Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Екшън комедия на конференцията на ДПС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Екшън комедия на конференцията на ДПС

    Срещу лидера на ДПС Ахмед Доган беше направен опит за атентат в залата на НДК, където се провежда Осмата конференция на ДПС, предаде репортер на БГНЕС.Ахмед Доган не пострада при нападението. Нападателят е 25-годишен криминално проявен мъж от Бургас - Октай Ени Мехмедов. Мъжът е криминално проявен за хулиганство, телесни повреди и грабеж. Отведен е в 4 РУП. При извършения обиск в него са намерени и иззети един газов пистолет и два ножа. Член е на младежкото ДПС, студент във ВИАС, но това все още не е потвърдена официално информация.http://news.bgnes.com/view/1060029
    Видео:http://www.dnevnik.bg/video/2013/01/...u_ahmed_dogan/
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    #2
    Театър....
    Fiat Marea 1.8 16v HLX
    Hyundai Terracan 2.9 CRDI

    Коментар


      #3
      А онези го ритаха защото не успя ли?
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #4
        А нападателя е брат на Метин с ферарито от Слави.Постановка и половина спретнаха преди изборите.ЛИНК
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Много зле изиграно. Личи си че не са професионалисти. Тъпото е че всеки би се изсмял на подобна глупост. Не знам как политик би се съгласил на подобна глупост. Ама негово си е, сега да бере къпини .

          Коментар


            #6
            Каквато държавата, такива и атентаторите
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Доста куца инсценировка->газов пистолет,с който ще се извършва убийство,който обаче засича и в следващия миг банда дебелаци го налазват и ритат 5 минути,а всякаква охрана лиспва.После Местан излиза с доста добре подготвена реч като за инцидентно събитие.Въобще много евтина циркова постановка беше това.Жалко,че заблудените и наивни турци ще се хванат на въдицата.Не знам дали сте забелязали ама в суматохата изскочи някакъв,който хвана нападателя за колана и панталона и почти му го свали като през това време го пляскаше по г*за...в тоя момент някой го бутна.Според мен замалко му се размина да бъде обезчестен
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар


                #8
                Прикачени файлове
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  А тия дето го ритат след като е повален и безпомощен защо не са арестувани??????
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #10
                    Довечера предлагам да гледаме БТВ. Ще кажат, че нападателят е "криминално проявен", каквото и да значи това. Другото ще е, че е задържан за 24 часа. Утре ще кажат, че мярката за неотклонение "задържане под стража" е удължена на 72 часа. До сряда вече ще е станало нещо друго и никой няма да помни, и кой откъде е. Има ли някой във форума, който не е криминално проявен?

                    Коментар


                      #11
                      campain написа:
                      Театър....
                      Ниско бюджетно представление с цел сплашване. Кучето е много зло и не иска да пуска кокала, трябва да бъде сплашено за да му се отнеме

                      Коментар


                        #12
                        Бал съм го и Доган и ..............През оная работа ми е!
                        Manowar - Татко
                        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                        Коментар


                          #13
                          Пълен смях .... А тия малоумни чичаци, които ритаха нападателя вкупом дали ще ги арестуват ...

                          Коментар


                            #14
                            fihi написа:
                            Бал съм го и Доган и ..............През оная работа ми е!
                            Именно, защото всички сме на това мнение, затова ДПС решиха да привлекат внимание към лидера си. Иначе никой нямаше да разбере, че са имали конференция :D
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #15
                              и пистолета турски :D а охраната са такива аматьори турчин напада турчин с турски пистолет на турска пресконференция и после другите резаняци го бият ,ама нас кво ни боли фара за тия убитаци ,дето си правят пр в България .
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X