Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит празник,българи !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честит празник Българи!!!

    Коментар


      #17
      Честит празник! Надявам се, че всеки който има у дома си националното знаме, го е развял с гордост през прозореца.

      Коментар


        #18
        Знаме нямам, но ме споходи музата и сътворих току-що това:Родна Българийо,Мила Родино,тук съм родена,на тази земя.Тук ще пребъда,дори след години,тук ще останаи след смъртта.Спомени славни,история велика-още явяват се нощем насън.Все още чувам някой да вика,в барутен погреб, в среднощен дим...
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #19
          siluro написа:
          Честит празник колега ivannik - успокой се малко, пийни гинко-билобата и се радвай, че днес няма да ходиш на джамия
          ]Невежеството е сила и е непобедимо[/b]!,,... Тъжни времена прекарва днес нашето Отечество България. Като оставим настрана сестра Сърбия, священний троен съюз, в който участвуват тримата императори и който има за цел да варди да не се пролива капка човешка кръв - всеки честен човек, който може да мисли и да разсъждава що годе, ще се съгласи с нас, че най-големий ни неприятел днес е официалната Русия.Няма пакост, няма мерзост, даже и подлост, които да не е пуснала в ход тая държава начело с нейний Гирс и Катков[45] от 6-ий септемврий насам..."И Захари Стоянов,който е написал това е ходил на джамия?За сведение той е масон,ако това ти говори нещо.[b:0309f0cdf1] "второто издание от 1886 г. на книгата на Георги Стойков Раковски ,,Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите
          Фиат марея уикенд 1.9ТД100

          "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

          Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

          Коментар


            #20
            Чувствам се направо като узурпатор... Ши ма прощаваш, колега, че едно време майка ми се е залюбила с баща ми... ...напълно осъзнавам,че няма как да разбереш тоя пост...
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #21
              Irka написа:
              Чувствам се направо като узурпатор... Ши ма прощаваш, колега, че едно време майка ми се е залюбила с баща ми... ...напълно осъзнавам,че няма как да разбереш тоя пост...
              Явно си попрекалил/а/ с алкохола по случай "празника".Напиши поста отново-може да ти се отдаде да го формулираш разбрано.
              Фиат марея уикенд 1.9ТД100

              "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

              Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

              Коментар


                #22
                ivannik написа:
                Irka написа:
                Чувствам се направо като узурпатор... Ши ма прощаваш, колега, че едно време майка ми се е залюбила с баща ми... ...напълно осъзнавам,че няма как да разбереш тоя пост...
                Явно си попрекалил/а/ с алкохола по случай "празника".Напиши поста отново-може да ти се отдаде да го формулираш разбрано.
                Според мен, попрекалил (А), в случая, беше излишно. Очевидно и очевадно е, че съм жена.Нищо де, явно искаш да се застраховаш от грешки. По-разбрано от това, няма как да го формулирам. Неслучайно уточних, че няма как да разбереш тоя пост.Той е насочен по-скоро към колегите, които знаят "произхода ми".Постът ми беше написан шеговито и нямаше за цел да обиди, засегне или нещо подобно, така че - ДИШАЙ!
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #23
                  Колега ivannik успокой се. Дишай дълбоко и пии една ракия белкем ти мине. Да не сътвориш някой сакатлък от вълнение баш на празника.
                  Fiat Coupe 1.8

                  Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                  Коментар


                    #24
                    siluro написа:
                    Колега ivannik успокой се. Дишай дълбоко и пии една ракия белкем ти мине. Да не сътвориш някой сакатлък от вълнение баш на празника.
                    До осмисляне на истинската история не се стига с пиене на ракия.Трябва четене и мислене.Със собственият си мозък,кой колкото го има.
                    Фиат марея уикенд 1.9ТД100

                    "Доброто винаги побеждава злото.Така че, който победи,той е добрият!"

                    Бат Бойко победи...но се оказа,че не е добрият!!

                    Коментар


                      #25
                      ivannik написа:
                      siluro написа:
                      Колега ivannik успокой се. Дишай дълбоко и пии една ракия белкем ти мине. Да не сътвориш някой сакатлък от вълнение баш на празника.
                      До осмисляне на истинската история не се стига с пиене на ракия.Трябва четене и мислене.Със собственият си мозък,кой колкото го има.
                      Абе пич, може ли на тази светла дата да се изказваш така хейтърски. Къв ти е проблема на тебе ? Както и да го погледнеш ако не дошли по нашите земи руските войски може би сами до освобождение нямаше да стигнем, 1876 е достатъчно показателна.
                      Fiat Coupe 1.8

                      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                      Коментар


                        #26
                        Irka написа:
                        Знаме нямам...
                        За 6 септември ще ти зачисля едно от 8те форумски знамена, ако декларираш, че ще го развееш.

                        Коментар


                          #27
                          OБЕЩАНО!
                          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                          Ванга

                          Коментар


                            #28
                            Да здраствует Балхаро-Саветцкаq Дружба! (тва за Ирка) А Иванник е мн. прав-не всицко се казва за Освобождението и за след това.
                            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                            Коментар


                              #29
                              Аре сега като ви чета постовете на вас двамата оставам с впечетлението, че според вас преди освобожението българите в рамките на османската империя са били къде къде по-добре от периода след освобождението.
                              Fiat Coupe 1.8

                              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                              Коментар


                                #30
                                lubo_Y10 написа:
                                Да здраствует Балхаро-Саветцкаq Дружба! (тва за Ирка)
                                Ииииии, имаме участник, отгатнал "скрития" замисъл на поста ми! Алелуя! П.С. Вече чувам стъпките на Оги, който отива да си вземе ключовете...
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X