Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Екшън комедия на конференцията на ДПС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Аз се надявам че са достатъчно разумни, и вече разбраха, че със страх не се управлява. Този път комично, следващият път ... дали. Както се пееше в една песен - Дано !

    Коментар


      #92
      NikMar написа:
      ogi28b написа:
      Палнител се пише с А - паля -> палнител (и телта е запалена). Нищо не разбираш.
      Корена на думата идава от "пълня", а не от "паля" затова се казва "пълнител"-пълни затвора с патрони.
      Май не схвана иронията.
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #93
        sok1 написа:
        NikMar написа:
        ogi28b написа:
        Палнител се пише с А - паля -> палнител (и телта е запалена). Нищо не разбираш.
        Корена на думата идава от "пълня", а не от "паля" затова се казва "пълнител"-пълни затвора с патрони.
        Май не схвана иронията.
        Май, че този път си прав, сигурно съм бил сънен
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #94
          Сега гледах Канал 3 и "доказателствата" на Сащо Диков, че въпросният газов пистолет убивал. ГолЕм смех! То бива некомпетенция, ама чак пък толкова...
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #95
            ls1 написа:
            Мисля, че България имаше голям късмет. Ако този човек бе решил да стреля и убие, и беше успял, сега България щеше да е престъпила една черта, от която връщане няма.Според мен на българските политици трябва да започне да им мига една червена предупредителна светлинка в главите. От една страна - че не са безсмъртни и че днеска с халосни - утре с истински. И от друга страна, че не сме ’остров на стабилност’ и ’етнически модел’, а буре с барут, което си чака искрата.Заредиха се едни кьорфишеци - шуменските братя дето искаха да правят мюсюлманска партия, Катуница, добричките юнаци позиращи с портрети, съдебния процес срещу имамите и по-точно сбирките пред съда, сега и това. Да видим кога ще се появи някой сърфист.
            FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

            Коментар


              #96
              Случка

              Не знам кво толкова коментирате това е сигурно 5 път за сплашване на ДОГАН е някога може и да е наистина но с това не се свършва арогантното поведение на ръководителите на някой партии не само тойНищо няма да стане от събитие само много шум Той и без това се отказа от първия пост /УЖ/ Оттогава има 10 човека наистина застреляни ама за тях малко се пише За някой нищо
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #97
                krasio_79bs написа:
                Баси цирка.Гледах видео в бтв на атентата и се смях от сърце как Догана отбива атаката.Ама по смешно ми беше как атентатора се дръпна назад и дори не посегна да му вкара едно кроше.А това е младеж тренирал бокс и известен с бабаитлъка си. А мазната усмивка на Доган след покушението е върха на сладоледа.Преди няколко часа е бил пред смъртта, а сега седи и се усмихва от трибуната ,до де кадъната му дочита речта.
                Струва ми се, че на първите видео кадри - се виждаше как някой маха пълнителя или просто го държи, ама не стана ясно от пистолета ли го извади или от гащите на нападателя.
                Прикачени файлове
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #98
                  Сашо Дойнов: "Горкият Доган! За 20 години веднъж отиде на работа и щеха да го убият!" :D :D :D

                  Коментар


                    #99
                    То повече прилича на еротичен екшън с барети а не само екшън комедия.

                    Коментар


                      ""Журналист заяви, че е правил експеримент на стрелбище с газов пистолет, същия модел и пилешко бутче и установил, че месото се разкъсва и костите се чупят." С пилешко не става. Трябва да е бутче от сокол "(цитат от коментатор в Дневник)

                      Коментар


                        "Енимехмедов отговаря на всички изисквание за БГ национален герой - добра идея, лошо изпълнение... и за малко да го убият турците."Неизвестен ( поне за мен ) автор
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          А.Доган:"Това което не ме убива ... после много съжалява!"неизвестен автор
                          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                          Коментар


                            коцев написа:
                            Абе побоя не влизаше в сценария и сега биячите ще трябва малко да потреперят заради золума си .
                            Te "биячите" бяха извън сценария. Ритаха, налагаха, ругаеха и скверняха момчето ( най-вече оня, който неистово "държеше" да смъкне панталоните на Октай) и то пред погледа на сценаристите - Местан и Бисеров.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              НАРОДНА ПЕСЕН ЗА ДЕЛИ ОКТАЙ ПЕХЛИВАНмелодията-тежка, родопска, изпълнена от 103 кабагайдиБургазлъ коджа бабаит,... Октай пехливан - баш чешит:Гитмек ДПС делегат,Япмак на Доган атентат,Нереде София сокак,Нереде НДК конак...Доган ефенди - лаф моабет,Октай пехливан - юруш напред!Бастър пищов! Вай - сакатлък:Цък, Цък... Пищов кутсус - язък!ДПС делегат дунамнъ,Дунамнъ - бая патакламъ:Чок кютек, Октай завалия,Октай - будала аджамия!Вай, вай, Дели Октай - кютек чок,Вай, вай Дели Октай - файда йок!Доган ефенди - рахатли,Местан ефенди - курназли.ДПС миллет - йок хаир...Аврупа - маскара сеир!!!
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                tyson написа:
                                НАРОДНА ПЕСЕН ЗА ДЕЛИ ОКТАЙ ПЕХЛИВАН
                                Аферим, машалла, ашколсун!
                                FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X