Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    donnna написа:
    дете на програмист...влиза сутринта в стаята на баща си - баща му не си е лягал, още щрака по клавиатурата..."абе, тате, слънцето изгря!"баща му - "това редовно ли се случва?" детето, леко объркано - "да, всяка сутрин...""не го пипай, тогава!"
    Тоя виц не ми е смешен

    Коментар


      wwweb, нищо лично
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        Зайо Байо говорил много нецензурно и на всички животни в гората им дошло до гуша... решили да се оплачат на Лъва. Извикал Лъва Зайо и му се скарал... Зайо гледа гузно в земята и разправя, че така говорел вече по навик и ще му е трудно да се превъзпита... Естествено, Лъва го заплашил с изяждане, а като на изпроводяк, му дал съвет, всеки път като му дойде лоша дума на езика да казва по едно име на цвете... Върви си Зайо през гората, а му е едно кофтииии... тегавоооо... По едно време изкача Лиса от храстите и ехидно:- Зайо, к’во ста’а, а? Свиха ли ти сърмите?!?!?!!!- Слушай, Лисо! Не се закачай... не се закачай, че както съм се набожурил, ако ти го надетелинча в маргаритката, момини сълзи ще ти потекат от очите!!!
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          Едно момиченце казало на майка си:- Мамо, вчера като те нямаше, татко доведе една леличка, сложи я на леглото, съблече я....- О-о-о, я тихо, тихо, ще го разкажеш довечера, баща ти като се прибере и седнем да вечеряме!Седнали да вечерят и майката казала:- Кажи сега, моето момиче,това което искаше да ми кажеш днес?- Ами вчера като те нямаше, татко доведе една леличка, сложи я на леглото, съблече я, разтвори и краката и и мушна онова, дето чичо Иван ти го мушкаше в устата онзи ден.

          Коментар


            Стар руски виц:-Как се нарича периода на преход от социализъм към комунизъм?-Алкохолизъм.
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              Четирима носят един "Трабант".Среща ги един и пита:Какво?Повреден ли е?Не. Много бързаме.
              Fiat Punto 1,1- 1996г.
              газ-бензин , "Lovato"

              Коментар


                Модераторски екип на fiat-bg.orgАз пък си мислех че модераторите трябва да се грижат за спазването на правилата, а не да коментират дали вицовете стават или не стават. Просто вица е такъв, иначе му се губи идеята. Или пък трябваше да пише: "Да правя любов с половия орган на майка ти!" ?!?! Не е лошо иначе да можеш да цъкаш на всеки по постовете и да шариш вътре с червено, ама понякога и модератоския екип издребнява! Следващия път като искам да напиша някой виц който ми е харесал - към кой модератор да се обърна и да питам дали може да го пусна?А колко постове съм чел, в които си има откровени обиди, и никой не шари с червено....Пиша по този начин, защото не знам точно кой модератор не е разбрал вица и го е счел за нецензурен, иначе щях да използвам ЛС Уважаеми модераторю, забравили сте да модерирате и да нашарите ето този виц: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...1806Както и предпоследния от тези: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...270659Също и ТОЗИ, а пък ТОЗИ сигурно е достатъчно смешен за Вас, и не подлежи на цензуриране?С какво думите "Иби са ти" и "педераст" са по-цензурни от "ебал те цел свет" ? Очаквам Вашия модераторски отговор на ЛС.А пък ето ТОВА, Модераторю, даже не е и виц, моля да вземете отношение и да го изтриете, или да го замените със звездички, и да се подпишете като "Мод. Екип ФИАТ БГ", за да знаем че Модераторския екип следи за цензурата....за да не издребняваме и да не изпадаме в излишни подробности, ще бъдем лаконични - още един подобен пост и ще заспиш с официално предупреждение. Аз лично не очаквах от теб подобен коментар, с който нарушаваш не едно от правилата на клуба. Дори и най-скандалните спамери не са си позволявали подобно нещо тук. С адски неприятно чувство, следващият път ще ти наложа официално предупреждение, надявам се да не се налага да го правя.Модераторски екип на fiat-bg.orgКакъв е проблема да кажете, кой лично сте Вие, притеснява ли ви нещо? Явно не желаете да комуникираме на ЛС, затова използвам този пост. А и явно съм нежелан във форума, щом един елементарен виц ще предизвика такива кардинални решения. Жалко, че иначе споделям всякаква информация която науча отнякъде, и се опитвам да помагам с каквото мога, но като споделих един виц, и то виж какво стана... Благодаря за вниманието!

