Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълната класация за надеждността на двигателите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пълната класация за надеждността на двигателите

    http://automedia.investor.bg/a/0-nac...elite/брех - такова признание от хангличани...
    _________________________
    FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

    #2
    Re: Пълната класация за надеждността на двигателите

    punto_11 написа:
    http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/18595-pylnata-klasaciia-za-nadejdnostta-na-dvigatelite/брех - такова признание от хангличани...
    то хубаво...ама предвид скромното разнообразие спрямо другите марки мисля, че дори изоставаме сериозно....
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Re: Пълната класация за надеждността на двигателите

      kiselo написа:
      punto_11 написа:
      http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/18595-pylnata-klasaciia-za-nadejdnostta-na-dvigatelite/брех - такова признание от хангличани...
      то хубаво...ама предвид скромното разнообразие спрямо другите марки мисля, че дори изоставаме сериозно....
      Абе предвид постоянните закачки от страна на Топ Гиър с всичко жабарско - даже си е постижение
      _________________________
      FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

      Коментар


        #4
        От тази класация ( колкото и субективна да е тя) ми се затвърди за пореден път, че българинът прави и мисли всичко на опаки.ТуЙ, което най-много се цени из дебрите ни родни е поставено на класации задни в тази статистика...и обратно.Кажете на някой, че уважавате или притежавате ФИАТ или ФОРД в БГ и ще чуете само думи на скептицизъм и недоверие.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          BMW е име в целия свят ама и те са в дъното според тази класация.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            style34 написа:
            BMW е име в целия свят ама и те са в дъното според тази класация.
            Според тази класация ( много относителна де ), явно престижните имена не са се "обвързали" с качество на всяка цена.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #7
              Аз с удоволствие бих карал БМВ, пък нека му се чупи двигателя Класация направена от някоя фирма на база 50 000 нейни клиенти. Отччитани са всички ремонти по двигателя. И тук идват въпросите: 1. Дали всяка фирма е представена с еднакъв брой автомобили. 2. Дали тези автомобили са имали еднакъв пробег?...
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                да му се чупи, ама ако е служебна. то и аз с удоволствие бих карал ХМ, ама не ми се виси по сервизите през две седмици за кви ли не безумно скъпи неща. Имам 4-5 познати, които минаха през "удоволствието" да карат ауди А3 и мерцедес Аххх и съвсем естествено стигнаха до Форд Фиеста.
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар


                  #9
                  ntodorov написа:
                  От тази класация ( колкото и субективна да е тя) ми се затвърди за пореден път, че българинът прави и мисли всичко на опаки.ТуЙ, което най-много се цени из дебрите ни родни е поставено на класации задни в тази статистика...и обратно.Кажете на някой, че уважавате или притежавате ФИАТ или ФОРД в БГ и ще чуете само думи на скептицизъм и недоверие.
                  Включително и мен, като минал през 3 ФИАТ-а още ги гледам със скептицизъм и недоверие. Ама любов, какво да правиш.
                  Fiat Coupe 1.8

                  Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                  Коментар


                    #10
                    Включително и мен, като минал през 3 ФИАТ-а още ги гледам със скептицизъм и недоверие. Ама любов, какво да правиш.
                    :P И аз за това се чудя между това:http://www.cars.bg/u966633и това:http://www.cars.bg/u905939Гледам, че "разликата" в цената на тези коли произведени в една и съща година и с пренебрежително малка разлика в класа са почти сходни. Ако не бях мнителен към ФИАТ хич нямаше да се чудя.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      Е аз не виждам какво може да му се чудиш на това.Едното струва 10к другото двойно.Точно тук идва далаверата да караш Фиат.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Класацията ясно показва каква кола трябва да си купите, за да посещавате по-рядко сервиза, а вие си знаете "VW срещу FIAT" и това е :D
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #13
                          Това е поредната измислена класация. Данни от 50 000 клиента! Ама какви двигатели, каква кубатура, каква скоростна кутия, лек автомобил или джип - няма значение. Да си продадем данните, а който иска да вярва!Че някой може да се оплаква, че двигателя му е шумен, ама това че купето не е добре изолирано няма значение. Човека има оплакване от двигателя! Като ги знаем англичаните какви капризни кокони са, просто е излишно да им обръщаме внимание. Хората правят класации след изследване на 100 000 броя от даден модел, а не марка и пак не може да се твърди с голяма точност, че публикуваните цифри са цялата истина.
                          Няма начин да няма начин!

                          Коментар


                            #14
                            BO написа:
                            Е аз не виждам какво може да му се чудиш на това.Едното струва 10к другото двойно.Точно тук идва далаверата да караш Фиат.
                            ВО.Вложих ирония с примерите в поуста си...И наистина след, като съм лаик относно ВАГ групата някой би ли споменалпоне едно предимство на немеца, което да го направи почти два пъти по-скъпот тази зрелищна Крома "построена" с много мерак и здравина ( доколкото разбирам).
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #15
                              Да! Задръства филтъра за твърди частици на всеки 20-30 000 км. До сега не съм чул италиански дизел да прави този проблем!
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар

                              Working...
                              X