Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Рено Сафран.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Само да добавя,че няма и точка ръжда никъде.Антикорозионното покритие на модела е на доста високо ниво.А това,че е стара неме притеснява грам.Тия дни ще се види дали ще попадне в мен или в някой друг.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #32
      Абе чичото толкова години не я е ударил,тука за няколко часа я изпочупихте цялата Ако имаш излишна хилядарка,не те притеснява разхода на гориво,по-високия данък и скъпи части спрямо сегашните ти коли вземай я.Мен ми изглежда доста спретната,а това че няма климатик и мен не би ме бъркало много.Ще си начешеш крастата най-малкото и ако не издържиш пак на пързалката за 8-900лв. и толкоз.
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #33
        Я се замисли кво и плащаш и тогава реши дали ще я вземеш.Аз лично бих, макар скъпите части.Като те предаде, дай мотора и скоростите , останалото на скрап и си напред.

        Коментар


          #34
          Това, че обслужването е половината стойност на колата ми хареса. Много вярно.На мен ми се струва, че си се навил и нас ни убеждаваш за собствено спокойствие.Според мен щом имаш други 2коли сметни какво има да се прави по тях и сравни със Сафрана.

          Коментар

          Working...
          X