Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kiro_of_the_day написа:
    Това работата у сутиен да ми я сложат - па нема да искам да я барнем...Проблясък на брат ми ...
    Добър проблясък
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    Коментар


      Иванчо дотичва в стаята:- Татко, татко! Виждал ли си някога мама гола?- Ами-и-и...- Идвай бързо! Тя е във ваната къпе се!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата-донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:- Аз изчезвам скъпа, човекът ще дойде скоро.Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.- Добро утро мадам, аз бих искал да ....- Оо, няма нужда да обяснявате, аз Ви очаквах - прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.... Вижте повече- Наистина? - озадачил се фотографът. - Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.- Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте...След минута госпожата попитала изчервявайки се:- Ъмм, откъде ще започнем?- Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.- Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направимнищо с моя Гошо.- Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.- Боже мой! Това е многоо ... - ахнала г-жа Иванова.- Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действа прибързано. Аз лесно мога да Ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.- Зная това - тъжно отвърнала госпожата.- Позволете да Ви покажа някои от моите произведения - казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета - Ето това го направих в рейс на градския транспорт.- Боже господи! - възкликнала г-жа Иванова.- А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им - продължил фотографът.- Било е трудно?!?- Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.- Борисовата градина!?! - разширили се очите на г-жа Иванова от изумление ...- Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала- Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ .... апарат?!?- Точно така. Е, госпожо, стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.- Триножник?!?- Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него.- ...?!?- Госпожо! Госпожо! Боже какво и стана, тя припадна! -------------------------------------------------------------------------------------------Трима пазачи от зоопарк седят на една пейка и спорят:- "Фрут" е, бе момчета.- Не е "фрут", а "фрУУУт".- Не, не. Не сте прави. Беше "фрууухт".Чула ги една жена от съседната пейка и се включила:- Извинете! Чух, че спорите и мисля, че мога да помогна. Думата е "fruit", от английски е и означава плод.Единият от пазачите погледнал жената, погледнал другите и казал:- Абе момчета, тая май наистина е доста умна, ама и тя не знае как пърди слонът.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          Лекар практикувал в отдалечено провинциално градче, където клиентелата била малка. Един ден при него дошъл нов пациент. След прегледа пациентът го попитал: - Какво ви дължа, докторе? - Моите пациенти ми заплащат обикновено с каквото могат. фермерът например ми плаща с някое шиле, друг носи заек, шивачът ми уши нов костюм... Каква е вашата професия? - Гробар...
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            THE ULTIMATE LOVE TEST1. Go to your car2. Close your wife and dog in a trunk space3. Wait 1 hours4. Open the trunk again5. Guess who is happy to see you1.12. Писането на кирилица е задължително.УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Модераторски екип на fiat-bg.org
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              Българите попитали Радио Ереван:Какво е рецесия? Какво е депресия? Кога ще свърши кризата?Радио Ереван отговорило:Рецесия е, когато съседа Ви остане без работа.Депресия е, когато Вие останете без работа.Кризата в България ще свърши, когато министър Дянков остане без работаШампион по шах отива на почивка.В беседка край морето непознат курортист му предлага да поиграят шах. Шампионът учтиво маха царицата си. Непознатият се възмущава:- Ама как така я махате без да ме познавате!?- Ако имахте шанс да ме биете с царицата ми, със сигурност щях да ви познавам!Немски учени са доказали, че британски учени не съществуват.Между съпрузи:- Скъпи, ти трябва да се гордееш с мен! Аз съм интелектуалка. Рисувам, пея, пиша стихове, свиря на китара...- Ти би трябвало да благодариш на бога, че аз мога да готвя...
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                о господи незнаеш колко си прав за госпожица "дянков" :D:D:D

                Коментар


                  Таралежът е птица упорита - не го ли ритнеш не полита!
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    niko_ymn написа:
                    Таралежът е птица упорита - не го ли ритнеш не полита!
                    Това чудо стои в подписа на една култова личност във ФФБ, и той е nikki_sixxЖалко, че за момента сме лишени от присъствието му, по една или друга причина.Сори, че не е по темата.
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      - Аз съм българче...- Стига си се оплаквал бе!
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        Двама ВиК техници, стар - опитен и млад - стажант, стигат до мястото на повредата - канализационно-отходна шахта, вътре ла*на догоре!Стария без колебание се съблича и се гмурка вътре. След малко изплува:- Ключ 16!Младия подава. Онзи пак се гмурка, изплува:- Ключ 20!Младия подава...- Трети ключ!...Минава време, стария се помотал там, изплува - фекалиите се оттичат. Аварията е ликвидирана. Излиза от шахтата, поизчиства се, и с гордост произнася:- Учи се, младежо, иначе цял живот ще подаваш гаечни ключове!
                        Браво 1.6 16v 1996
                        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

                        Коментар


                          Какво казва Брус Уилис, когато влиза в магазин за компютърна техника:- "Дай хард!"
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            двама приятели си говорят... "абе Пешо, ти обичаш ли групов секс?" - "еми да, обичам..." "аре тогава бегай у вас, че само теб те няма...
                            Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                            Коментар


                              -Какво прави жената след секс?-Пречи!!!
                              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                              Коментар


                                Един негър влиза в бар, а на рамото му седи страхотен папагал.Барманът зяпва и пита:- Къде го намери този красавец?!- В Африка, отговаря папагалът. Там ги има много...
                                Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                                Коментар

                                Working...
                                X