Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям звяр какво мислите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям звяр какво мислите

    Ето го и звяра около 200 кг.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Честно казано мен ме е гнус от подобни картинки...
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      На мен по скоро ми е жал

      Коментар


        #4
        Бравооо ти ли си му майстора!?
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Ех де да бях аз.Група ловджиичета точно след Пчелиново по пътя към В.Търново.Май трябваше да поизчистя кръвта с някоя програмка.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            тва ловджиите фани единия утепи другия ,големо геройство, че сте утепали животното нема що -деба мишоците !
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              Мдам, а ако вземе животното да ги утрепе докато се защитава...тогава ще стане голяма трагедия,нали?
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                sachma написа:
                Мдам, а ако вземе животното да ги утрепе докато се защитава...тогава ще стане голяма трагедия,нали?
                да точно ,сложили оптиката на пушката дебнат като мишоци из храстите 20 човека ,смешници !После рогата и снимката в интернет са голямо геройство ,на всички такива им пожелавам ЦЯЛ ЖИВОТ С РОГА ДА ХОДЯТ
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  Стига де, пак напрежение.. и аз съм голям любител на животните и ако някой беше показал снимка на застреляна дива котка... "WOOD CAT", бих го острелял лично, но все-пак! Нека да си уважаваме хобитата..! Рибарите да не са по-благородни, или уловената риба да има по-лесна смърт.Въпрос на виждане, но, все - пак дивите котки не ги закачайте!пп.Живял съм с африкански сервал до 14 годишна възраст!ПП1.. остреляното животно е гад! Заслугите са му е неимоверни щети на фермерите, особено тези отглеждащи картофи и др.култури! От това спасение няма... и е много вкусно!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Nino написа:
                    Стига де, пак напрежение.. и аз съм голям любител на животните и ако някой беше показал снимка на застреляна дива котка... "WOOD CAT",.Въпрос на виждане, но, все - пак дивите котки не ги закачайте!
                    Алф би поспорил по въпроса
                    Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                    ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                    Коментар


                      #11
                      Nino написа:
                      ПП1.. остреляното животно е гад! Заслугите са му е неимоверни щети на фермерите, особено тези отглеждащи картофи и др.култури!
                      Глупости ,това по учебниците по пиродознание от време оно сигурно !! те тия прасета почти ги няма вече заради такива герои ! Да си стрелят по капачки бе или това е за преживяване Познавам достатъчно ловци (на които не им стиска да са убийци ) и смея да твърдя ,че всички са пълни шушумиги ,комплексари и под чехъл
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        tomazo написа:
                        Глупости ,това по учебниците по пиродознание от време оно сигурно !! те тия прасета почти ги няма вече заради такива герои ! Да си стрелят по капачки бе или това е за преживяване Познавам достатъчно ловци (на които не им стиска да са убийци ) и смея да твърдя ,че всички са пълни шушумиги ,комплексари и под чехъл
                        Не знам Томазо, може би си прав... аз не бих стрелял по животно!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Мале как се изказвате все едно не ядете месо Набивате яко пържоли, филета, пастърми, луканки и т.н. ама си траете :D :D Да не мислите, че растат на корен тия деликатеси Да не мислите и че в свинефермата ги убиват по хуманен начин Аз поне съм виждал и е 1000 пъти по-гадно от тази снимка Блъскат ги с чук по главата и докато са зашеметени леко ги клъцват ... нали се сещате когато някое от тях дойде в свяст през това време каква картинка се оформя Браво на авджиите Добър улов Махни кръвта следващият път, че колегите сигурно са припаднали
                          http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                          Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                          FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                          FIAT Punto 99' 1.7 TD

                          Коментар


                            #14
                            tomazo написа:
                            ... те тия прасета почти ги няма вече заради такива герои ! Да си стрелят по капачки бе или това е за преживяване Познавам достатъчно ловци (на които не им стиска да са убийци ) и смея да твърдя ,че всички са пълни шушумиги ,комплексари и под чехъл
                            То по жълтите павета, може и да са на изчезване, но по нашия край тези прасета са напаст божия... И не знам какви "ловци" познаваш, но тези които аз познавам са все мъже на място! Самият аз не съм ловджия де...
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Dodo 155 написа:
                              Мале как се изказвате все едно не ядете месо Набивате яко пържоли, филета, пастърми, луканки и т.н. ама си траете :D :D Да не мислите, че растат на корен тия деликатеси Да не мислите и че в -цензурирано- ги убиват по хуманен начин Аз поне съм виждал и е 1000 пъти по-гадно от тази снимка Блъскат ги с чук по главата и докато са зашеметени леко ги клъцват ... нали се сещате когато някое от тях дойде в свяст през това време каква картинка се оформя Браво на авджиите Добър улов Махни кръвта следващият път, че колегите сигурно са припаднали
                              Ми дай, както сме тръгнали и снимки на човешки трупове да публикуваме!?
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X