Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Манго отива при доктора и му казва:- Докторе, Айшето пак е бремена!И доктора вика:- Ми аз нали ти казах да я пазиш бре, Асане!И Асан му отвръща:- А бре аз я пазя, ама другите не я пазят!

    Коментар


      Не разбирам разликата между конкурсите "Мис Вселена" и "Мис Свят"... В "Мис Вселена" и извънземни ли участват?Министър Миков обяви, че било внушение, че в последно време много хора са умрели в ръцете на полицаите...но не уточнява нищо за краката на полицаите...Видовете метъл се явяват на студентски изпит:1. Tраш метъл: Студентът влиза залитайки в аудиторията, изяжда билета си, отговаря не по темата и си излиза.2. Хеви метъл: Студентът пристига, яхнал чопъра, кьоркютук пиян, при влизането допива бутилка бира, хвърля я на катедрата, изтегля си въпрос, оригва се звучно, отговаря и си излиза.3. Дет метъл: Студентът влиза, убива преподавателя и си излиза.4. Блек метъл: Изпитваният пристига късно вечерта, завързва преподавателката и я провесва от тавана, след което жестоко я измъчва, изцапвайки масата, върху която е нарисувал пентаграма с кръвта на младенец.5. Гор метъл: Влиза залитайки в аудиторията, изнасилва преподавателката, след това я убива, изнасилва я още веднъж, изкормва тялото и изяжда вътрешностите, размазва останките по цялата аудитория и отново я изнасилва.6. Дум метъл: Студентът си изтегля билет, но осъзнава, че никога няма да отговори на тези въпроси, изпада в депресия и се самоубива. Трупът му е изнасилен от всички присъстващи.7. Прогресив метъл: Студентът пристига с китарата си и изсвирва 26-минутно соло, в следствие на което професорът умира от скука.8. Глем метъл: Преподавателят пада от стола си от смях при вида на студента и му поставя отличен. Студентът събира козметични продукти от присъстващите момичета и оцветява изпитните билети в розово.9. Грайндкор: Студентът пристига, минута-две размахва ръце и реве нещо нечленоразделно, след което си тръгва.10. Ню метъл: Панталоните на студента се закачат за вратата и той не може да влезе в аудиторията.11. Индъстриъл: Студентът пристига целият в кал и мръсотия, псувайки на майка, и охраната го изхвърля.12. Готик метал: Студентът пристига с черна карета, влиза в аудиторията, като си поправя грима и демонстрира патос, изпада в депресия и се разплаква. После си спомня за смъртта и още веднъж изпада в депресия. Изтегля си билет, вижда, че въпросите не са ИСТИНСКИ, и изпада в патосна депресия. Преподавателят също разбира това и също се депресира. Всички останали се депресират и заплакват. Изпитът не се състои, светът не е съвършен.13. Пънк-рок: Студентът пристига облечен в черно сако, пиян като кирка и без зъби, плюе на пода, изпикава се върху масата с билетите, като опръсква леко преподавателя, оригва се и заспива.14. Руски рок: Влиза група студенти, които постоянно си отстъпват място един на друг и се черпят с бира, събират по 2-3 рубли от всеки присъстващ, после всичките седем отговарят на един билет и си заминават с трамвая, като го клатят.15. Пауър метал: Студентът идва облечен в елфически доспехи, отговаря безпогрешно на абсолютно всички въпроси от билета и на въпросите на преподавателя, след което награбва най-красивата колежка и си тръгва с нея обратно към Омагьосаната Гора, яхнал бял еднорог.16. Национал-социалистически метъл: Студентът влиза, облечен в нацистка униформа, следван от маршируващи колеги. Всичките кряскат "Хайл!" с изпъната напред дясна ръка. Студентът изтегля билет, отговаря безупречно точно, но въпреки това не успява да вземе изпита, понеже идва полиция и го арестува.17. Фолк метъл: Студентът влиза с игрива походка, облечен в разнородни парцали, свирейки на акордеон и следван от няколко подобни като него колеги с китара, цигулка, дайре и прочее. Всички студенти в аудиторията играят в ритъм, с изключение на преподавателя, който заспива от отегчение.18. Християнски метъл: Студентът влиза, облечен в бяло расо, и приканва присъстващите да се покаят, защото Краят наближава. Колегите го повалят на земята и го заритват вкупом, а професорът с голямо задоволство му пише двойка.19. Симфоничен метъл: Изпитът се провежда в огромна зала, където под съпровода на огромен оркестър студентът извисява прекрасен глас. Всички слушат прехласнати, забравили за какво всъщност са се събрали.20. Викинг метъл: Студентът изкъртва вратата с могъщ ритник и връхлита с рев към катедрата, екипиран с броня, рогат шлем и огромна брадва. Започва да сече като бесен наляво-надясно, аудиторията панически се изнася. Накрая студентът сгащва в един ъгъл примрялата от страх преподавателка, изнасилва я до смърт, прибира всичките й пари и бижута и си тръгва победоносно, запалвайки университета след себе си.