Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за данъците на колите ни

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за данъците на колите ни

    Искам да попитам кой с каква колица е + подробна информация , модел година и гориво и да каже колко му е данъка , защото аз съм с браво 1.2 16в и плащам данък 55 лева което ми се струва много. Искам да чуя и вие по колко плащатеПостовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата или раздела, преди да постват.
    FIAT BRAVO 1.2 16V

    #2
    К’во да кажем колега, ние с по 240лв данък Свиркай си, плаща се един път годишно.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      да де но разбирам фиатката да е над 130 коня ще плащам и по 300 лева данък но е въшка 1.2 и ми взеха общо с глобата (която е 30 лв) 85 лева и се учудих защото мой познат с голф 4 98-ма 1.4 бензин и плати 13 лева данък пък аз 55 лева
      FIAT BRAVO 1.2 16V

      Коментар


        #4
        Коя година ти е колата?
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          99-та 1.2 16в
          FIAT BRAVO 1.2 16V

          Коментар


            #6
            t.mnml написа:
            99-та 1.2 16в
            Пунто 1.9 JTD 2001 80 коня, 35 лв данък в Младост. Да не би да е записана погрешно, по - нова или по - "бигачка"

            Коментар


              #7
              дори я питах жената да не е объркано нещо и тя ми казва съжалявам не е объркано но живеем в България за това искам инфо и от други колеги забравих да отбележа 80 коня е
              FIAT BRAVO 1.2 16V

              Коментар


                #8
                Според мен има нещо нередно в тия 55лв, за справка голфа на жената 1,6 - 101к.с., тоест точно на границата, но минава в малкия данък - данъка е около 24-30лв, би следвало според мен да плащаш около 20лв. данък.Да не би да не са ти сметнали наличието на катализатор, който мисля, че намаляваше данъка с 50%
                punto HGT

                Коментар


                  #9
                  Нещо работата е яко на "кебапа" колега във форума, мой съсед с брава 1.2 99-та година ми се похвали с 13лв данък в Русе.

                  Коментар


                    #10
                    Пунто МК2 2001 1.2 8V 60 Коня с катализатор в Банкя(софия) 15.60лв.Поло 1992 1.05 45 Коня с катализатор в Банкя(софия) 14.70лв.това са на мойте автомобили
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар


                      #11
                      пунтото от потписа 40лв за миналата година, тази година предполагам пак толко, бравото още не съм го регистрирал в данъчното а лошото е че мина един месец и сигурно и глоба ще имам, иначе около 105лв гледах в някакъв калкулатор. За софия става въпрос

                      Коментар


                        #12
                        Данъка ти в София трябва да е: 30.75 леваИди и ги гони.
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          Браво 147к.с. - 121 лева и 38 стотинки,става въпрос за Костинброд

                          Коментар


                            #14
                            misho_ написа:
                            пунтото от потписа 40лв за миналата година, тази година предполагам пак толко, бравото още не съм го регистрирал в данъчното а лошото е че мина един месец и сигурно и глоба ще имам, иначе около 105лв гледах в някакъв калкулатор. За софия става въпрос
                            регистрирай го защото и за това ми прибраха още 30 лева до 2 месеца откакто си я купил трябва да я регистрираш там
                            FIAT BRAVO 1.2 16V

                            Коментар


                              #15
                              spark написа:
                              Данъка ти в София трябва да е: 30.75 леваИди и ги гони.
                              и аз за толкова знам , но мисля че са ми написали че е без катализатор а той доста намалява от сумата
                              FIAT BRAVO 1.2 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X