Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднаха ми пощата в yahoо:(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднаха ми пощата в yahoо:(

    колеги днес останах изненадан когато не можах да си вляза в пощата, и ми се показа съобщение че е грешна паролата, след това таен въпрос, и когато го набрах ми излезе че не е това, и явно беше сменен и тои, после яхуу ми блокира майла.и сега достъпа до майла ми е блокиран, исках да попитам дали някои се е сблъсквал с подобна кражбаАдски ми е тъпо в момента
    Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
    Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
    Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
    Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
    ............

    #2
    Да аз съм се забърквал преди над 10 години, точно с Яхуууу. Отговора им тогава беше - "Вие сте влязъл и сте си сменили опциите по мейл-а. Грешката е при вас". Нещо от сорта беше. Да ти кажа ли дали имам още поща там

    Коментар


      #3
      мани мани направо съм бесен, званят ми приятели и колеги и ме питат какъв бизнес им предлагам, и колко пари ми трябват. и кажете ми как може да няма телефон за такива кибер престъпления, супер тъпо.живеем в супер абсурдна държава
      Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
      Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
      Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
      Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
      ............

      Коментар


        #4
        idrltd написа:
        мани мани направо съм бесен, званят ми приятели и колеги и ме питат какъв бизнес им предлагам, и колко пари ми трябват. и кажете ми как може да няма телефон за такива кибер престъпления, супер тъпо.живеем в супер абсурдна държава
        Само не разбрах какво общо има държавата с твоята Yahoo поща?!?!???? И какво точно имаш в предвид да има телефон за подобни кибер престъпления!? Нещо като това да звъннеш на 112 за забравена парола за скайп или?!?! Е такива хора като теб измислят невероятни закони и правила...
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          ако си ползвал този мейл ,в мънибукерс ,пейпъл или др.такива е добре да вземеш превантивни мерки .Най -вероятно са ти го хакнали от скайп или фейсбук ,където са видими мейловете и паролата ти е била някоя лесна .Ако някой от приятелите ти не бъде излъган или ти не загубиш пари ,ще е е супер
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            kiselo написа:
            idrltd написа:
            мани мани направо съм бесен, званят ми приятели и колеги и ме питат какъв бизнес им предлагам, и колко пари ми трябват. и кажете ми как може да няма телефон за такива кибер престъпления, супер тъпо.живеем в супер абсурдна държава
            Само не разбрах какво общо има държавата с твоята Yahoo поща?!?!???? И какво точно имаш в предвид да има телефон за подобни кибер престъпления!? Нещо като това да звъннеш на 112 за забравена парола за скайп или?!?! Е такива хора като теб измислят невероятни закони и правила...
            и аз не очаквам от тъ...ак като теб да ме разбере, дано не ти се налага да го разбираш, че хич не е хубаво
            Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
            Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
            Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
            Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
            ............

            Коментар


              #7
              можеш единствено да се свържеш с яху и да обясниш какво е станало. Със сигурност не си първия, а и нямаш много други опции.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Да не те отчайвам, но и да се свържеш нищо няма да стане.Яхоо и АБВ са най-лесно хакваните майли.Регистрираш наново и това е. И послушай tomazo
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  То почити всички пощи се хакват! Но някои по-лесно,друго по-трудно. Аз също имах проблем с Yahoo преди години и сега нямам поща там.Лично аз, до сега не съм имал проблем с АБВ . Най-добре си регистрираш нова и за парола сложи комбинация от букви и цифри поне 10 на брой символа.Моя съвет е послушай tomazo

                  Коментар


                    #10
                    За добра парола - големи + малки букви + цифри, и да е по-дълга от 7-8 символа.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Аз принципно не харесвам yahoo, но баща ми има мейл, който ползва от много години там и все още не всички знаят новия му в gmail.Ta лятото го бяха разбили и бяха разпратили сърцераздирателен мейл на всички в контактлиста, че баща ми са го обрали в Испания и моли да му пратят пари на някакъв адрес. Според google maps излезе някакъв китайски ресторант...Имах късмета да съм сложил телефонен номер, както и няколко алтернативни имейла. Или имах късмета да сменя паролата с такъв алтернативен в последния момент преди да бъде изтрит и той или китаеца го беше примързяло да ги трие всички алтернативни, но е факт че успях да си я върна паролата. Като основен мейл беше сложен, нещо от сорта djfjgft27890@gmail.com...

                      Коментар


                        #12
                        tyson написа:
                        Да не те отчайвам, но и да се свържеш нищо няма да стане.Яхоо и АБВ са най-лесно хакваните майли.Регистрираш наново и това е. И послушай tomazo
                        Какво губи като пробва??? 2 минути. И какъв е проблемът да пробва? Не мога да вдяна що му давате на човека такива идеи - ако пробва - може и да му върнат имейла. Ако не пробва - никога няма да му го върнат.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          idrltd написа:
                          мани мани направо съм бесен, званят ми приятели и колеги и ме питат какъв бизнес им предлагам, и колко пари ми трябват. и кажете ми как може да няма телефон за такива кибер престъпления, супер тъпо.живеем в супер абсурдна държава
                          Пиши в "Бисери". Сега трябва да се мъча да копирам през телефона. На мен ми откраднаха пощата в АБВ, за да ми вземат номера в ICQ. Беше много готин. Писах на АБВ, а те ми копираха текстове от ЧЗВ: "Опитайте чрез таен въпрос...", демек - спасявай се, проблемът си е твой. Ако някой си мисли, че Иху-аху ще кажат нещо по-различно...Абе нема такава държава. Аз живея на седмия етаж и слънцето ми блести сутрин.

                          Коментар


                            #14
                            Някоя от колежките на работа беше направила гаф преди няколко години и някакъв арабин хакна пощата ми и личният и служебният скайп. Работата беше, като на vital - много алтернативни пощи и телефони. Писах им и на следващият ден ми ги възстановиха.
                            Alfa 159 SW 2.4 Ti
                            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                            Коментар


                              #15
                              ele написа:
                              tyson написа:
                              Да не те отчайвам, но и да се свържеш нищо няма да стане.Яхоо и АБВ са най-лесно хакваните майли.Регистрираш наново и това е. И послушай tomazo
                              Какво губи като пробва??? 2 минути. И какъв е проблемът да пробва? Не мога да вдяна що му давате на човека такива идеи - ако пробва - може и да му върнат имейла. Ако не пробва - никога няма да му го върнат.
                              не ти трябва да ти връщат подобен мейл .Реално няма как да докажеш, че е твой ,ако не си съдържа 2 или 3 имена и други лични данни, което е глупост .единствения плюс е ако имаш някакви важни мейли документи и прочие имейлите горе долу са като кр.карти ,по един за всичко ,плащания ,приятели ,скайп ,фейсбук и т.н. И ползвайте пароли както колегите посъветваха по-горе .Та реално еле -не си струва нервите и времето да се занимава ,освен ако няма връзки в интерпол или гдбоп а съм се сблъсквал с 2-3 случая дето и те не могат да помогнат на препатили само намират ай пи адреси :D
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X