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Училище. Учителката дава задача на децата да съставят изречение с думичката "ананас". Марийка: - Ананасът е южен плод. Петърчо: - Ананасът е много сладък плод. Иванчо: - Тате е алкохолик и изпива всичките пари, а и зимата дойде... - Иванчо, ти само глупости измисляш - прекъснала го учителката. Къде ти е ананаса в това изречение? - Чакайте, не съм свършил - казал Иванчо и допълнил: А_на_нас ни се еба майката от студ.Врачка гледа на ръка на мъж: - Виждам, че до 47 годишна възраст ще страдаш от липса на пари! Той нетърпеливо: - И после!? - Е, после ще свикнеш.Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: - Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. - Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт - казал му заекът - но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: - Лес... - йес, йес - отговорила гората. - Какой цветок растьот в етава мароза? - Роза, роза...- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: - Лес... - йес,йес... - Что я буду есть в ету ночь темную? - Ую, ую...Действието се развива в кварталната месарница, където месарят бил глухоням. Стоят си на опашката доста хора и си чакат реда, и всеки си поръчва, кой се изтупа по-гърдите демек иска гърди, кой си покаже вратът демек иска врат, кой ребрата и т.н. така се разбирали в магазина Та на опашката дошъл редът на едно младо, задраво и право момче. Кво да прай той ще не ще изкарал си патката, тупнал я два пъти на масата, а месарят моментално му дал две пръчки шпеков салам. А по-отзад от опашката се обадил един дядо и казал. - Абе младеж я го тупни два пъти и за мен, че вече цял месец чревца ядем с бабата...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          Седят в бара англичанин, шотландец и ирландец, пият бира. Изведнъж на всеки в чашата паднала муха. Англичанинът гнусливо побутнал чашата настрана. Шотландецът извадил мухата и продължил да пие. Ирландецът хванал мухата и почнал да я тръска над чашата: - Плюй ма, гад такава!една мутра влиза в аптеката: - един хлеб добруджа! аптекарката се притеснила, но била напазарувала за вкъщи и имала хляб. на другия ден мутрата пак дошла: - един хлеб добруджа! този път жената била подготвена и пак дала хляб. на третия ден мутрата пак дошла: аптекарката отново била подготвена и усмихнато попитала: - хляб? - не, две кисели млека, в железарията хлeба е по-топъл!Млад лейтенант, току що завършил военното училище, трие със спирт оптическата леща на снайпера. - Какво правиш? Какво ви учат вас в училище? - Ами изтривам с тънък слой, както ми наредихте. Взимам парчето плат, сипвам спирт върху него и трия. - Не се прави така! Гледай мен! Капитанът взима чаша, напълва я със спирт, изпива го на един дъх, след това издиша върху лещата и започва да трие. - Така се трие с тънък слой!Проверка в армията: - Петров! - Аз! - Иванов! - Аз! - Презоградазакачикраков! - Аз! - Ебати фамилията! - Аз!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            Откритият космос. На орбиталната станция стои привързан космонавт и тропа яростно по капака: - Отваряй, кретен! И престани постоянно да питаш "Кой е?"Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо....Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я, и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии генитали. Слепият Джо пита: - Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталите по-здраво: - Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталите по-силно: - Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: - Аз! Джо стиска още по-силно: - Кой аз? Тишина... - Кой аз? - стиска още по-силно - П-педро. - Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо. Тишина... - Питам, кой Педро?! - и още по-силно стиска... - Н-немият П-педро...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              Млад нахакан спасител на плажа мярка 3 руси девойки да се плацикат на плиткото... Решава да ги заговори, но на немски, че му замязали на чужденки, па знае ли сем може и да му върже някоя... - Was machen Sie bitte? ("Вас махен зи бите?")- ?! - девойките го поглеждат много учудени...- Was machen Sie bitte?...- ?!?!! - девойките го зяпват още по учудено...- Was machen Sie bitte?След третия път една от мацките се обръща по посока на лежащите по плажа, започва да маха на някой и да мърмори тихичко:- Бе ся кът доди гаджито ми, че видим кой на кой ша ма’а дзибитье...

