Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Две блондинки се качват на мотор и спорят коя да седне до прозореца Татко,какво е упоритост ?Да чоплиш семки с боксови ръкавици ! :D
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      Доктор към пациент:- Трябва да спрете да мастурбирате?- Защо, докторе?- За да мога да ви прегледам.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        :D:D:D:D:D:DЕдно дете към майка си:- Мамо, децата в училище казват , че съм алчен!- Кои са тези деца?- Дай пет лева и ще ти кажа!
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          Модерирано.В този форумът не са допустими расистки изказвания.Модераторски екип на fiat-bg.org.
          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

          Коментар


            Прибира се мъж у тях в петък вечер и казва на жена си:-Жена, излизам!Като се върна ще ядеш бой!Тръгва той и се връща към 11 часа. Отива и казва на жена си:-Жена, до сега си мерехме пишките с другите и моя хуй най-голям излезе.-Ами бай Иван там ли беше?-Бе майкати продажна!!!:D
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              Към уважаемите колежки - изглежда този постер става отново актуален с оглед наближаващото Европейско първенство по футбол....
              Прикачени файлове
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                Прибира се Пешо в къщи, гушнал една коза и вика. -Виж, ето с тази овца правим секс, когато ми кажеш, че те боли глава. Жена му с изненада отвръща. -Но това е коза бе, Пешо! -Не говоря на теб

                Коментар


                  В обществената баня младеж онанира. Дядо се приближава до него: "Абе момче, как може да вършиш такива неща на обществено място? Не те ли е срам? Безобразие!". Младежа: "Бе къф си ти да ми казваш с каква скорост да си мия пишката?!"
                  Marea 1.6 16v

                  Коментар


                    Трима мъже чакат партньора за бридж и си говорят за синовете:Първият: Моят син съм го пратил да учи в Париж. Много просперира - пари, учене - всичко. Ето, сега купи на гаджето си апартамент на Шан-з-Елизе Champs-Élysées. Много съм доволен.Вторият: Моят също е много добре. До скоро го издържах, учеше в Харвард, но напоследък се оправя сам, че и на мен праща. Ето лани пък купи на гаджето си Cadillac. Абе изобщо... гордост!!!Третият: Моят почти завърши вече Cambridge с отличие. Основа консултантска фирма, пари трупа. Ето, следващия месец отива с гаджето си на околосветско пътуване - луксозен круиз с кораб. Абе, чудесно върви!!!В това време идва четвъртият и всички започват да го разпитват за неговия син. Видимо смутен, той отговаря откровено:- Ами, какво да ви кажа, сина ми е педерас и използвач! Ама иначе много добре се оправя - купиха му Cadillac, апартамент на Champs-Élysées, ще го водят на околосветско другия месец...
                    She was only a whisky maker but he loved her still.

                    Коментар


                      gantcho написа:
                      Трима мъже чакат партньора за бридж и си говорят за синовете:Първият: Моят син съм го пратил да учи в Париж. Много просперира - пари, учене - всичко. Ето, сега купи на гаджето си апартамент на Шан-з-Елизе Champs-Élysées. Много съм доволен.Вторият: Моят също е много добре. До скоро го издържах, учеше в Харвард, но напоследък се оправя сам, че и на мен праща. Ето лани пък купи на гаджето си Cadillac. Абе изобщо... гордост!!!Третият: Моят почти завърши вече Cambridge с отличие. Основа консултантска фирма, пари трупа. Ето, следващия месец отива с гаджето си на околосветско пътуване - луксозен круиз с кораб. Абе, чудесно върви!!!В това време идва четвъртият и всички започват да го разпитват за неговия син. Видимо смутен, той отговаря откровено:- Ами, какво да ви кажа, сина ми е педерас и използвач! Ама иначе много добре се оправя - купиха му Cadillac, апартамент на Champs-Élysées, ще го водят на околосветско другия месец...
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        хах готин виц
                        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                        Коментар


                          snake написа:
                          Доктор към пациент:- Трябва да спрете да мастурбирате?- Защо, докторе?- За да мога да ви прегледам.
                          ААААААxaxaxaxaxaxaxa номеар 1
                          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                          Коментар


                            Тоя сигурно го знаете: Какво е наносекунда ? - Наносекунда е интервала от светването на зеления сигнал на светофара до клаксона на пернишкия голф тройка зад вас.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Тоя сигурно го знаете: Какво е наносекунда ? - Наносекунда е интервала от светването на зеления сигнал на светофара до клаксона на пернишкия голф тройка зад вас.
                              Fiat Stilo 1.9 JTD

                              Коментар


                                ogi28b написа:
                                Тоя сигурно го знаете: Какво е наносекунда ? - Наносекунда е интервала от светването на зеления сигнал на светофара до клаксона на пернишкия голф тройка зад вас.
                                Умори ме, бе човек - мнооо як виц!

                                Коментар

                                Working...
                                X