Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Желаещи за явяване на теста на Менса?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Желаещи за явяване на теста на Менса?

    Колеги, има ли желаещи да си направят тест за интелигентност? Ако има, може да спретнем една група и ще го направим в избран ден и час, а ако групата е по-сериозна, ще направим и цената за теста да е "според зависи".Иначе всеки може да се яви самосиндикално, на цена от 20 лева. Ако има желаещи - нека пишат в тази тема.

    #2
    аз този тест го правих още 90-та година. Тогава още нямаше Менса България а беше Менса Интернешанъл... още си пазя сертификата и като се почувствам тъпо си го поглеждам да си вдигна самочувствието
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      Сигурен съм, че за толкова време си поумнял и помъдрял значително, я се запиши

      Коментар


        #4
        Е то няма на къде повече ....П.П. Няма да се запиша и да се явявам повече на такива тестове, най-вероятно съм оглупял...щом жена ме излъга ...
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Абе аз мое да съм малко тъп, ама кво е тва тест на Менделсон?П.П. Искам някой първо да ми дефинира понятието "интелигентност", след това да дефинира математично критериите за успеваемост!!!

          Коментар


            #6
            То аз по принцип съм навит, ама ме е страх от резултата Иначе търся материали за подготовка. Някъде бях чел преди време, че хората които се явяват на този род тестовете не се делят на подготвени и неподготвени, а на решавали друг подобен и нерешавали. Демек няма значение какво ще правиш преди изпита какво ще четеш и т.н. просто трябва да си решавал такива тестове за да им знаеш методиката на задаване на въпроси и на отгоаряне. Също така знам, че има много видове тестове за интелигентност естествено разработвани то различни учЕни и за различни цели. Като изключим това дриго НЕ знам :DТа за това си търся материали конкретно за Менса. Примерно сборник или подобно и след това бих се явил в интерес на истината въпреки страха ми
            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
            182A4.000 IAW49F
            LPG - Lovato EasyFast
            ----------------------------
            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

            Коментар

            Working...
            X