                Коментар


                  Невероятно но факт:Един познат иска да го уредя с ГУМИ ЗА АЛУМИНИЕВИ ДЖАНТИ за Голфа.Ако някой знае от къде може да се намерят такива нека каже.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    NikMar написа:
                    Невероятно но факт:Един познат иска да го уредя с ГУМИ ЗА АЛУМИНИЕВИ ДЖАНТИ за Голфа.Ако някой знае от къде може да се намерят такива нека каже.
                    Хахахаха! Много яко, пич! Та в тоя ред на мисли да рзкажа и аз една истинска случка, прясна от оня ден! Дори някой ден може да започне да се разказва и като виц!Значи в съботата реших да пообиколя магазините за автоаксесоари и да си избера крайно гърне с големи бурии за типо-то! И влизам в едно магазинче, започвам да оглеждам моделите гърнета и да преценявам, кое ще му ходи най-много! В това време влиза някакъв и започва да разпитва за тапицерии за седалки! Продавача е много точен пич, много любезен и го пита:- Какво ще желаете?- Тапицерии за седалки!- А каква ви е колата, господине?- Ми... сива! - Кажете ми марка и модел, за да ви улесня в избора!- Марка - голф, модел - тройка!

                    Коментар


                      18+

                      ///// написа:
                      NikMar написа:
                      Невероятно но факт:Един познат иска да го уредя с ГУМИ ЗА АЛУМИНИЕВИ ДЖАНТИ за Голфа.Ако някой знае от къде може да се намерят такива нека каже.
                      Хахахаха! Много яко, пич! Та в тоя ред на мисли да рзкажа и аз една истинска случка, прясна от оня ден! Дори някой ден може да започне да се разказва и като виц!Значи в съботата реших да пообиколя магазините за автоаксесоари и да си избера крайно гърне с големи бурии за типо-то! И влизам в едно магазинче, започвам да оглеждам моделите гърнета и да преценявам, кое ще му ходи най-много! В това време влиза някакъв и започва да разпитва за тапицерии за седалки! Продавача е много точен пич, много любезен и го пита:- Какво ще желаете?- Тапицерии за седалки!- А каква ви е колата, господине?- Ми... сива! - Кажете ми марка и модел, за да ви улесня в избора!- Марка - голф, модел - тройка!
                      Бравуст на голфаджиите Моят виц е малко 18+"Интервю за работа в офис. Работодателят:-Имаш ли някакав проблем, физически или психологически?Кандидатът видимо стеснено:-Еми, липсват ми тестисите... Природен недъг имам!Работодателят:-Това не е проблем! Наемаме те! Ще работиш 5 дни в седмицата от 10:30 до 18:30.- Но моля, Ви, се! Не искам да ме третирате като недъгав! Аз съм си напълно трудоспособен!- Виж, не те третираме като такъв! По принцип почваме в 8:30, но до десет и половина си чешем ташаците. "
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        Ето всъщност за какво става дума в картината "Богатири": Иля Морумец се оглежда и тъжно казва: "На горизонте девочки нет !"Богатирът на белия кон отговаря: "Тогда сделаем как вчера...""А я не хочуууууу..." - казал третият богатир.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Цитат от един филм: "Мъжете не клюкарстват. Те просто обменят информация." Реална случка от вчера. Стоя си на двора на фирмата и си пуша, а наблизо 2-ма младежи правят изолация. По едно време единия зачезва с една кофа и след малко се появява с думите: - Абе, Гошо, голем си калъф, дал си ми спуканата кофа! - Ами напълни я с вода - казва Гоше след кратко мислене... - Еми напълних я..... Когато бях на 16 г. си мечтаех да си имам гадже. На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче. На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а отвреме навреме заплашваше че ще се самоубие. Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче. На 26 си намерих.Тя кипеше от енергия. Започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Много енергия, но без посока. Реших да си търся умно и практично момиче. На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах. Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи цици.

                          Коментар


                            Re: 18+

                            iee написа:
                            "Интервю за работа в офис. Работодателят:-Имаш ли някакав проблем, физически или психологически?Кандидатът видимо стеснено:-Еми, липсват ми тестисите... Природен недъг имам!Работодателят:-Това не е проблем! Наемаме те! Ще работиш 5 дни в седмицата от 10:30 до 18:30.- Но моля, Ви, се! Не искам да ме третирате като недъгав! Аз съм си напълно трудоспособен!- Виж, не те третираме като такъв! По принцип почваме в 8:30, но до десет и половина си чешем ташаците. "
                            Това беше свежо !
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              "Специална промоция за новогодишната нощ: Дядо Мраз и Снежанка - 20 лв. Снежанка без Дядо Мраз - 50 лв/ч."

                              Коментар


                                Днес ми казаха един истински случай, от който сълзи ми потекоха направо :D . Та разправя един доктор за най-тъпото счупване на ръка: Вървял си пича покрай един строеж, обут с джапанки от 2 лв. и му влезли камъчета, подпрял се на едно електротабло и си тръска крака, в същия момент го вижда един майстор помислил си че го хванал ток и като го изрязкал с една лопата.......
                                --Старата ръжда любов не хваща!--
                                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                                Коментар

                                Working...
                                X