Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще гледате ли цифровата ефирна телевизия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    BO написа:
    u_bo написа:
    няколко приятели ще си спират сателитите заради цифровата. затова Булсат-а се дърлеха на БТВ и компания - беше ясно, че ще има отлив на клиенти след пускането на цифровото предаване
    Това не мога да го повярвам.Или така си мислят сега, като се говори за това. До сега не са минали на ефирна телевизия, пък сега защото ставала цифрова ще минават.Просто е все тая дали е цифрова или аналогова. Все си е ефирна и все тези канали ще си излъчват.Когато всичко стане ефирно и да си плащаш за всеки канал на някой си, тогава ще има смисъл от цялата тази глупост.А с тези реклами, както каза Коцев, само объркват народа. Даже майка ми се обади да ме пита дали ще може да гледа телевизия от септември. А е на Булсат-а....А бе нямам думи и за глупостта.Решил съм да се обадя на телефона за информация да ми помогнат да си пусна телевизията в колата след септември и да ми кажат какъв декодер ми трябва.
    едно е да има 3 - 4 програми/аналоговото предаване/друго е да са 8 и до няколко месеца да станат 8 + 8 = 16

    Коментар


      #62
      Като станат 180 колкото имам в момента, тогава ще се замисля.Не, че ми трябват 180, но колкото повече има, толкова по-голям шанс има да попадна на някой канал, който да го гледам.Когато ми пуснат нещо различно от Ал Джазира и Мезо в ефир, тогава може и да гледаме ефир.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #63
        BO написа:
        Като станат 180 колкото имам в момента, тогава ще се замисля.Не, че ми трябват 180, но колкото повече има, толкова по-голям шанс има да попадна на някой канал, който да го гледам.Когато ми пуснат нещо различно от Ал Джазира и Мезо в ефир, тогава може и да гледаме ефир.
        така е, но има много хора, които гледат само 3 -4 програми от 220-те, които и аз имам от кабелната

        Коментар

        Working...
        X