Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лукойл понижи цената...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лукойл понижи цената...

    Лукойл понижи цената на дизела с над 2 на сто26.09.2006 15:54 Лукойл България понижи крайните заводски цени на горивата, съобщиха от компанията. Дизелът поевтинява с 2.08 на сто до 1466.40 лева за 1000 л, а газьолът - с 2.28 на сто до 1386 лева за 1000 л.Цената на бензин А-92 Н се понижава с 0.99 на сто до 1440 лева за 1000 л, на бензин А-95 Н - с 0.98 на сто до 1452 лева за 1000 л, а на бензин А-98 Н - с 1.03 на сто до 1494 лева за 1000 л.Промяната е в сила от 0.00 часа на 26 септември и е във връзка с динамиката на пазарната конюнктура на петролните продукти.

    #2
    Според мен през зимата можете да очаквате цена на газта 1.25-1.35. Дано не съм лош пророк, но винаги зимата цената на газта се качва осезаемо.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      А газта, газтааааааааааа...!?
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        pr_00f написа:
        Според мен през зимата можете да очаквате цена на газта 1.25-1.35. Дано не съм лош пророк, но винаги зимата цената на газта се качва осезаемо.
        Профи и аз това съм твърдял винаги... зимата...щот’ съм печкаджия давам такива мрачни прогнози за нафтата 1.05 EUR.Дано се окажа и аз лош пророк! То много хубаво не е на хубаво с тези намаления!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          аз ви казах че очаквам А95 да стане по-евтин от газта
          Audi 1.8S златен талон

          Коментар


            #6
            Като гледам как върви надолу бензина... но все пак има един момент в който ще се принудят да свалят и цената на газта - според мен тя в момента е завишена конюктурно...
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              "Не вярвай на данайците когато ти носят дарове".Май беше древноримска поговорка.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Тая газ започна нещо да понамирисва май са много малко доволните от икономията вече.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Ооооще ще падне бензина но само докато не е наближило коледа. 95 няма да стане по-евтин от газта ама като сметнеш разхода в пари ще ти идва долу-горе същото като да караш с 92.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    вчера гледам в нета - борсовата цена на петрола - пада.....снощи по новините - Лукойл намалява заводските цени на бензина с 2.38 % / май толкова казаха /....и днес - о чудо на чудесата - на Лукойл бензиностанцията на Ахелой 1.56 за литър А 95Н! вчера беше 1.61.... кво става в таз държава.... тва не е на добре
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      donnna написа:
                      кво става в таз държава.... тва не е на добре
                      хихихи, май вече отвикнахме да ни се случват нормални, хубави неща
                      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                      Коментар


                        #12
                        Абе, да не дойде КОМУНИЗЪМА бре...!? Някой чул ли е нещо... !? Сега остава и хляба да поевтинее, понеже поевтиняха горивата!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          kiro_of_the_day написа:
                          Сега остава и хляба да поевтинее, понеже поевтиняха горивата!
                          хахаха - надявай се като вдигнат пак бензина с 10 ст., ще вдигнат всички цени на стоки щото горивото било поскъпнало - толкова много пъти го правеха това и ще продължават да го правят
                          Audi 1.8S златен талон

                          Коментар


                            #14
                            горивата ще тръгнат нагоре най-рано след месец, можеби два (ако ми се сбъдне прогнозата) и не стане нова война
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              niko_ymn написа:
                              горивата ще тръгнат нагоре най-рано след месец, можеби два (ако ми се сбъдне прогнозата) и не стане нова война
                              А докога ще поевтиняват!?
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X