Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За кого ще гласувате на предстоящите парламентарни избори?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Lane Staley написа:
    това си е моята страна, Затова и утре ще отида да гласувам.
    Принципно с "да" или "не" да кажеш дали правиш разлика между "държава" и "родина".......понеже не вярвам да кажеш че не правиш разлика, аз ще ти кажа че гласуването няма много общо с родината, а най - вече с държавата......понеже държавата за мен трябва да прави вятър с уста, аз не мисля да си мърдам повече пръста за нея, отколкото тя го прави за мен........а родината си е друго за мен, дето няма общо с държавата......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #92
      Lane Staley написа:
      Да, дойде ли пак еквивалента на 7 на власт ще емигрирам.
      На бас се хващам, че няма да емигрираш. Нали знаеш, кучетата дето много лаят как не хапят. Така де, то емигрирането не е като избиването на комплекси по форумите.
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #93
        style34 написа:
        Lane Staley написа:
        Да, дойде ли пак еквивалента на 7 на власт ще емигрирам.
        На бас се хващам, че няма да емигрираш. Нали знаеш, кучетата дето много лаят как не хапят. Така де, то емигрирането не е като избиването на комплекси по форумите.
        Вие не разбрахте ли, че за част от хората в България, емиграцията е последното действие, което граничи с отказване от тази държава ... аз, и не само аз, тая някаква надежда все още.Учудват ме хора, които утре отиват да гласуват за ГЕРБ, а вече уреждат документи за емиграция на децата си ... и гласуват ли, гласуват ... за по-малкото зло ... писна ми, бе!Една ш...а заспала, която живее в Гърция от 10 години щяла да гласува за ГЕРБ и с цялата наглост на ГЕРБ-ер ми пише:Като не ви харесва, защо не се махнете?Ами защото искаме тук, но не по този начин ... п.п. И утре умната, защото ми е дошло до гуша от тъпи патки с розови БВМ или такива, които хранят кучето си с хайвер от сьомга ...
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          #94
          Вие сте тотално изтрещели. За какво спорите?Не виждате ли, че единствените хора, които могат да направят нещо са тия, които не могат да влезнат в парламента. Една малка шепа хора, без финансова подкрепа. Колко пъти от малките партийки видяхте реклами или дебати по телевизията? На където се обърнете постери на първите 4-5 по големина партии.Всички нагоре, които са си осигурили местата, са еднакви.Дали ще гласуваш за ГЕРБ, БСП и т.н. е абсолютно все тая.Явно има много от вас, които вярват в Дядо Коледа.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #95
            Скъпи съфорумници....ще ме извинявате ама спорите и се нападате за глупости....И на тези които мислят да гласуват за БСП и Сергей и на тези които искат да гласуват за ГЕРБ и ББ и тези за всяка останала партия...на всичките паметта ви е прекалено къса или просто както каза колегата вярвате в дядо Коледа....Не искам да обиждам никой, както написах в първия пост, всеки има право на мнение и го уважавам затова и не се включвам много в темата...Но да ми говорите, че по времето на Станишев, Костов и т.н. сме били по-добре от сега...просто ми звучи странно...И сега не сме никак добре...напротив много сме зле...ама как може да забравите, че само преди 4 години тоя Сергей малко му оставаше да бъде линчуван...а сега сте готови пак да го върнете...аз съм съгласен всеки друг да е на власт, но не и неговата партия...дори за Яне бих гласувал с по-голямо доверие отколкото за БСП+ДПС+Ко...Предлагам Ви да изгледате ето това и после пак да прецените за кой как и защо да гласувате...дълго е 2 часа...но определено е събрало доста информация с която всеки който е живял в тези години е на ясно...просто е обощена...PS.Моля модераторите да заключат темата тъй като е време за реален "избор" и темата е изчерпана...
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              #96
              avvasilev написа:
              style34 написа:
              Lane Staley написа:
              Да, дойде ли пак еквивалента на 7 на власт ще емигрирам.
              На бас се хващам, че няма да емигрираш. Нали знаеш, кучетата дето много лаят как не хапят. Така де, то емигрирането не е като избиването на комплекси по форумите.
              Вие не разбрахте ли, че за част от хората в България, емиграцията е последното действие, което граничи с отказване от тази държава ... аз, и не само аз, тая някаква надежда все още.Учудват ме хора, които утре отиват да гласуват за ГЕРБ, а вече уреждат документи за емиграция на децата си ... и гласуват ли, гласуват ... за по-малкото зло ... писна ми, бе!Една ш...а заспала, която живее в Гърция от 10 години щяла да гласува за ГЕРБ и с цялата наглост на ГЕРБ-ер ми пише:Като не ви харесва, защо не се махнете?Ами защото искаме тук, но не по този начин ... п.п. И утре умната, защото ми е дошло до гуша от тъпи патки с розови БВМ или такива, които хранят кучето си с хайвер от сьомга ...
              Виж сега Попай,много знаеш и много можеш явно.Изгледай това видео за да разбереш какво имам предвид.http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2753683Той е там не тука,той е българския капитан а по стадионите в България няма плакат с името или номера.Ти гледаш ли Висшата лига?Знаеш ли че все още когато Астън Вила играе домакинските си мачове и дойде 19 мин.всички стават и 1 минута ръкопляскат за него.Ти видя ли някъде по стадионите в Булгаристан да го правят това???Той Б.Б го каза материала е лош а ние се обидихме,защо ли???Колегата със кИбапчетата дано ми схванеш простите писания,не всички може да са умни и богати като теб.

