Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета за намаляване на ОФФ-а в ПРОДАВА и изнасяне на ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Анкета за намаляване на ОФФ-а в ПРОДАВА и изнасяне на ...

    Анкета за намаляване на ОФФ-а в ПРОДАВА и изнасяне на коментарите в Общи Приказки със линк към съответното продава!Колеги много се изговори по темата в този топик:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9702моля хвърлете му едно око и гласувайте както желаете!Основните доводи от моя страна са да се поставите на мястото на човек който продава нещо(кола), и една сюрия всезнайковци му омаскарят темата и нещото(колата) с "компетентни" мнения!За пример отново давам форума на ситроен:http://www.citroen-bg.net/forum/view...жението ми е и ние да сложим една такава тема най-отгоре на продава, и всякакви постови които не са пряко и директно свързани с темата да се трият без предупреждение!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #3
    Има толкова гласове, а никой не се обосновава, защото така е гласувал. Е вие си знаете.Аз споделям идеята на колегата. Все пак не може без да си виждал стоката на живо, да си компетентен и да плюеш в несвяс

    Коментар


      #4
      пич, така зададен въпроса няма смисъл - едва ли някой е за оффтопиците. въпроса, е защо визираш точно форума "продава"?!? нима във форума "консултации" оффтопика е полезен и добре дошъл? са дай да напускаме по една анкета за секи раздел във форума....
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #5
        charlie написа:
        пич, така зададен въпроса няма смисъл - едва ли някой е за оффтопиците. въпроса, е защо визираш точно форума "продава"?!? нима във форума "консултации" оффтопика е полезен и добре дошъл? са дай да напускаме по една анкета за секи раздел във форума....
        Не става дума за това! Достатъчно се изписа в другия топик ! И да само за Продава пускам анкета, защото там става дума за продажби а не за консултации и общи приказки!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #6
          аз гласувах против! на форумите целта е да се обсъжда, ако не пълно е със сайтове за продажба на коли! друг вариант е продавача да помоли учтиво админа и темата да бъде заключена с пускането и! мисля че на всеки продавач са му интересни топиците, споровете, обидите и т.н. най малкото може да придобие прадстава колко му струва колата. виж ако не търпи критика е друго, но решението съм го дал горе!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #7
            toko написа:
            аз гласувах против! на форумите целта е да се обсъжда, ако не пълно е със сайтове за продажба на коли! друг вариант е продавача да помоли учтиво админа и темата да бъде заключена с пускането и! мисля че на всеки продавач са му интересни топиците, споровете, обидите и т.н. най малкото може да придобие прадстава колко му струва колата. виж ако не търпи критика е друго, но решението съм го дал горе!
            Ама какво Ви става бе хора Защото не четете внимателно Я виж какво е записано тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9702 - превод: Ще си чешите езиците в "Общи приказки", ама колкото искате до безкрайност

            Коментар


              #8
              Абе ей!

              Нееее, стига! - Аз сега за това ли не намирам нещо дето ми трябваше - щото сте трили ?
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #9
                Re: Абе ей!

                niko_ymn написа:
                Нееее, стига! - Аз сега за това ли не намирам нещо дето ми трябваше - щото сте трили ?
                Нищо не е трито!
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #10
                  Уф, камък ми падна от сърцето - продължавам да си ровичкам и ще си намеря постинга дето ми трябваше.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #11
                    doofiat написа:
                    toko написа:
                    аз гласувах против! на форумите целта е да се обсъжда, ако не пълно е със сайтове за продажба на коли! друг вариант е продавача да помоли учтиво админа и темата да бъде заключена с пускането и! мисля че на всеки продавач са му интересни топиците, споровете, обидите и т.н. най малкото може да придобие прадстава колко му струва колата. виж ако не търпи критика е друго, но решението съм го дал горе!
                    Ама какво Ви става бе хора Защото не четете внимателно Я виж какво е записано тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9702 - превод: Ще си чешите езиците в "Общи приказки", ама колкото искате до безкрайност
                    т.е. за всяка тема продава ще се пуска по още една в общи приказки? какъв е смисъла? аз си го давам мнението пък кой и какво е изписал в 4 страници, нямам време да чета!
                    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                    Коментар


                      #12
                      Добре бе, нали раздела се казва "Продава", а не "Коментари за обявите" Със същата сила, утре като видиш обява в някое списание, треа да звъннеш и да кажеш на собственика, че е луд да иска толкова пари за тази кола и да му обясниш, колко по-евтини оферти има и/или колко много проблеми създавал този модел, и/или че на теб са ти давали супер изгодно много по-хубава от неговата кола, ама ти си я отказал.... Е, И КАКВО ГО ИНТЕРЕСУВА ТОВА ПРОДАВАЧА

                      Коментар


                        #13
                        абе аз ли съм себъркам, или много хора не осъзнават, че това е ФОРУМ!! тук нещата се ОБСЪЖДАТ! относно офтопика е ясно че всички сме против, независимо от това в кой раздел е, обаче да не може да забраниш обсъждането на пусната тема и да викаш че това е форум, нещо не ми се връзва....за kuku ако продавача не иска темата (подчертавам темата, а не обявата) да се обсъжда, да си я пусне в мобилето или други специализирани сайтове за продажби а не във ФОРУМ, защото във форума се обсъжда .[/b]
                        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                        Коментар


                          #14
                          Kuku написа:
                          Добре бе, нали раздела се казва "Продава", а не "Коментари за обявите" Със същата сила, утре като видиш обява в някое списание, треа да звъннеш и да кажеш на собственика, че е луд да иска толкова пари за тази кола и да му обясниш, колко по-евтини оферти има и/или колко много проблеми създавал този модел, и/или че на теб са ти давали супер изгодно много по-хубава от неговата кола, ама ти си я отказал.... Е, И КАКВО ГО ИНТЕРЕСУВА ТОВА ПРОДАВАЧА
                          на те това "движение" му се вика.. пазарлък! не случайно колите се продават на по-ниска цена от обявената!
                          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                          Коментар


                            #15
                            charlie написа:
                            абе аз ли съм себъркам, или много хора не осъзнават, че това е ФОРУМ!! тук нещата се ОБСЪЖДАТ! относно офтопика е ясно че всички сме против, независимо от това в кой раздел е, обаче да не може да обсъждаш пусната тема и да викаш че това е форум, нещо не ми се връзва....
                            ДА, ти се бъркаш В раздел "Продава" не се пуска нова тема, а ОБЯВИ и затова не се коментират

                            Коментар

                            Working...
                            X