Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос свързан със зъбите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Само да завършва :DИначе вероятността в някой частен кабинет да има изостанали "стровремески", "мъчителни" ръчни инструменти е много малка. Тука трябва да се прави разлика със съвременните ръчни инструменти, които са неизбежни. Ама на пациентите всички са им страшни и мъчителни.Най-много ме радват малките деца с какъв ентусиазъм идват Нямат предразсъдъци

    Коментар


      #32
      Ми щото малките деца не знаят старовремешните инструменти за мъчение, недействащи упойки и леко незагрижени за пациента зъбовадители.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #33
        Да, защото са имали достатъчно интелигентни родители да ги водят на профилактични прегледи регулярно, което би им позволило цял живот да не разберат нито за старите, нито за новите методи

        Коментар


          #34
          Чакам да последва речта колко полезно е ’ламинирането’ на детските зъби..

          Коментар


            #35
            vital написа:
            Да, защото са имали достатъчно интелигентни родители да ги водят на профилактични прегледи регулярно, което би им позволило цял живот да не разберат нито за старите, нито за новите методи
            Да, ама ся като влезеш чичко зъболекар ти се усмихва. Казва ти, че имаш кариесче за правене, даже някои ти пускат фимче. А едно време: влизаш, някоя ртрътлеста лелка ти отваря устата, издърпва ти челюстите да види по-добре, ако може и главата в устата ще си завре, после започва да ти се кара де си блял, че не си дошъл по-рано да ти оправи кариеса, след това започва да го прави, а като кажеш, че боли, ти вика, че тъй ти се пада, дето не си отишъл навреме и ся да та боли да ти е за урок...айде айде, няма нужда - който и мой познат да попитам, всички казват едно: ако едно време зъболекарите бяха както сега, нямаше зъбите ми да са в това положение. Така че мисля, че си леко млад, затова не ги разбираш тези неща със зъбките, феите и вещиците
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #36
              Колкото и да съм млад, не всичко е черно и бяло И сега си има такива асистенти по катедрите, от които мен ме е страх(за външен вид и обноски става въпрос), какво остава за децата :D :D :D"Ламинирането"(силанизирането) не мисля да го коментирам, освен ако някой не иска. Ще кажа само, че си има определени индикации кога има смисъл да се прави и това е доказано с годините с профилактичните наредби и програми в Скандинавските държави, както и на много други места. Какво тръбят "журналистите" и какво пише по българските сайтовете(за форуми не искам и да си помислям) е съвсем друго нещо

              Коментар

              Working...
              X