно членство на България в ЕС. ,,Надявам се 2 януари да не се отработва заяви външният министър Ивайло Калфин.

    #2
    Е, 2007 година може да празнуваме, а 2008 да стачкуваме...все пак мъжко дупе един път се е*е Но като цяло, както се казва: "Може да сме безделници, но не сме без празници"..... похвално е, предвид че и без друго тази Нова година, почти нямаше полза от почивните дни по новогодишния празник...ще си имаме вече 2 в 1 .. Януари си е и месец на именните дни, втори беше вакантен ден...сега мож да стане света Европа
    FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        Евала на управниците, бързо гласуват почивните дни
        FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
        FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
        FIAT Stilo 1.2 16V LPG

        Коментар


          #5
          Хм, аз не мисля, че приемането ни в ЕС е празник.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake, няма значение дали е празник или не - важното е че е почивен ден и не се работи - какво по-хубаво от това
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              Re: 2 януари 2007 година - официален празник

              doofiat написа:
              Правителството обяви 2 януари-вторник 2007 година за официален празник и неработен ден по повод предстоящото пълноправно членство на България в ЕС. ,,Надявам се 2 януари да не се отработва заяви външният министър Ивайло Калфин.
              Ми то за Ивайло Калфин моя адаш най - яките празници ще се окажат 2 януари и 2 февруари - ден на левите дървари. Хи Хи Хи Хи Хи Хи

              Коментар

              Working...
              X