Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за арбалет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за арбалет

    Решил съм да си купя арбалет, по точно този модел:http://shop.oragie.com/product_info....ts_id=1214Не съм много запознат и ще се радвам на някой съвет дали е подходящ и достатъчно мощен.Имат ли възмосност при транспорт да се сгъват рамената за да е по компактен?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    преди време и аз си мислех за арбалет ,ама си взех въздушна пушка,голям кеф е и 250 чашки са за около 8 кинта,виж колко струват само остриетата за стрели ,пък като уцелиш нещо твърдо и се чупятза 4 години ми минаха през ръцете 3 пушки ,2 пищова 3 оптики абе голяма зарибявка си е ,отивте с приятели ,бира и на някоя полянкатам нареждате празни шишета и стрелбата започва.......
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    Коментар


      #3
      Едно време и аз се бях запалил да си купувам арбалет.На теб за какво ти трябва? За забавление или за лов?За лов този не става, освен ако не се каниш да ловуваш пухкави зайчета в будна кома на 15 метра от теб.За тези пари ще получиш хубава играчка. Виж качествените арбалети колко по-скъпи са. Ако е за забавление, за да стреляш по дини на двора, за това е перфектен. Но пък според мен бързо ще ти омръзне. Като покупката на въздушна пушка е. Първите няколко дни стреляш, стреляш, сваляш капачки, консерви и пилета, след което ти омръзва и прибираш пушката да отлежава.А колегата над мен явно е изключение от правилото, защото от хората с въздушни пушки, които познавам, нито един не я използва за нещо по-различно от това да събира прах на тавана.
      преди - TIPO
      сега - VOLVO XC60

      Коментар


        #4
        под 600 лева арбалет няма смисъл да купуваш .За лов да знаеш,че е незаконно Общо взето бързо ще ти омръзне тоя евтиния дето си харесал ,а за да убиеш заек ,ще трябва от по малко от 15 метра даже да го целиш ,как ще се доближиш до толкова не знам (аз лично по животни не мога да стрелям даже и с въздушна пушка виж по хора голям кеф :D )Имай предвид,че след като купиш арбалета стреличките са му консуматив ,чупят се ,а най често се ГУБЯТ ,а те хич не са евтини .
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Съвет за арбалет

          dan4o написа:
          преди време и аз си мислех за арбалет ,ама си взех въздушна пушка,голям кеф е и 250 чашки са за около 8 кинта,виж колко струват само остриетата за стрели ,пък като уцелиш нещо твърдо и се чупятза 4 години ми минаха през ръцете 3 пушки ,2 пищова 3 оптики абе голяма зарибявка си е ,отивте с приятели ,бира и на някоя полянкатам нареждате празни шишета и стрелбата започва.......
          А натрошените стъкла кой ги събира ?
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар


            #6
            Airsoft-a е по голяма краста.Впрочем има ли колеги който имат airsoft?
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар


              #7
              Re: Съвет за арбалет

              Румен_Хинчев написа:
              dan4o написа:
              преди време и аз си мислех за арбалет ,ама си взех въздушна пушка,голям кеф е и 250 чашки са за около 8 кинта,виж колко струват само остриетата за стрели ,пък като уцелиш нещо твърдо и се чупятза 4 години ми минаха през ръцете 3 пушки ,2 пищова 3 оптики абе голяма зарибявка си е ,отивте с приятели ,бира и на някоя полянкатам нареждате празни шишета и стрелбата започва.......
              А натрошените стъкла кой ги събира ?
              Пластмасови.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар

              Working...
              X