Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към компютърни разбирачи :))

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към компютърни разбирачи :))

    От няколко дни имам проблем. Никога до сега не съм го срещал нито на моя нито на друг комп...Водя се малко над минималното уж по компютърна грамотност или поне бях...преди години съм се занимавал с компютърна поддръжка и т.н., но това в случая не ми помага за това се обръщам към вас...Опитах вече със смяна на драйверите на видеото...това което се случва е това, че имам някакъв БЪГ в повечето неща които ми излизат на дисплея...в някой страници се среща по-рядко в други по-често....и се състои в това, че дадени текстове или каренца не се виждат ясно преди да мина с мишката през тях или да скролна на горе на долу...някой може ли да каже на какво се дължи...аз си мисля, че проблема е сякаш по скоро софтуерен отколкото хардуерен, но... та давам един пример. Мисля, че се вижда ясно Благодаря за съдействието....в момента например разчитам ясно само последно написаното тук...текста на горе е пълна мацаница...а текстовете около него са ОК...!?!?
    Прикачени файлове
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    Моята диагноза е видеокарта или драйвери за нея. С друг браузър как е?
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      gamma написа:
      Моята диагноза е видеокарта или драйвери за нея. С друг браузър как е?
      Точно това експериментирам в момента Май ще се окаже, че е от мозилата... със ИЕ засега няма проблем...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Може ли да дадеш някои подробности, че ми стана интересно? Операционна система, версия на Мозила, малко за конфигурацията на компютъра?

        Коментар


          #5
          peho написа:
          Може ли да дадеш някои подробности, че ми стана интересно? Операционна система, версия на Мозила, малко за конфигурацията на компютъра?
          С ИЕ за сега няма проблем...опитах с преинсталация на мозилата, но след малко употреба пак се появи проблема...Иначе съм с Win7 x86...видеото е Ати радеон ХД3470..компа е...
          Прикачени файлове
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Първо - с тази 32 битова 7ца губиш 1GB RAM. Второ - като махнеш мозилата, щом твърдиш, че разбираш, махни и всички нейни файлове и я инсталирай отново и на чисто. Трето - според моето много скромно мнение - проблема ти е само в Мозилата, щом не пускаш скрийн от някой ексел
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              4то да си сложиш adblock plus
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Изтрии всичко от мозилата, история, бисквитки, кроасани и тн. и виж дали ще се оправи. Според мен губи мн памет и недозарежда страниците с хром не би трябвало да го има този проблем, но аз лично на мозила съм си свикнал и не бих я махнал, предполагам, че и при теб е така...
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  Първо - с тази 32 битова 7ца губиш 1GB RAM. Второ - като махнеш мозилата, щом твърдиш, че разбираш, махни и всички нейни файлове и я инсталирай отново и на чисто. Трето - според моето много скромно мнение - проблема ти е само в Мозилата, щом не пускаш скрийн от някой ексел
                  1 гб рам не ми е проблем...х64 ми работи по слабо и колкото и странно да звучи...а и всички програми които ползвам са 32...от мозилата изтрих вече всичко...ще го мъча още...явно проблема си е в нея...Благодаря за съдействието колеги!
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар

                  Working...
                  X