Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднаха ми пощата в yahoо:(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    idrltd написа:
    kiselo написа:
    idrltd написа:
    мани мани направо съм бесен, званят ми приятели и колеги и ме питат какъв бизнес им предлагам, и колко пари ми трябват. и кажете ми как може да няма телефон за такива кибер престъпления, супер тъпо.живеем в супер абсурдна държава
    Само не разбрах какво общо има държавата с твоята Yahoo поща?!?!???? И какво точно имаш в предвид да има телефон за подобни кибер престъпления!? Нещо като това да звъннеш на 112 за забравена парола за скайп или?!?! Е такива хора като теб измислят невероятни закони и правила...
    и аз не очаквам от тъ...ак като теб да ме разбере, дано не ти се налага да го разбираш, че хич не е хубаво
    Не, че нещо ама тъ...ак като мен за съжаление също са му крали пощата в Yahoo...За твое разочарование обаче аз намерих начин да си я върна обратно и я ползвам вече близо 14 години...ама то това сигурно, защото съм тъ...ак, а ти си ум...ик и искаш да има някой в държавата който да отговаря за откраднати пощи Аз не се заяждах с теб...ти защо започна да обиждаш не можах да разбера...ама със здраве можеше да ти съдействам как да си я върнеш ама сега си дерзай....
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #17
      tomazo написа:
      ele написа:
      tyson написа:
      Да не те отчайвам, но и да се свържеш нищо няма да стане.Яхоо и АБВ са най-лесно хакваните майли.Регистрираш наново и това е. И послушай tomazo
      Какво губи като пробва??? 2 минути. И какъв е проблемът да пробва? Не мога да вдяна що му давате на човека такива идеи - ако пробва - може и да му върнат имейла. Ако не пробва - никога няма да му го върнат.
      не ти трябва да ти връщат подобен мейл .Реално няма как да докажеш, че е твой ,ако не си съдържа 2 или 3 имена и други лични данни, което е глупост .единствения плюс е ако имаш някакви важни мейли документи и прочие имейлите горе долу са като кр.карти ,по един за всичко ,плащания ,приятели ,скайп ,фейсбук и т.н. И ползвайте пароли както колегите посъветваха по-горе .Та реално еле -не си струва нервите и времето да се занимава ,освен ако няма връзки в интерпол или гдбоп а съм се сблъсквал с 2-3 случая дето и те не могат да помогнат на препатили само намират ай пи адреси :D
      Никой не ти говори за интерпол и ГДБОП - става въпрос за имейл до яху - винаги можеш да докажеш дали пощата е твоя или не. Препоръчвам да не сте на принципа: една далечна 50-та братовчедка каза... и ако не можете да дадете свястен съвет, поне не спирайте човека да пише - както казах, ако не пише, няма да си върне имейла, ако пише - има шанс. От моите кореспонденции с яху, макар и не по тази тема, мога да кажа, че се отнасят сериозно към нещата.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        Абе не знам дали е от новата шефка на yahoo, но с последната версия има наистина огромно подобрение.Почти всичко си отива само в Спам, докато преди определено не беше така. Както и самия login и зареждане.Като се случи при мейла на баща ми, първо подкарах резервните мейли както казах, но все пак им писах. Отговорът им беше обичайните за секретните въпроси/отговори и алтернативни имейли, но доста бързо ми отговориха. Може би има и друг вариант, но аз за щастие не стигнах до там. Препоръчвам да им пишеш. Особено ако имаш алтернативен имейл, пиши им от него.А държавата, в която живееш няма никакво значение. Разбиват се имейли не само на yahoo, а и на други пощи навсякъде по света...

