Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Камера на изхода на с. Труд Пловдивско?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Камера на изхода на с. Труд Пловдивско?

    Здравейте,Има ли камера на изхода на село Труд Пловдивско в посока Карлово?Вчера през ноща (около 0:45 часа) мигна нещо, може би на 30-40 метра преди табелата означаваща , че излизам от с.Труд посока Карлово. Аз лично камера не видях , но въпреки всичко искам да съм сигурен дали има камера или просто така ми се е сторило.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    #2
    За камера там не знам,ще питам днес колега от с.Труд. и ще пиша.Иначе камера има преди табелата на Пловдив като излизаш за с.Труд. на старото КПП на КАТ.
    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

    Коментар


      #3
      Аз тази на изхода на Пловдив я знам, аз дойдох от Тракия и минах през Труд.
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        Re: Камера на изхода на с. Труд Пловдивско?

        Alex_RT написа:
        Здравейте,Има ли камера на изхода на село Труд Пловдивско в посока Карлово?Вчера през ноща (около 0:45 часа) мигна нещо, може би на 30-40 метра преди табелата означаваща , че излизам от с.Труд посока Карлово. Аз лично камера не видях , но въпреки всичко искам да съм сигурен дали има камера или просто така ми се е сторило.
        На въпросното място стационарна камера камера няма. Там се крият катаджии в патрулка.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Мисля ,че ЖП линията е паралелно до пътя и може от преминаващ влак да е светнало.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Или да са сложили вече камера, тия кутии, празните ..... все някой ден ще ги запълнят
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Re: Камера на изхода на с. Труд Пловдивско?

              Alex_RT написа:
              Здравейте,Има ли камера на изхода на село Труд Пловдивско в посока Карлово?Вчера през ноща (около 0:45 часа) мигна нещо, може би на 30-40 метра преди табелата означаваща , че излизам от с.Труд посока Карлово. Аз лично камера не видях , но въпреки всичко искам да съм сигурен дали има камера или просто така ми се е сторило.
              А ти що караш, като че да ти мига камера?

              Коментар


                #8
                За 48 часа ми се събираха 3 часа сън... бързах да се прибера, не съм карал с повече от 60-70
                Play Golf ,but not drive golf!!!
                Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  Или да са сложили вече камера, тия кутии, празните ..... все някой ден ще ги запълнят
                  Всеки ден по два пъти минавам оттам . Даже и празна кутия няма. Колегата нещо се е объркал.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    #10
                    dobrujanetza написа:
                    Всеки ден по два пъти минавам оттам . Даже и празна кутия няма. Колегата нещо се е объркал.
                    А не може ли да е имало точно тогава мобилна такава. Дано да не е било така, че колегата ще се поизръси, но ...........
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      #11
                      Стационарна нqма, мобилнааа ...мqстото е хранилка.
                      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                      Коментар

                      Working...
                      X