Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Залях си телефона с вода

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Залях си телефона с вода

    Здравейте колеги. Днес без да искам бутнах една чаша вода върху единия от телефоните ми- Sony Ericsson Xperia X8. Тръгвам да го включвам- извибрирва но не светва. Какво може да му е станало ??
    94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
    03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
    02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

    #2
    Не е трябвало да го включваш. Трябва да го разглобиш, да го оставиш да изсъхне хубаво няколко часа, ако вече не е късно.

    Коментар


      #3
      не е трябвало да го пускаш мокър,слагаш го на парното или някъде да се суши или го подсушаваш ако не е в гаранция може и да го поразглобиш малко .и чак след 10-12 часа да го включиш .За напред като си мокриш телефона да знаеш първо да му вадиш батерията :D
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Аз батерията я извадих. От сутринта седи под климатика :D :D Долу горе какво може да му стане, защото мисля да го нося на сервиз ако ми кажат повече от 20 лева го оставям да бере прах и си взимам една нокиика с фенерчИ. :D :DАз го включих долу горе преди има няма един час
        94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
        03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
        02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

        Коментар


          #5
          оставяш го да изсъхне много добре и го слагаш във 1 чаша със ориз пълна той изсмуква влагата около 12 часа
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            оставяш го да изсъхне много добре и го слагаш във 1 чаша със ориз пълна той изсмуква влагата около 12 часа
            Бегай, че и аз така правих като удавих моя. Изсмука ми да не казвам кое тоя ориз. Като го занесох в сервиза и казах че съм го слагал в ориз, щяха да ме замерят с телефона. Трябва да е някакъв магически ориз за да изсмуче водата отвътре. За вода говорим, не за влага. Колега, в сервиз по най-най-най-бързия начин да се отвори и почисти. Иначе се окисляват разни неща вътре и верно ще си купуваш фенерче със сим-карта. Аз така като тебе проявих самоинициатива и ми изгоря един чип на захранването и Home-бутона се беше окислил и не реагираше няколко месеца. За SGS2 говоря.

            Коментар


              #7
              Ако не се отвори на време започва да се окислява.

              Коментар


                #8
                Направо изчезват пистите от платките. Всичко се разпада, ако не се вземат мерки.

                Коментар

                Working...
                X