        Коментар


          #19
          ele написа:
          tomazo написа:
          ele написа:
          tyson написа:
          Да не те отчайвам, но и да се свържеш нищо няма да стане.Яхоо и АБВ са най-лесно хакваните майли.Регистрираш наново и това е. И послушай tomazo
          Какво губи като пробва??? 2 минути. И какъв е проблемът да пробва? Не мога да вдяна що му давате на човека такива идеи - ако пробва - може и да му върнат имейла. Ако не пробва - никога няма да му го върнат.
          не ти трябва да ти връщат подобен мейл .Реално няма как да докажеш, че е твой ,ако не си съдържа 2 или 3 имена и други лични данни, което е глупост .единствения плюс е ако имаш някакви важни мейли документи и прочие имейлите горе долу са като кр.карти ,по един за всичко ,плащания ,приятели ,скайп ,фейсбук и т.н. И ползвайте пароли както колегите посъветваха по-горе .Та реално еле -не си струва нервите и времето да се занимава ,освен ако няма връзки в интерпол или гдбоп а съм се сблъсквал с 2-3 случая дето и те не могат да помогнат на препатили само намират ай пи адреси :D
          Никой не ти говори за интерпол и ГДБОП - става въпрос за имейл до яху - винаги можеш да докажеш дали пощата е твоя или не. Препоръчвам да не сте на принципа: една далечна 50-та братовчедка каза... и ако не можете да дадете свястен съвет, поне не спирайте човека да пише - както казах, ако не пише, няма да си върне имейла, ако пише - има шанс. От моите кореспонденции с яху, макар и не по тази тема, мога да кажа, че се отнасят сериозно към нещата.
          пак говориш за неща дето ама изобщо си нямаш понятие ,и никой не ти говори за 50-та братовчедка .С подобни хаквания на мейли са изчезвали хиляди евро от сметките на хората и приятелите им .ХАкнат мейл ,просто го изтриваш и си правиш нов ,на теб мейла ако ти е да си пишеш честитки с приятелчетата от фейсбук може и четири нули да ти е паролата все тая .А мейлове се хакват навсякъде и всякакви зависи как го ползваш ,примерно тоя мейл дето си се регнала в тоя сайт ,ако ти е същият както в скайп или фейсбук и паролата логично една и съща ....сещаш се ... а ти щом можеш да доказваш толкова лесно ,че имейла който ползваш си е лично твой ,те съветвам да не прекаляваш с личните данни като си регистрирваш имейли ,особено след като ползваш пейпъл и ибей и нареждаш макар и в неделя преводи и плащания .
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #20
            tomazo: Де го чукаш, де се пука. Кой то говори за хакване на имейли и за пароли??? Става въпрос за свързване с яху, за да се види какво може да се направи. Това хем е безплатно, хем не отнема много време.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #21
              Само не се цитирайте до +безкрайност, моля ви се!

              Коментар


                #22
                Someone recently tried to sign in to your Google Account We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:Sunday, January 20, 2013 6:33:34 AM UTCIP Address: 182.52.96.184 (node-j3s.pool-182-52.dynamic.totbb.net.)Location: Kathu, Phuket, Thailand
                Веселяци Нов празник трябва да измислят .... уикенд на неуспешно откраднатите пощи
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Масово атакуват дръпнатите. Сигурно са закъсали за CC-та :D
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #24
                    tyson написа:
                    Масово атакуват дръпнатите. Сигурно са закъсали за CC-та :D
                    Реалните пощенски адреси се ползват за съвсем користни и финансово изгодни спам писма. На моя позната преди 4 години и бяха откраднали пощата и бяха разпратили на всичките от контакт листа ѝ, включително и на мен, че е обрана в Лондон и моли да и пратят 100-200 паунда, че да си купи билет за да се прибере. Един неин приятел дори изпратил пари по посочената сметка. Благодарение на Microsoft Bulgaria (hotmail) възстановихме пощата Аз за това сам си хоствам пощите и при опит за хакване на който и да е акаунт - сменям паролата
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      jenshen73 написа:
                      tyson написа:
                      Масово атакуват дръпнатите. Сигурно са закъсали за CC-та :D
                      Реалните пощенски адреси се ползват за съвсем користни и финансово изгодни спам писма. На моя позната преди 4 години и бяха откраднали пощата и бяха разпратили на всичките от контакт листа ѝ, включително и на мен, че е обрана в Лондон и моли да и пратят 100-200 паунда, че да си купи билет за да се прибере. Един неин приятел дори изпратил пари по посочената сметка. Благодарение на Microsoft Bulgaria (hotmail) възстановихме пощата Аз за това сам си хоствам пощите и при опит за хакване на който и да е акаунт - сменям паролата
                      Аз сега се логнах в мойто Яху, не съм влизал от поне 5-6 месеца, и ми вика, че не познава ИП-то от където влизам (това след като вкарах паролата) и ме накара да отговоря на тайния ми въпрос.Та пробвай да влезеш в пощата си от където не си влизал до сега. Може би след няколко часа, ще ти падне автоматичната блокировка на пощата.

