Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли мита(ДДС) на колите догодина?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще има ли мита(ДДС) на колите догодина?

    Говори се какво ли не!Аз чух ,че мита нямало да има, а щяли да увеличат драстично данъците на старите коли!Ако някой знае нещо достоверно и сигурно да сподели :D
    Fiat Grande Punto

    #2
    Аре стига вече бе ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ФОРУМА И/ИЛИ ИЗПОЛЗВАЙ ТЪРСАЧКАТА!!!

    Коментар


      #3
      Колега чети тук тук и тук

      Коментар


        #4
        ей куку ли си не те знам, Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 но по-спокойно го раздавай! :D Благодаря на модератора за точното напътствие!Предупреждавам и двамата да успокоите топката!Поздрави kiro_of_the_day
        Fiat Grande Punto

        Коментар


          #5
          pifakiz написа:
          ей куку ли си не те знам, Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 но по-спокойно го раздавай! :D Благодаря на модератора за точното напътствие!
          Да, КУКУ суъм и можеш само да се радваш, че "не ме знаеш" За 3 дена има 3 теми за ДДС Малко ако се замислиш, ще се сетиш, че НИКОЙ, НИЩО НЕ ЗНАЕ И НИКОЙ, НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ СЪС СИГУРНОСТ, ВСЕ ОЩЕ, ама е по-лесно да пуснеш нова тема, вместо да си напЪнеш сивото вещество Ако някой тук ти каже "ДА, отпада ДДС и цените на колите намаляват с 3000лв.", какво ще се случи Ще хукнеш да си внасяш кола Ето, аз ти казвам - ДА, няма да има ДДС и цените на колите ще намалеят на половина - айде спи спокойно и сънувай новата машина Предупреждавам и двамата да успокоите топката!Поздрави kiro_of_the_day

          Коментар


            #6
            хей колега не се гневи така де :D това ,че съм попитал нещо преди да се ровя из темите не е причина за такава реакция от събрат, с който сме в един отбор!(на обичаната марка Фиат разбирасе) :D можеше просто като модератора(правя му евала) да ме насочиш къде да търся просто!А това дали ще си вземем нови колици от догодина, дай боже да можем да си го позволим всички!Е хайде със здраве и недей да се ядосваш за такива дреболий! :D :D :D
            Fiat Grande Punto

            Коментар


              #7
              Kuku написа:
              pifakiz написа:
              ей куку ли си не те знам, Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 но по-спокойно го раздавай! :D Благодаря на модератора за точното напътствие!
              Да, КУКУ суъм и можеш само да се радваш, че "не ме знаеш" За 3 дена има 3 теми за ДДС Малко ако се замислиш, ще се сетиш, че НИКОЙ, НИЩО НЕ ЗНАЕ И НИКОЙ, НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ТИ КАЖЕ СЪС СИГУРНОСТ, ВСЕ ОЩЕ, ама е по-лесно да пуснеш нова тема, вместо да си напЪнеш сивото вещество Ако някой тук ти каже "ДА, отпада ДДС и цените на колите намаляват с 3000лв.", какво ще се случи Ще хукнеш да си внасяш кола Ето, аз ти казвам - ДА, няма да има ДДС и цените на колите ще намалеят на половина - айде спи спокойно и сънувай новата машина Предупреждавам и двамата да успокоите топката!Поздрави kiro_of_the_day
              Ще ви орежат бюджета за следващата седмица
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                Айде мир!!!П.С. Ама това не е селото П.С.2: То май беше град лииииии А бе както и да е мир!

                Коментар


                  #9
                  pifakiz написа:
                  хей колега не се гневи така де :D това ,че съм попитал нещо преди да се ровя из темите не е причина за такава реакция от събрат, с който сме в един отбор!(на обичаната марка Фиат разбирасе) :D можеше просто като модератора(правя му евала) да ме насочиш къде да търся просто!А това дали ще си вземем нови колици от догодина, дай боже да можем да си го позволим всички!Е хайде със здраве и недей да се ядосваш за такива дреболий! :D :D :D
                  Сори Просто наляво и надясно се коментира това ДДС, все едно е нещо съдбоносно и жизненоважно, а всъщност никой не знае нищо, та затуй си изпущих нервите, след поредната тема - по принцип не съм такъв човек

                  Коментар


                    #10
                    Е хайде нищо не е станало :D Много безаварийни километри на всички колеги и ще се видим на срещите на клуба!А за темата отностно ддс-то , само времето ще покаже :D Все пак 1.01.2007 не е далеч :D
                    Fiat Grande Punto

                    Коментар

                    Working...
                    X