Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обувки..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обувки..

    Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обувки ще изглежда най-добре!http://www.alcar.de/AlcarKonfigurato...e=9&language=1
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Re: Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обув

    rustson написа:
    Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обувки ще изглежда най-добре!http://www.alcar.de/AlcarKonfigurato...e=9&language=1
    Колега според мене една кола се чуства най - добре с обикновенни железни джанти без значение дали са оформени външно, тоест имат интерфейс както при летите джанти например или се нуждаят от пластмасови тасове, защото гумата се чуства най - добре с железни джанти и лято и зима. Винаги с тях стои по устойчива и здрава. Докато железните джанти се огъват, усукват и изкривяват и гумата започва да издиша да спада и като почне така да се кара колата вътре гумата се мачка и става на нищо или както казва германецът понеже гледам, че сайта е германски "Капут".

    Коментар


      #3
      Нищо не разбрах, я пак обясни.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Re: Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обув

        Ивайло Стефанов Попов написа:
        rustson написа:
        Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обувки ще изглежда най-добре!http://www.alcar.de/AlcarKonfigurato...e=9&language=1
        Колега според мене една кола се чуства най - добре с обикновенни железни джанти без значение дали са оформени външно, тоест имат интерфейс както при летите джанти например или се нуждаят от пластмасови тасове, защото гумата се чуства най - добре с железни джанти и лято и зима. Винаги с тях стои по устойчива и здрава. Докато железните джанти се огъват, усукват и изкривяват и гумата започва да издиша да спада и като почне така да се кара колата вътре гумата се мачка и става на нищо или както казва германецът понеже гледам, че сайта е германски "-цензурирано-".
        Мдаааа... :D
        ...Вижте вашата фиатка с какви обувки ще изглежда най-добре.....
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Re: Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обув

          rustson написа:
          Мдаааа... :D ...Вижте вашата фиатка с какви обувки ще изглежда най-добре...
          Ти друга работа нямаш ли си?! Сега като покажа на жената какви джанти съм си харесал, ще ме приютиш ли у вас?

          Коментар


            #6
            Re: Конфигуратор за джанти! Вижте вашата фиатка с какви обув

            doofiat написа:
            rustson написа:
            Мдаааа... :D ...Вижте вашата фиатка с какви обувки ще изглежда най-добре...
            Ти друга работа нямаш ли си?! Сега като покажа на жената какви джанти съм си харесал, ще ме приютиш ли у вас?
            Сорри ама има решение и жена ти ще ти покаже с какви обувки би изглеждала най-добре и работата спи
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                trace написа:
                Нищо не разбрах, я пак обясни.
                Колега не разбрах на какво се дължи това, че не си разбрал нищо, но може би това, че в обяснението съм объркал искал съм да кажа, че не железнете се огъват, изкривяват, усукват или тоест деформират, а летите джанти. Защото сайта, който си показал на линка дава само избор на лети джанти. А тези проблеми се получава с тях, защото са по - меки тоест не са чак толкова твърди като обикновените железни джанти например.P.S. Долу ще повторя отново стария текст с направената необходима корекция и дано този път да ти е станало ясно.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Колега според мене една кола се чуства най - добре с обикновенни железни джанти без значение дали са оформени външно, тоест имат интерфейс както при летите джанти например или се нуждаят от пластмасови тасове, защото гумата се чуства най - добре с железни джанти и лято и зима. Винаги с тях стои по устойчива и здрава. Докато летите джанти се огъват, усукват и изкривяват и гумата започва да издиша да спада и като почне така да се кара колата вътре гумата се мачка и става на нищо или както казва германецът понеже гледам, че сайта е германски "-цензурирано-".

                Коментар


                  #9
                  Колеги значи за всички, които са чели темата и написаното от мен едно голямо извинение за грешката искал съм да кажа, че не железните джанти се огъват, изкривяват, усукват или тоест деформират, а летите джанти.

                  Коментар


                    #10
                    Ивайло Стефанов Попов написа:
                    Колеги значи за всички, които са чели темата и написаното от мен едно голямо извинение за грешката искал съм да кажа, че не железните джанти се огъват, изкривяват, усукват или тоест деформират, а летите джанти.
                    Сега разбрах Да не си се обидил де. Иначе съм напълно съгласен. И въпреки това обаче, скоро ще си взема алум. джанти.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Аз лично се оплетох с този немски! Намерих този симулатор за същата цел на Български е! http://www.avtogumi.com/

                      Коментар


                        #12
                        Абе пичове я да ви питам на бравото ми ще мога ли да сложа 195/60/15 летни буйки? Няма ли да са височки? сега съм с 205/50/15?! На конфигуратора пише че няма да стане!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          rustson написа:
                          Абе пичове я да ви питам на бравото ми ще мога ли да сложа 195/60/15 летни буйки? Няма ли да са височки? сега съм с 205/50/15?! На конфигуратора пише че няма да стане!
                          Правиш веч голяма разлика в диаметрите на двете гумиТрябва да сложиш или 195/55R15 или 195/50R15 по добре 55
                          http://www.avtogumi.com

                          Коментар


                            #14
                            chukov написа:
                            rustson написа:
                            Абе пичове я да ви питам на бравото ми ще мога ли да сложа 195/60/15 летни буйки? Няма ли да са височки? сега съм с 205/50/15?! На конфигуратора пише че няма да стане!
                            Правиш веч голяма разлика в диаметрите на двете гумиТрябва да сложиш или 195/55R15 или 195/50R15 по добре 55
                            60 много ли ще е?и какви ще са последиците?
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              rustson написа:
                              chukov написа:
                              rustson написа:
                              Абе пичове я да ви питам на бравото ми ще мога ли да сложа 195/60/15 летни буйки? Няма ли да са височки? сега съм с 205/50/15?! На конфигуратора пише че няма да стане!
                              Правиш веч голяма разлика в диаметрите на двете гумиТрябва да сложиш или 195/55R15 или 195/50R15 по добре 55
                              60 много ли ще е?и какви ще са последиците?
                              Ами ако съм правилно запознат с материята, гума с размер 195/60/15 е 11,7см. (60% от 195мм)205/50/15 е 10,25см. (50% от 205мм) Така че, 1,45см по-високи гуми не ми се виждат кой знае колко по-големи.Ама може и да греша.
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X