Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАЛЕНДАР "Фиат Форум България - 2013"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАЛЕНДАР "Фиат Форум България - 2013"

    Направихме календари със снимки, събрани от тук-там. Календарите са тип "работен". Цената им е 8.00 лева. Количеството не е безкрайно, затова - който първи си поиска - за него ще има. Пишете в темата кой колко иска и като почна да изпращам, събирам всички, които са от един град и ги пращам накуп по куриер. Едновременно мога да пращам не само календари, ами и стикери, ключодържатели, тениски, химикалки... каквото имам. Плащането - наложен платеж при получаването. Куриерската услуга - за сметка на получаващите. Пример - пускам си нов пост и в него пиша "Искам 2 броя - София".Ако след 3 дни реша, че искам освен тези 2 - още 3, пускам нов пост и в него пиша само новите три, а не общото 5. Това за да не стане грешка при пакетирането, защото ще чета темата поред и слагам бройките от всеки пост. До Нова Година кой се записал - записал. От първия работен ден след НГ започвам да изпращам. Първата пратка ще е за Сливен, така че хора от Сливен и Ямбол и региона - да се записват.================================================== ==================================Освен големите календари, са налични и малки календарчета, които ще се разпространяват безплатно.Ето ги как изглеждат:

    #2
    Аз искам за Плевен 2 големи календара4 малки календарчетаи ако има налични 1 ключодържател и 2 химикалкиИЗПРАТЕНО Е ВСИЧКО

    Коментар


      #3
      Моля в тази тема заявявайте само големи календари. Тениски - в темата за тениските. Ленти за номер - в темата за ленти. Останалите неща - безплатните - няма нужда да бъдат заявявани, ще ги изпращам в комплект с останалото без да ги броя специално.Ако някой е съгласен да се нагърби с раздаването на нещата в града му - нека пише тук. biankov - свържи се с willow75bg - Петко. Питай го дали случайно не му е останало нещо от нещата, които искаш.

      Коментар


        #4
        Казанлък ,Габрово и Велико Търново ги поемам ако има желаещи.Предлагам да изчакаме известно време за други желаещи ,но този за мен си е резервиран.ИЗПРАТЕН
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          За Ямбол добавете в сливенската пратка 1 за мен.ИЗПРАТЕН

          Коментар


            #6
            За Кърджали - 2 бр.ИЗПРАТЕНИ
            Не всичко което има две бузи ......... е лице.

            Коментар


              #7
              Банкя 1 голям календар , мога и да си го взема и от софия от някого или на някоя среща
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                Искаме от всичко по 5-6 броя за Стара Загора.За календарите - 3 бр. получател sharpradi.За място на получаване ще се разберем на лични.Весели Празници.ИЗПРАТЕНИ 3 КАЛЕНДАРА
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  #9
                  За мен, 1 календар за Велико Търново ИЗПРАТЕН

                  Коментар


                    #10
                    sharpradi написа:
                    Искаме от всичко по 5-6 броя за Стара Загора.За календарите - 3 бр. получател sharpradi.За място на получаване ще се разберем на лични. Весели Празници.
                    ... и един Календар за мен към тази група. Весела Коледа!ИЗПРАТЕН ПРИ SHARPRADI
                    Уважавам тези,които ме уважават!
                    Clube do Marea!

                    Коментар


                      #11
                      V.Vencislavov написа:
                      sharpradi написа:
                      Искаме от всичко по 5-6 броя за Стара Загора.За календарите - 3 бр. получател sharpradi.За място на получаване ще се разберем на лични. Весели Празници.
                      ... и един Календар за мен към тази група. Весела Коледа!
                      Той твоя е включен в тези 3 бе нали се разбрахме по телефона.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        popara801 написа:
                        V.Vencislavov написа:
                        sharpradi написа:
                        Искаме от всичко по 5-6 броя за Стара Загора.За календарите - 3 бр. получател sharpradi.За място на получаване ще се разберем на лични. Весели Празници.
                        ... и един Календар за мен към тази група. Весела Коледа!
                        Той твоя е включен в тези 3 бе нали се разбрахме по телефона.
                        Аз да заявя,черно на бяло. А пък един повече е добре дошъл,аз пак ще го взема.
                        Уважавам тези,които ме уважават!
                        Clube do Marea!

                        Коментар


                          #13
                          Шумен- 1 брой
                          94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                          03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                          02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                          Коментар


                            #14
                            Бургас -1 бр.Ако има други желаещи да драснат едно ЛС или да ми се обадят.ИЗПРАТЕН
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              Айде до неделя пишете в темата, от понеделник започвам да пращам. Мислех утре да пратя първата пратка за Сливен, ама ще изчака още ден два, току виж някой се присетил.

                              Коментар

                              Working...
                              X