Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

РЕКОРДИТЕ НА ФОРУМА ДНЕС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    РЕКОРДИТЕ НА ФОРУМА ДНЕС

    Общо онлайн са 199 потребители: 124 Регистрирани, 0 Скрити и 75 Гости [ Администратор ] [ Модератор ]Най-много потребители онлайн: 207, на Пон Окт 09, 2006 9:27 amОбщо 505 потребители са посетили форума днес :: 252 Регистрирани, 0 Скрити и 253 Гости , 238 от тях през последния един час.Браво колеги, браво!Все така и напред !

    #2
    тия гостите не знам дали е редно да се броят
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Рекорда не се брои - имаше проблем с часовника на форума, който вече е оправен! Детски болести след преместването на хостинга, но дано скоро си изчерпи номерцата и всичко да тръгне пак по вода!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Ех, аз пък си помислих че сме станали супер популярни...Но го пожелавам да се случи наистина!!!

        Коментар


          #5
          нещо не е като хоратаот два часа ми дава че няма нови мнения, а всъщност има
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Да сутринта беше доста натоварено. Имаше и малко администриране, нищо общо с мен :D
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              sev написа:
              нещо не е като хоратаот два часа ми дава че няма нови мнения, а всъщност има
              Колега наистина има нещо не на ред и става нещо с този Форум, но и аз не знам точно какво? Писах преди за проблемите ми с Форума в темата "За Форума", но това сега вече е прекалено. Не знам какъв е този нов Хостинг на Форума и къде и как е преместен, обаче сега освен, че трудно ми отваря сайта както и форума доста труден и затруднен е начина на сърфиране из форума когато искам да напиша отговор по дадена тема и да го изпратя или когато искам да отварям и чета новите мнения на колегите по дадени теми. А най-фрапантното е, че когато кликвам върху "преглед" на това, което съм написал преди да го изпратя няма проблеми, но когато кликвам върху "изпрати", за да го изпратя изпращането не се зарежда до край в същинския му вид, с който да покаже че написаното е изпратено успешно, а така си седи и страницата долу продължава да се зарежда. И след нерви и страдания и след като рестартирам компютъра и после го спирам и пак пускам и това го правя същото и с модема ми, за да почна да пиша мнението си отначало и наново се оказва, че то фактически е изпратено вече успешно под някяква нестандартна за мен форма и начин на изпращане и вече присъства като отговор на дадена тема във Форума. Това е просто някакъв УЖАС !!!

              Коментар


                #8
                Re: РЕКОРДИТЕ НА ФОРУМА ДНЕС

                Immortal написа:
                Общо онлайн са 199 потребители: 124 Регистрирани, 0 Скрити и 75 Гости [ Администратор ] [ Модератор ]Най-много потребители онлайн: 207, на Пон Окт 09, 2006 9:27 amОбщо 505 потребители са посетили форума днес :: 252 Регистрирани, 0 Скрити и 253 Гости , 238 от тях през последния един час.Браво колеги, браво!Все така и напред !
                Две години и половина по-късно:
                Имаме 13661 регистрирани потребителиОбщо 2474 потребители са посетили форума днес :: 735 Регистрирани, 0 Скрити и 1739 Гости , 324 от тях през последния един час.Регистрирани потребители:....

                Коментар


                  #9
                  ogi28b археолога
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Ивайло Стефанов Попов написа:
                    sev написа:
                    нещо не е като хоратаот два часа ми дава че няма нови мнения, а всъщност има
                    Колега наистина има нещо не на ред и става нещо с този Форум, но и аз не знам точно какво? Писах преди за проблемите ми с Форума в темата "За Форума", но това сега вече е прекалено. Не знам какъв е този нов Хостинг на Форума и къде и как е преместен, обаче сега освен, че трудно ми отваря сайта както и форума доста труден и затруднен е начина на сърфиране из форума когато искам да напиша отговор по дадена тема и да го изпратя или когато искам да отварям и чета новите мнения на колегите по дадени теми. А най-фрапантното е, че когато кликвам върху "преглед" на това, което съм написал преди да го изпратя няма проблеми, но когато кликвам върху "изпрати", за да го изпратя изпращането не се зарежда до край в същинския му вид, с който да покаже че написаното е изпратено успешно, а така си седи и страницата долу продължава да се зарежда. И след нерви и страдания и след като рестартирам компютъра и после го спирам и пак пускам и това го правя същото и с модема ми, за да почна да пиша мнението си отначало и наново се оказва, че то фактически е изпратено вече успешно под някяква нестандартна за мен форма и начин на изпращане и вече присъства като отговор на дадена тема във Форума. Това е просто някакъв УЖАС !!!
                    Cleanup cookies?
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар


                      #11
                      Esper написа:
                      Ивайло Стефанов Попов написа:
                      sev написа:
                      нещо не е като хоратаот два часа ми дава че няма нови мнения, а всъщност има
                      Колега наистина има нещо не на ред и става нещо с този Форум, но и аз не знам точно какво? Писах преди за проблемите ми с Форума в темата "За Форума", но това сега вече е прекалено. Не знам какъв е този нов Хостинг на Форума и къде и как е преместен, обаче сега освен, че трудно ми отваря сайта както и форума доста труден и затруднен е начина на сърфиране из форума когато искам да напиша отговор по дадена тема и да го изпратя или когато искам да отварям и чета новите мнения на колегите по дадени теми. А най-фрапантното е, че когато кликвам върху "преглед" на това, което съм написал преди да го изпратя няма проблеми, но когато кликвам върху "изпрати", за да го изпратя изпращането не се зарежда до край в същинския му вид, с който да покаже че написаното е изпратено успешно, а така си седи и страницата долу продължава да се зарежда. И след нерви и страдания и след като рестартирам компютъра и после го спирам и пак пускам и това го правя същото и с модема ми, за да почна да пиша мнението си отначало и наново се оказва, че то фактически е изпратено вече успешно под някяква нестандартна за мен форма и начин на изпращане и вече присъства като отговор на дадена тема във Форума. Това е просто някакъв УЖАС !!!
                      Cleanup cookies?
                      Нали видя от кога е постът и нали се сети кой админстваше форумът тогава? А и колегата гледам е "гост".

                      Коментар


                        #12
                        Скоро ще минем границата на 1000 регистрирани посетители дневно И без това да е рекорд, а ежедневие!Рекордите са близо 3000 регистрирани посетители за ден ...

                        Коментар


                          #13
                          Е да - не погледнах, че някой е есхумирал темата И въпреки това, по някаква случайност е актуално - ако не сте забелязали, форума се намира вече на ново място:Не е на http://forum.fiat-bg.org/ а на http://forum.fiat-bg.org/.Не че и стария линк не работи (в противен случай предполагам ме очакваше линч :D ) но е възможно да има проблеми с логването ако не се изтрият бисквитите на стартия сайт.И все пак хората са го казали: Чукча не читател - чукча писател!
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар

                          Working...
                          X