Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще е затворено кръстовището на Стамболийски и Опълчен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Докога ще е затворено кръстовището на Стамболийски и Опълчен

    Здравейте,Някой знае ли докога ще е затворено кръстовището на Стамболийски и Опълченска до Мола? Има ли някъде в нета описание на текущите ремонти в София?Благодаря
    TEMPRA 1.6 i.e. Liberty (159AJ)

    #2
    някъде бях чул че до края на октомври ще продължи това което правят по опълченска - но е само слух, просто не помня от къде го чух. А самото кръстовище - не знам.
    Audi 1.8S златен талон

    Коментар


      #3
      Shit и аз минавам там всеки ден - невероятни задръствания... обаче с леко нарушение зад мол- а може да се прецапа... само да няма полицаи...
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Да бе, ма докато стигнеш до МОЛ-а си е жив късмет да не те спре полиция. Иначе движението е отклонено преди загражденията в дясно. А те стоят малко по навътре. И ако се изсилиш да минеш и има неприятна изненада Да не казвам "Любезния Лос" :P

        Коментар


          #5
          И какво излиза, затварят си улици ей така и никой никъде не казва кога ще ги отворят
          TEMPRA 1.6 i.e. Liberty (159AJ)

          Коментар


            #6
            Ето инфо по въпроса:Забранява се влизането на моторни превозни средства от 12 септември до 24.00ч. на 8 октомври по ул. ,,Опълченска

            Коментар


              #7
              Благодаря за изчерпателната информация. Междуд другото откъде я видя за да знам къде да гледам като се случи нещо подобно...
              TEMPRA 1.6 i.e. Liberty (159AJ)

              Коментар

              Working...
              X