Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трима хирурзи от се хвалят един на друг.- На мен ми докараха пилот на 3 части. Съших го и сега пак е пилот. - казал американецът.- А на мен ми докараха космонавт на 30 части. Съших го и сега пак е космонавт. - казал руснакът- А на мен ми докараха задник и уши. Съших ги и сега ми е шеф. - казал българинът.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      Качва се млада влюбена двойка руснаци в спален вагон на влака.Нямало свободно самостоятелно купе и младежите се настаняват на горното легло над възрастен грузинец.Вечер е.Влака тръгва,светлините изгасват.Девойката прошепва:-Серьожа,мне руки болят.-Давай я поцелую и все бьит нормална.-Серьожа,мне ноги болят.-Давай я поцелую и все бьит нормална.-Серьожа,мне голова болит.-Давай я поцелую и все бьит нормална.От долното легло се чува гърлен глас:-Ей,молодеж,а гемороиди лечиш?.......................Брюнетка сяда в кафене.Идва руса сервитьорка: -Какво ще обичате? клиентката: -Капи портокал.Русата се оглежда на горе и пита: -Откъде капи портокал?............................От дупката се показва немската мишка, оглеждасе - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка,оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка,бар, текила, дупка. Показва се българската мишка - няма котка,тича към бара,налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта,пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми че го чекаме, деба маа му.. " ...................Ало? - Здравей, миличко, обажда се Татко...Мама близо до телефона ли е? - Не, тате. Тя е горе в спалнята с Чичо Франк. След кратка пауза Татко казва: - Но ти нямаш чичо с име Франк, миличко! - О, да, имам и той е горе в спалнята с Мама в момента! - Ъ, добре тогава.... ето какво искам да направиш. Остави телефона, избягай горе и почукай на вратата на спалнята и извикай на Мама и Чичо Франк, че татко тъкмо е паркирал колата отвън. - Добре Татко. След няколко минути, малкото момиченце се връща на телефона. - Добре Тате, направих каквото ми каза! - И какво стана?- попита той. - Ами Мама се изплаши ужасно много, скочи от леглото без дрехи и избяга навън крещейни, но се спъна в килима и полетя през прозореца и сега е мъртва! - Боже мой!!! А какво стана с Чичо Франк? - Той скочи от леглото без дрехи и също беше изплашен до смърт и скочи през задния прозорец в басейна....но явно е забравил че миналата седмица ти източи водата, за да почистиш басейна и сега и той е мъртъв. ***дълга пауза*** Тогава таткото казва: - Басейн?????? Това номер 555-7039 ли е???
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        В: Как може да разберете, че вече сте наистина много дебел?О: Когато лежейки си кротко на плажа и придремвате, активисти на Грийнпийс се опитат да ви върнат във водата...
        Прикачени файлове

        Коментар


          bubachko написа:
          В: Как може да разберете, че вече сте наистина много дебел?О: Когато лежейки си кротко на плажа и придремвате, активисти на Грийнпийс се опитат да ви върнат във водата...
          хехехехехех това е номер 1
          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

          Коментар


            Бай Ганьо, руснака, персиеца, французина, индианеца и каубоя стояли на една полянка, пийвали си и се хвалели. Руснака:- Да знаете в Русия какви красиви девочки имаме!!!Персиеца:- А ние правим най-красивите килими на света!!!Французина:- Ние пък сме най-големите ебачи!!!Индианеца:- Ние сме най-бързите хора. Хау!!!Каубоя:- А ние сме най-точните стрелци!!!Бай Ганьо помислил малко па рекъл:- А ние българите много обичме да ебем красиви руски девойки на персийски килими с индианска бързина и каубойска точност!!!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              kiro_of_the_day написа:
              Бай Ганьо, руснака, персиеца, французина, индианеца и каубоя стояли на една полянка, пийвали си и се хвалели. Руснака:- Да знаете в Русия какви красиви девочки имаме!!!Персиеца:- А ние правим най-красивите килими на света!!!Французина:- Ние пък сме най-големите ебачи!!!Индианеца:- Ние сме най-бързите хора. Хау!!!Каубоя:- А ние сме най-точните стрелци!!!Бай Ганьо помислил малко па рекъл:- А ние българите много обичме да ебем красиви руски девойки на персийски килими с индианска бързина и каубойска точност!!!
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                Няма ли цензура тука бе?!! Кви са тия думи?
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  Любовна двойка в леглото.- Може ли да те наричам Ева?- Защо?- Защото си ми първата.- Е, щом съм ти първата може ,а аз ще те наричам "Боинг".- Защо Боинг?- Защото си ми 747-мия.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Нощ. От един прозорец се чува:- Какви са ти очите?- Сини- И моите- Каква ти е косата?- Руса- И моята- Как се казваш?- Иванчо- И аз...
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      ogi28b написа:
                      - влиза лекаря при едни луди, и един вика "аз съм наполеон, аз съм наполеон..." и лекаря пита "кой ти каза че си наполеон бе?!?" - "Господ ми каза!" - и един друг луд вика "Лъже бе докторе, не съм му казвал че е наполеон!"
                      (това е цитат от друга тема, но реших, че е редно да влезе в историята на правилното място - при другите вицове)сега ето един и от мен:Една блондинка станала магазинерка.Влиза една клиентка и пита:- Може ли един хляб?А блондинката:- Какво да може един хляб?
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        И един от недалечното минало по време на сухия режи в Русия.Всъщност и един от най кратките вицове.Шофьора на тролейбус в Москва съобщава спирките:Эта остановка винопродавницаследуюшчая конец очереди.
                        BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                        http://vbox7.com/play:124bedab

                        Коментар


                          Връща се една жена от командировка и какво да види - мъжът й в леглото с нейния любовник... :D
                          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                          Коментар


                            На една жена и писнало от пиянството и хойкането на мъжа й и решила да му даде урок. Преоблякла се като дявола, загасила светлината и зачакала. Мъжът й се прибира по някое време, пиян като кирка, тя го издебва и му скача на врата. Той бавно се обръща и виждайки дявола казва:- Не можеш да ме изплашиш - женен съм за сестра ти...
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Двама се събуждат сутринта след як запой и единия казва:- Ммм да ударим по една ракийка. а?- Какво в 7 часа сутринта ракия!?.. Може
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар


                                Попаднали французина, англичанина и българина на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал:- Ясно е, че ще ви сготвиме, но ви давам един шанс да се спасите: ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем.Минала седмицата, излиза французина, влачи празна торба и кучето припка след него.- Изяде ли кучето месото? - питат го.- Изяде го.- Е, говори ли кучето френски?- Емиии..., не.Хоп - в казана.Излиза англичанина, влачи празна торба, кучето върви отзад.- Изяде ли кучето месото? - питат го.- Изяде го.- Е, говори ли кучето английски?- Емиии..., не.Хайде и той в казана.Излиза българина, влачи празна торба, кучето се тътри след него.- Изяде ли кучето месото? - питат и него.- Изяде го.А отзад кучето:- Лъже, неговата майка!
                                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                                Коментар

                                Working...
                                X