Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще гледате ли цифровата ефирна телевизия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mpeg4 декодер има ли ти тв-то ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      emzo написа:
      mpeg4 декодер има ли ти тв-то ?
      Предполагам, миналата и по-миналата година гледах цифрова ефирна.
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #18
        Щото имам едно 7г. Сони, което няма мпег4
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          А, бихте ли ме светнали, дали аз ще имам някакви проблеми да гледам кабелната телевизия. Там промяна някаква ще има ли? Щото и аз в тази област се чувствам като въпросният герой на Карл Май. Телевизора ми е туба, т.е. кинескоп, 100 херца, с два тунера - картина в картината. NEO май беше.Гледам кабелната телевизия на комшията :D . Незнам кой е доставчика, а и не ме интересува.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            #20
            Миналата година от време на време също изчезваше картината. Тогава в пресата пишеше, че имало проблем със видео стриймовете. Но сега, при положение, че уж официално е пусната цифрова телевизия, си помислих, че не би трябвало да има проблем.
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #21
              lhristov написа:
              А, бихте ли ме светнали, дали аз ще имам някакви проблеми да гледам кабелната телевизия. Там промяна някаква ще има ли? Щото и аз в тази област се чувствам като въпросният герой на Карл Май. Телевизора ми е туба, т.е. кинескоп, 100 херца, с два тунера - картина в картината. NEO май беше.Гледам кабелната телевизия на комшията :D . Незнам кой е доставчика, а и не ме интересува.
              Ако имаше предвид вместо "кабелна телевизия" цифрова ефирна, то трябва да провериш дали телевизорът ти има вграден цифров тунер. Ако няма си купуваш един приемник и ще гледаш. По въпроса - аз не бих се отказал от кабелната. Ползвам пакет интернет и цифрова от 105 канала за 20 лева. Само интернет - 16. Няма смисъл.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #22
                Когато се появят каналите [платени], които гледам и сега (по кабелната) и мога да избирам за кои точно да се абонирам (плащам) веднага минавам към цифровата ефирна телевизия. Не виждам смисъл да плащам на кабелния оператор за 160 канала и да гледам (реално) 5, като при това оператора си прави каквото си ще. (На Близу съм, всички знаете за сагата с Dicovery, но от две седмици резнаха и MEZZO наглеците)
                ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
                ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
                ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

                Коментар


                  #23
                  В Хасково положението е следното:илзъчва се на 25ти, 42ри и 45ти канал.Общо 9 канала: БНТ1, БНТ2, БНТ Уорлд, БТВ, НОВА, ББТ, БГ ОН ЕЪР, БНТ ХД ( пълна боза) и още нещо дето не се сещам сега...Проблема обаче е че качеството е трагично - накъсва, пикселизира, общо е много замазано...По време на пробното излъчване допреди 3-4 дни бяха перфектни като качество...Иначе проверих на ТВто силата на сигнала - сила и качество са на 100%!Дано го оправят че не се гледа.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #24
                    не.
                    браво 1,6/90 - 09 г.

                    Коментар


                      #25
                      В Стара Загора са си ОК

                      Коментар


                        #26
                        Yavor написа:
                        В Хасково положението е следното:илзъчва се на 25ти, 42ри и 45ти канал.Общо 9 канала: БНТ1, БНТ2, БНТ Уорлд, БТВ, НОВА, ББТ, БГ ОН ЕЪР, БНТ ХД ( пълна боза) и още нещо дето не се сещам сега...Проблема обаче е че качеството е трагично - накъсва, пикселизира, общо е много замазано...По време на пробното излъчване допреди 3-4 дни бяха перфектни като качество...Иначе проверих на ТВто силата на сигнала - сила и качество са на 100%!Дано го оправят че не се гледа.
                        Под качество на сигнала какво разбираш BER-a ли? в какво граници е?Нивото (силата) на сигнала колко dBm-а e?Новите LCD телевизори всъщност показват ли такива параметри?
                        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                        FIAT БРАВО 1.2 16v
                        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                        Коментар


                          #27
                          Re: Ще гледате ли цифровата ефирна телевизия

                          gamma написа:
                          Някой ще сподели ли нещо за декодерите?
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #28
                            infineon написа:
                            Yavor написа:
                            В Хасково положението е следното:илзъчва се на 25ти, 42ри и 45ти канал.Общо 9 канала: БНТ1, БНТ2, БНТ Уорлд, БТВ, НОВА, ББТ, БГ ОН ЕЪР, БНТ ХД ( пълна боза) и още нещо дето не се сещам сега...Проблема обаче е че качеството е трагично - накъсва, пикселизира, общо е много замазано...По време на пробното излъчване допреди 3-4 дни бяха перфектни като качество...Иначе проверих на ТВто силата на сигнала - сила и качество са на 100%!Дано го оправят че не се гледа.
                            Под качество на сигнала какво разбираш BER-a ли? в какво граници е?Нивото (силата) на сигнала колко dBm-а e?Новите LCD телевизори всъщност показват ли такива параметри?
                            Не знам кое имам предвид.Панасоника на баща ми показва 2 измерителя : сила на сигнала и качество на сигнала. И двата са на 100%.
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #29
                              [quote="Yavor"]
                              infineon написа:
                              Yavor написа:
                              В Хасково положението е следното:илзъчва се на 25ти, 42ри и 45ти канал.Общо 9 канала: БНТ1, БНТ2, БНТ Уорлд, БТВ, НОВА, ББТ, БГ ОН ЕЪР, БНТ ХД ( пълна боза) и още нещо дето не се сещам сега...Проблема обаче е че качеството е трагично - накъсва, пикселизира, общо е много замазано...По време на пробното излъчване допреди 3-4 дни бяха перфектни като качество...Иначе проверих на ТВто силата на сигнала - сила и качество са на 100%!Дано го оправят че не се гледа.
                              Под качество на сигнала какво разбираш BER-a ли? в какво граници е?Нивото (силата) на сигнала колко dBm-а e?Новите LCD телевизори всъщност показват ли такива параметри?
                              Не знам кое имам предвид.Панасоника на баща ми показва 2 измерителя : сила на сигнала и качество на сигнала. И двата са на 100%.[/quotеЯвка,оправиха ли картината,че аз още си гледам аналогово ефирна. Моят отговор по темата е,че ще гледам ефирна телевизия.
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар


                                #30
                                Yavor написа:
                                Не знам кое имам предвид.Панасоника на баща ми показва 2 измерителя : сила на сигнала и качество на сигнала. И двата са на 100%.
                                с коя антена го гледаш- ако е със старата - пробвай да я завъртиш вертикално - на 90 градуса около оста със същото насочване.

                                Коментар

                                Working...
                                X