Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe на кого е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe на кого е?

    Я вижте сега те’тва купе и да си признае ако е от форума защо го продава! А другите кажете какво мислите за тази колица? Парите са и много то е ясно! Дайте за другото!http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...922&f1=details
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    емм май човека е настинал напоследък доста са зимата идва та и той....иначе не е чак толкоз лоша колицата ксенонките качват цената :D
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Аз тея ксенонки много ме съмняват ! да не са Zenon-ki от битака по 15 лв комплекта! Най-ми харесва цвета и годината!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        rustson написа:
        Аз тея ксенонки много ме съмняват ! да не са Zenon-ki от битака по 15 лв комплекта! Най-ми харесва цвета и годината!
        Оффффф ти с това Купе за втори път те гледам, че се тюфкаш Какво толкова не ти харесва Бравото не те разбирам?! Ако си решил да го заменяш, да не си дал нито лев - Бравото се равнява на това Купе. Нещо е мътна работата с тая газова - престъпление е да сложиш газ на 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Е влече ме бе да е.. много ме кефят тея купета! Особено тея 99 дето са с фейс-лифта и обновения салон! Искам да си зема едно такова а бравото на жената! лелееее колко ме е яд за това на колегата me_to_u не е истина сложил съм си го на фейвъритс и си го гледкам кат ми стане кофти Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Страшни са тея коли!А това за газовата е верно на такава кола да сложиш газ е подсъдимо!
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            rustson написа:
            Е влече ме бе да е.. много ме кефят тея купета! Особено тея 99 дето са с фейс-лифта и обновения салон! Искам да си зема едно такова а бравото на жената! лелееее колко ме е яд за това на колегата me_to_u не е истина сложил съм си го на фейвъритс и си го гледкам кат ми стане кофти Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Страшни са тея коли!А това за газовата е верно на такава кола да сложиш газ е подсъдимо!
            Така може - щом Бравото ще остане на жената може!

            Коментар


              #7
              nasty написа:
              емм май човека е настинал напоследък доста са зиамта идва та и той....иначе не е чак толкоз лоша колицата ксенонките качват цената :D
              Я обясни... ?!Колко пари струва едно такова купе ?

              Коментар


                #8
                още едно попълнение!http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...587&f1=details
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  И още една със система Анти-гума-врътка и БУФЕР и усилвател в багажника за 14 хилки! http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...073&f1=details
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар

                  Working...
                  X