Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идея как да слушам музика вкъщи "безжично"?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идея как да слушам музика вкъщи "безжично"?

    Искам от лаптопа да слушам музика през уредбата вкъщи, без кабел. Някой има ли идея как може да се случат нещата? Нещо от сорта на блутут връзка или от сорта? Дали има готови предавател-применик някъде на пазара? Варианта с преработването на трансмитер не ме печели

    #2
    Варианти бол. Пари да имаш само.Всички са свързани с допълнително устройство.

    Коментар


      #3
      Музика

      Нещо такова например http://www.muzikantite.com/add/120
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        без да разбирам много ,мисля ,че всичко различно от кабел ще се изгуби качеството на звука ,отделно говорим за малък бюджет .То как се вика смениш кабела с по дебел и хубав и веднага има разлика .Иначе мен лично от безжични слушалки така ме цепи глава че последните такива хем бяха около 200 отидоха за боклука .
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Блутут рисивър от ибей, само гледай да не е от най-най-евтините.До 10ина метра и през 1 стена няма да имаш ядове.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            И съответно - блутут на компютъра, с профил като на слушалки (да се вижда като звукова карта).

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Блутут рисивър от ибей, само гледай да не е от най-най-евтините.До 10ина метра и през 1 стена няма да имаш ядове.
              Не съм много на ти с английския и сайтове от сорта на ebay. За слушалките си го мислех, но тайно се надявам да има вече измислено, малко компактно и готово за ползване на приемлива цена

              Коментар


                #8
                Re: Идея как да слушам музика вкъщи "безжично"?

                durex_a написа:
                Искам от лаптопа да слушам музика през уредбата вкъщи, без кабел. Някой има ли идея как може да се случат нещата? Нещо от сорта на блутут връзка или от сорта? Дали има готови предавател-применик някъде на пазара? Варианта с преработването на трансмитер не ме печели
                На 21.декември вси взех слушалки ( безжични ) на промоция от Кауфланд. От 59 лв бяха намалени на 12 лв. Чудесни са. Нямат смущения. Майката се вързва с жак или чинчове към уредбата, а със слушалките си ходиш, където искаш. Самите слушалки се зареждат на майката, а аз съм приятно изненадан от живота на заряда. "Бродил" съм с тях и съм се отдалечавал до 20 метра от майката. До сега не съм усещал смущения. Самите слушалки са професионално направени. Прилепват към ушите и добиваш вид на извънземен с тях. . Недостатък: Пристрастяваш се с тази си мобилност и не си ги махаш от ушите. Гледаш на домашните у дома, като предмети и трябва да налучкваш момента, когато ти хортуват.Сменях простор на терасата със слушалките и пробивах с машината без свян и угризение. Слушах само музиката...Иначе ме унасят и живота ми с тях е мелодия...дори в тоалетната. :D
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  Аз съм направил друго, и съм много доволен. Цялата музика е на един "сървър", който се намира зад дивана, и е свързан към уредбата с кабел. С Remeote desktop от лаптопа се свързвам с него, и пускам музиката. Няма смущения, всичко работи в обсега на Wifi мрежата. Решението работи дори и ако решиш да държиш файловете на харда на лаптопа, разлика няма.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Идея как да слушам музика вкъщи "безжично"?

                    ntodorov написа:
                    durex_a написа:
                    Искам от лаптопа да слушам музика през уредбата вкъщи, без кабел. Някой има ли идея как може да се случат нещата? Нещо от сорта на блутут връзка или от сорта? Дали има готови предавател-применик някъде на пазара? Варианта с преработването на трансмитер не ме печели
                    На 21.декември вси взех слушалки ( безжични ) на промоция от Кауфланд. От 59 лв бяха намалени на 12 лв. Чудесни са. Нямат смущения. Майката се вързва с жак или чинчове към уредбата, а със слушалките си ходиш, където искаш. Самите слушалки се зареждат на майката, а аз съм приятно изненадан от живота на заряда. "Бродил" съм с тях и съм се отдалечавал до 20 метра от майката. До сега не съм усещал смущения. Самите слушалки са професионално направени. Прилепват към ушите и добиваш вид на извънземен с тях. . Недостатък: Пристрастяваш се с тази си мобилност и не си ги махаш от ушите. Гледаш на домашните у дома, като предмети и трябва да налучкваш момента, когато ти хортуват.Сменях простор на терасата със слушалките и пробивах с машината без свян и угризение. Слушах само музиката...Иначе ме унасят и живота ми с тях е мелодия...дори в тоалетната. :D
                    Всичко, много хубаво, ама лошото е, че цялата тая "бънгия" с тая майка няма как да я разнасям с лаптопа щото иска и ток. Не знам на колко ток работи, дали има вариант да се захрани от USB-то с ток пък от жака да взема сигнала и всичкото да е събрано в нещо като флашка ... Съответно слушалките ще ги "гръмна" на съставни елементи, ще ползвам само приемника от който ще извадя 2 чинча, там вече може да се ползва изахранването от майката за зареждането на приемника.

                    Коментар


                      #11
                      tomny написа:
                      Аз съм направил друго, и съм много доволен. Цялата музика е на един "сървър", който се намира зад дивана, и е свързан към уредбата с кабел. С Remeote desktop от лаптопа се свързвам с него, и пускам музиката. Няма смущения, всичко работи в обсега на Wifi мрежата. Решението работи дори и ако решиш да държиш файловете на харда на лаптопа, разлика няма.
                      И аз съм така, по абсолютно същия начин... но колегата иска нещо друго.Ето такъв усилвател, например? http://store.sony.com/p/STR-DN1030/en/p/STRDN1030Или всеки, с вграден блутут - като моето радио в колата, примерно.Или ето тая джаджа: http://audioengineusa.com/Audioengin...y#.UPfKux1OvSs

                      Коментар


                        #12
                        Kолко 6.1 или 7.1 филми сте свалили от арена ?Т’ва малко оффтопик
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Wi...item3cc67871e1
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Боби, кажи ся и отде от ICS-а да взема 5в, само докато работи ICS-a :D
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Това е моята джаджа, тази от ибей която предлага колегата също става, само трябва да си купя и блутут за компютъра и то става дълга и широка. Та от къде и за колко може да се сдобия с това?

                              Коментар

                              Working...
                              X