Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

на какво е копие тоя китайски телефон?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    на какво е копие тоя китайски телефон?

    колеги, някой може ли да ми каже дали и на какво е копие тоя китаец, че да му купя предпазител за екрана? размерите му са 116.5 x 60.5 x 12mm, екранът е 3.5 инча.ей тъй изглежда:Благодаря!
    браво 1,6/90 - 09 г.

    #2
    На Алкател 911 прилича .
    FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

    Коментар


      #3
      По размери пасва на моята Motorola Milestone, иначе няма нищо общо с нея.Но предпазителя ще стане.

      Коментар


        #4
        LG модела не се сещам точно.

        Коментар


          #5
          Колега този телефон не е реплика. Телефона е с марка Jiayu, която е китайска марка от две години много нашумяла с качествените си модели която има собствена линия и неправи реплики. Твоя е модела Jiayu G1 който е един от първите на компанията. Протектор за този модел в БГ няма да намериш, но може да закупиш например от тук: http://www.aliexpress.com/item/In-st...795100913.html

          Коментар


            #6
            досега ми приличаше на LG Optimus Elite, Iphone 3gs и моторолата е нещо ново за мен. с първите два не съвпада в областа на говорителя, с моторола milestone 2 май ще съвпадне. те китайците го пратиха с един протектор и казаха, че нямат повече, ама хич не ми се вярва ей тъй да са произвели няколко хиляди бройки само и затова си мисля, че има оригинален дизайн някъде сред по-старите маркови телефони.ред: мерси, колега! знам за алиекспреса, ама ми е последно убежище щото не приемат плащания през пейпал. ако не изскочи нещо друго, сигурно ще им платя с банков трансфер. иначе направо уби всичко детско в мен с тая информация за марката. за кво им е да си правят собствена линия и да ми усложняват живота?!
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #7
              някой има ли Nokia Lumia 620 да ми премери от ръб до ръб на рамката на екрана колко е?
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар

              Working...
              X