Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Годишен технически преглед - платен данък онлайн

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Годишен технически преглед - платен данък онлайн

    Здравейте,Ако годишния данък на колата е платен онлайн, нужно ли е при годишния преглед да се представя нещо, т.к. на практика нямам документ?

    #2
    Re: Годишен технически преглед - платен данък онлайн

    Puntcho написа:
    Здравейте,Ако годишния данък на колата е платен онлайн, нужно ли е при годишния преглед да се представя нещо, т.к. на практика нямам документ?
    Е, как нямаш? Разпечатай си нареждането.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      Re: Годишен технически преглед - платен данък онлайн

      sok1 написа:
      Puntcho написа:
      Здравейте,Ако годишния данък на колата е платен онлайн, нужно ли е при годишния преглед да се представя нещо, т.к. на практика нямам документ?
      Е, как нямаш? Разпечатай си нареждането.
      Благодаря!

      Коментар


        #4
        И за още по сигурно мини през някой офис на банката да му одарят един мокър печат.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Само с разпечатано нареждане няма да стане. Трябва да си вземеш от общината удостоверение за платен данък, т.е. онлайн разплащането е напрактика безсмислено на този етап.

          Коментар


            #6
            S_BANKOV написа:
            И за още по сигурно мини през някой офис на банката да му одарят един мокър печат.
            Благодаря!

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              И за още по сигурно мини през някой офис на банката да му одарят един мокър печат.
              Аз ако преведа 5 лева и мина през банката да ми удари един печат, това означава ли, че съм си платил данъка на колата?
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                Няколко пъти вече съм плащал онлайн талси към инстуции вкл. КАТ и никъде не са искали печат. Вярно, че не пречи да има но моята практика е показала, че е излишно.
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Esper написа:
                  Няколко пъти вече съм плащал онлайн талси към инстуции вкл. КАТ и никъде не са искали печат. Вярно, че не пречи да има но моята практика е показала, че е излишно.
                  Благодаря ти Esper

                  Коментар


                    #10
                    ако нямаш платен данък или бележка в твоя случай си носи големия талон.на тия в ГТП не ги вълнува дали си си платил данъка ,а да видят номера на рамата

                    Коментар


                      #11
                      Естествено, че ги вълнува!Недей да заблуждаваш хората с информация от преди години!Ако едно време можеха да си затворят очите, сега това е един от документите, който се прилага за да можеш да минеш този преглед.
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        Вчера минах гтп с платен данък от 2012. Даже нямах документ и т.н. Казах, че съм си купил колата през септември и не са ми дали бележка за платен данък.
                        Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

                        Коментар


                          #13
                          Минах 2 коли без да ми искат такова нещо.....
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            Чух, че щели да въвеждат стикери на стъклото и за платен данък... джама стана като коледна елха...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #15
                              donnna написа:
                              Чух, че щели да въвеждат стикери на стъклото и за платен данък... джама стана като коледна елха...
                              Те така тръгват слуховете.Чул си ,ама не си дочул добре.Стикерите ще се лепят на квитанциите за платен данък ,а не на самото стъкло на автомобила.ЦЪК
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X