              Коментар


                По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят:- Е, сядай и пиши обяснения!- И кво да пиша?- Всичко, както си е било, така го пиши!Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите.- Кво си написал бе, идиот такъв?- Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  Три деца си играят пред къщи. Пред къщата спира мерцедес лимузина едното дете казва:-Аз като порасна ще стана мутра и ще си купя такъв мерцедес! След малко пред къщата спира мерцедес джип и другото дете казва: -Аз като порасна ще стана банкер и ще си купя такъв джип! След малко пред къщата спира розова лимузина и третото дете казва:-Аз пък като порасна ще се науча да правя свирки като кака щото и трите коли са нейните!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    Берлин 1943 г. Тайно събрание на висши немски офицери и гестапо, в тайна заседателна зала. Всички гледат очаквателно...В този момент влиза Фюрера, самия Адолф Хитлер. Всички стават на крака с възгласа:
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      http://vicove.com/statistic_list.php?type=vic&sort=date Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                      "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                      не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                      Коментар


                        http://www.2leva.com/
                        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                        Коментар


                          Еротични обявиo Стара обувка търси някой да й отпори гьона.o Госпожица от занаята търси богат занаятчия с цел брак.o Печена търси загорял.o Налице съм. Търся някой да ме обърне наопаки.o Търся село без кучета, но с... кучки.o Въздържател напива вода ненапита.o Кавал търси девета дупка.o Воден спасител дава уроци по игра с подводни топки на платежноспособни дами.o Опасна сексбомба търси някой да й отцепи района.o Търся знойна хубавица, да внесе топлина в живота ми.o Сапьор обезврежда сексбомби по домовете.o Монтирам шпионки на всякакви гардероби и шкафове.o Жулиета търси Ромео с Алфа Ромео.o Агроном дава практически съвети как да цъфтите, без да вържете.o Двуглав змей търси ламя ненаситна.o Тясна специалистка търси широко поле за изява.o Потомствен благородник облагородява родословни дървета.o Лесно запалима търси трудно гаснещ.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак:- Хикс на квадрат, демонстрирай!.Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак:- ДДС, демонстрирай!.ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец:- Епруветка, давай!.Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го:- А твоят котарак какво умее?.Държавният служител казал:- Хрантутник, демонстрация!.Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец.

                            Коментар


                              Катаджия стои на шосето и се чуди кого да спре да се заяде за нещо. Обаче наоколо профучават със 160 км/ч само някакви баровски коли. По едно време със 60 се приближава някаква лада, катаджията я спира и пита:- И накъде се промъквате така?...
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                - Капитан Костов спира огнедишащата ламя Киро и установява видими белези за употребата на алкохол. Накарал я да му лъхне и... Това е господин съдия, просто един нелеп инцидент...

                                Коментар

                                Working...
                                X