                      Коментар


                        #26
                        Нема как да стане това. На първа линия защитата е по парола. Едва след като я познаеш, те пита и за други неща. Не може да те пита само за тайния въпрос, на основание че не си влизал скоро от тоя адрес, и да те пусне без да ти иска паролата. Ако не се лъжа - на гугъл пощата поддържа парола по GSM, така че веднъж регистриран номер, винаги представлява уникално ниво на сигурност. Не може да се смени паролата или да се махне регистрираният номер, освен ако не го потвърдиш чрез допълнително изпратен код на посочения номер. Демек - трябва хем пощата да ти откраднат, хем да ти откраднат GSM-a. Сигурно всички пощи, които предлагат защита чрез GSM номер, са така направени. Иначе е безсмислено.

                        Коментар


                          #27
                          На мен точно това ми пише сега че не ми разпознава Ип-то може би защото на китаеца или там господин хакера е друго. И ме кара да вкрам таен въпрос които не приема и ми блокира майла, което значи че или паролата е същата, а тайния въпрос е сменен и аз незнам вече , много една такава никаква ситуация, и яхууууу не ме еб.ват пиша ли пиша, щели да проверят и нищо((
                          Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
                          Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
                          Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
                          Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
                          ............

                          Коментар


                            #28
                            ogi28b написа:
                            Ако не се лъжа - на гугъл пощата поддържа парола по GSM, така че веднъж регистриран номер, винаги представлява уникално ниво на сигурност. Не може да се смени паролата или да се махне регистрираният номер, освен ако не го потвърдиш чрез допълнително изпратен код на посочения номер. Демек - трябва хем пощата да ти откраднат, хем да ти откраднат GSM-a. Сигурно всички пощи, които предлагат защита чрез GSM номер, са така направени. Иначе е безсмислено.
                            Точно както описах - винаги можеш да си извикаш парола на GSM-а, дори и някой да влезе и да промени всички настройки за сигурност на пощата ти, включително и да изтрие номера на GSM-a. Той остава като активна възможност още 30 дни, дори и самият ти да го изключиш като възможност за въъзстановяване:Ако наскоро сте променили своя телефонен номер или имейл адрес за възстановяване и предишната ви опция за възстановяване е била свързана с профила ви за продължителен период от време, тя все още може да функционира като валидна опция за 30 дни след промяната. Например да кажем, че за няколко месеца телефонният ви номер за възстановяване е бил (052) 12-34-56. Ако някой осъществи достъп до профила ви и промени този номер на 1 януари, пак можете да изберете да получите код за възстановяване на паролата на (052) 12-34-56 до 31-о число на същия месец. Защитните въпроси, свързани преди с профила ви, няма да работят като опция за възстановяване.Пробвах го току-що. Така че - правиш си една поща в Гугъл или на друго място с поддръжка за възстановяване през GSM, акаунтът може да се използва на още много места, свързваш го с личния ти GSM и мисля, че си напълно защитен, и акаунтът винаги ще си е твой.

                            Коментар

                            Working...
                            X