              Коментар


                #97
                А ти, господин ЦСКА, занесе ли един път на мач плакат с №19?
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  #98
                  avvasilev написа:
                  А ти, господин ЦСКА, занесе ли един път на мач плакат с №19?
                  Ето виждаш ли,за материала става дума.Вместо да кажеш нещо смислено ти ме питаш дали съм носил плакат.Не не съм носил плакат със номер 19 понеже пич аз съм от България и аз съм от този материал за който говори Б.Б.За мен подкрепата ми към Ст.Петров се свежда до един плакат със негов автограф от времето когато беше в ЦСКА.

                  Коментар


                    #99
                    nai7 написа:
                    white_shark написа:
                    Има и трети тип дето подкрепят герб щото се облагодетелстват от това...обществени поръчки,"подаръци",протекция и др. работи
                    Баси и кефа аааааааа?Супер как няма да гласувам за тях.Утре съм първи и глас за ГЕРБ.Кмета на Бургас пак от ГЕРБ до дупка само ГЕРБ.
                    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                    Коментар


                      style34 написа:
                      Lane Staley написа:
                      Да, дойде ли пак еквивалента на 7 на власт ще емигрирам.
                      На бас се хващам, че няма да емигрираш. Нали знаеш, кучетата дето много лаят как не хапят. Така де, то емигрирането не е като избиването на комплекси по форумите.
                      Интересно за какви комплекси говориш?ОбъркАл си влака.Някак не успяваш да схванеш същината на въпроса.Ще ти го обясня така:В тази страна има хора, които са учили, работили, полагали усилия за да постигнат някакво качество на живот и перспективи за бъдещето - т. нар. средна класа. Те нямат икономически мотиви за емиграция. За тези хора емиграцията не е идея фикс. Тук слагам точка на моето участие в дискусията, доколкото такава е имало. Беше ми приятно. Надявам се, че много хора ще гласуват днес за тези, за което смятат за правилно.
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        Комплексите ти си личат от доста твои изказвания. Например това с автопарка на форумните членове. И идва той, преуспелия, гледа от високо от неговото... Рено Меган и снизходително ни обяснява на нас - бедните, със старите и евтини коли кое как е в тоя живот.Не знам ако си купиш Лагуна 3 сигурно ще те е срам и да влизаш в бедняшки форум като този. Човек, който съди хората и ако щеш финансовото им състояние по това каква кола карат няма как да не бъде комплексар. Кво викаше - щом и смартфон си купуваме това пък съвсем доказваше какви сме бедняци. Тежкар и wanna be a millionaire като теб не си е купил, а ние смеем, моля ти се. И сега какво стана - емиграцията не била фикс идея... Ха ха хаИмаме си ние йоркширски териер. И той лае ама не съм го видял да хапе.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          style34 написа:
                          Комплексите ти си личат от доста твои изказвания. Например това с автопарка на форумните членове. И идва той, преуспелия, гледа от високо от неговото... Рено Меган и снизходително ни обяснява на нас - бедните, със старите и евтини коли кое как е в тоя живот.Не знам ако си купиш Лагуна 3 сигурно ще те е срам и да влизаш в бедняшки форум като този. Човек, който съди хората и ако щеш финансовото им състояние по това каква кола карат няма как да не бъде комплексар. Кво викаше - щом и смартфон си купуваме това пък съвсем доказваше какви сме бедняци. Тежкар и wanna be a millionaire като теб не си е купил, а ние смеем, моля ти се. И сега какво стана - емиграцията не била фикс идея... Ха ха хаИмаме си ние йоркширски териер. И той лае ама не съм го видял да хапе.
                          Абре колега тихо че сега пак ще започне че ние дето сме със цифри на имената това ни е кОИфиценту на интелигенция.Добре си ти със твоите 34 ами аз със моя 7 Че той новото Рено Меган ли кара еееехе ма що не каза така по рано бре колега??? Нямаше така да се отнасяме с теб,щяхме аааа как да кажа по просташки да се държим.

                          Коментар


                            Чудесен финал на темата.

                            Коментар

                            Working...
                            X