Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой със Стило 1,9 Mjet 140 к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой със Стило 1,9 Mjet 140 к.с.

    Здравейте колеги, ако някой има Стило 1,9 JTD Mjet 140 к.с. ако може нека да ми пише ))Благодаря предварително и весело посрещане на новата 2013 година

    #2
    А във връзка с какво, колега?Ако имаш някакъв въпрос/проблем, колегите биха могли да помогнат и без да притежават такъв модел

    Коментар


      #3
      Kuku написа:
      А във връзка с какво, колега?Ако имаш някакъв въпрос/проблем, колегите биха могли да помогнат и без да притежават такъв модел
      Колега, без а искам вместо да отговоря по темата съм ти пратил лично съобщение, а вече не се пази в папка изпратени, за да го постна и тук.

      Коментар


        #4
        Ако е прочетено -> папка "Получени". Кажи какъв е смисълът на тази тема, иначе да я заключвам, а който я прочете - ще ти пише ако иска.

        Коментар


          #5
          Пускам го.....
          sledy написа:
          Здравей колега, ами от много скоро съм си взех такова. Даже ако си спомняш ти и още няколко колеги ми бяхте дали съвети и насоки относно това какво да избера. Имам някой проблеми, но се ориентирах за решения от вече публикувани теми, сега основно ми се иска някой да ми даде конкретни впечатления от този мотор - разход, загряване, тресене, на какво да обърна внимание ... такива неща.В момента нещата който забелязах са следните:Много трудно загрява на 90 градуса и стрелката почти не се задържа там... може би е датчик, термостат или просто си е така не знамразхода извънградско е около 6л./100км, а в града все още нямам по сериозни наблюдения.сериозен проблем с парното - духа основно на стъклото - според писаното от колеги трябва да се погледнат моторчетата, който управляват посоките (долу в краката на шофьора)... На моменти като се загледам в огледалото за задно виждане и се вижда, че се тресе доста сериозно... по тази тема също четох, но се проявявало повече за първите произведени, а моето е 2005 г.Доста време търсих и сега не съм напълно убеден, че направих най-правилния избор, но дано първоначалното ми впечатление се окаже грешно. Като цяло ми харесва автомобилчето, но тепърва ще го опознавам

          Коментар


            #6
            Аз преди като гледах едно такова 2005 същия мотор, тоя като го запали тресеше зверски много. Цялата предна броня вибрираше, вътре не се стоеше. Какво е решението колегите да кажат.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар

            Working...
            X