Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

прехвърляне на кола ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    прехвърляне на кола ?

    Здравейте колеги ....Има ли някой който знае актуални цени за прехвърляне на МПС от един на друг собственик.Цената ще е символична .... понеже МПС-то ще е подарък ... просто трябва да си смени собственика и регистрационните номера......за номерата и талона цената е около 80-90лв. (поне така ми казаха)а за прехвърлянето колко ли ще е ????
    AUDI 1.8 20V TURBO
    ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

    #2
    80 лева е ако ще сменяш номера. Ако колата остава в същата област се сменя само талона. Мисля Че беше около 30-35 лв. и имаш още между 60 и 100 лв. за нотариус. Цената зависи от самия нотариус ако не се лъжа.

    Коментар


      #3
      значи на кратко ... да си приготвя 200лв
      AUDI 1.8 20V TURBO
      ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Може и с 100 лв да минеш, зависи какъв норатиус намериш.На мен ми взеха преди 2 години и нещо 40 лв за прехвърляне.Има нотариуси и за 40 лв. има и за 100 лв. Една и съща работа ще свършат
        ----------------------------------------------------------------------------
        Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
        ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
        ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

        Коментар


          #5
          номера и талони 62 лв кат софия не вярвам на друго място да е по скъпо нотариус 80 - 100 лв

          Коментар


            #6
            Благодаря колеги
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Направете договор за дарение и само му заверета дата, след това ходи да си прехвърлях колата в КАТ. Така реално ще спестиш парите при нотариуса и ще минеш само с 6лв. при него.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Каква кола ще прехвърляш?Впишете в договора продажна стойност 500лв. и ще платиш около 55лв. на нотариуса.В КАТ ще платиш около 25лв. само за смяна на талоните или около 65лв. за смяна на регистрационен номер.

                Коментар


                  #9
                  това което казва колегата S_BANKOV ми изглежда най-приемливо като вариант .... но до сега не съм прехвърлял кола по този начин .... и не сам много в час ..... ще помоля колегата S_BANKOV ако може да ми разясни този вариант малко по-подробно на ЛС.
                  AUDI 1.8 20V TURBO
                  ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Привет, правите договор за дарение в нета има достатъчно образци, подписвате си го двете страни и това е. отивате при нотариус който прави НОТАРИАЛНА ЗАВЕРКА НА КОПИЕ НА ДОГОВОРА ИЛИ ЗАВЕРКА НА ДАТА НА ДОГОВОРА, в общи линни тежеста е една и съща. НЕ ПРАВЕТЕ НОТАРИАЛНА ЗАВЕРКА НА ПОДПИСИ, ТЯ Е МНОГО СКЪПА И Е БЕЗМИСЛЕНА ПРИ ГОРНИТЕ ДВА ВАРИАНТА. от там в КАТ и сте готови, при нотариуса ще ви излезе около 6лв. на страница по тарифа на софииските нотариуси, при вас не знам как е като цени. В кат вече отивате със заверения договор и издавете талони, дори не е необходимо да сменяте номерата, ако са в същия регион.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря за подробната информация.
                      AUDI 1.8 20V TURBO
                      ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Абе това ти го бях пуснал на ЛС
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          Нищо .... нека поне да го има писано в някоя от темите та ако някой като мен търси в търсачката да има какво да прочете
                          AUDI 1.8 20V TURBO
                          ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

                          Коментар

                          Working...
                          X