Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да си е хвърлял пералнята наскоро ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    да дойда аз да ти я взема, аз знам какво ще я направя и на кого да я подаря.

    Коментар


      #17
      Dimo_J написа:
      да дойда аз да ти я взема, аз знам какво ще я направя и на кого да я подаря.
      Немаш никакви проблеми колега . Казвай кога и ще ти я дам. Ама я давам на 3-я етаж Има си обаче асансьор.nedialko-:Амортисьорите съм ги сменил , а пружините са здрави.
      Brava 1.6 ELX

      Коментар


        #18
        Ако до неделя не е отнесена и аз мога да я натоваря.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Колеги извинявам се ама доста натоварена седмица ми се случи та чак сега виждам постовете.Няма никакъв проблем да я дам на който дойде да си я вземе като предимството е честно да е за първия заявил интерес. Имайте предвид че е с горно отваряне , не знам за какво смятате да я ползвате ...
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #20
            Re:

            Използвам темата на колегата:Подарявам работеща авт. пералня " Горение "; причината е, че си купих по-нов модел, единственото условие е този, на когото представлява интерес , да дойде да си я вземе от 3 етаж, без асансьор, за свалянето-участвам.Ако до 24 фев. няма желаещи, вземат я " Сплавкомерс "-по график на 25 фев.
            Ex. Grande Punto Driver

            Коментар


              #21
              Пералнята на Веско ще ми свърши чудна работа за село. Разбрахме се по телефона утре да я взема и да му помогна със доставката и качването на новата.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар

              Working...
              X