Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си купувам кола моля за мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз пък и аз къде съм тръгнал да питам... Не знам на кое викате, че е цигинанорско, броните и спойлерите са оригиналните на 16в, волана, салона и т.н. Няма нищо което да е слагано, но както и да е, благодаря за отговорите Видях, че пише без прехвърляне и съм му задал запитване и още чакам отговора...
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #17
      Боже, защо ще му е на някой да си купи автомобил 1991, освен ако не иска да засвидетелства принадлежност към определена мургава социална група!?!?

      Коментар


        #18
        Valiosport написа:
        Аз пък и аз къде съм тръгнал да питам... Не знам на кое викате, че е цигинанорско, броните и спойлерите са оригиналните на 16в, волана, салона и т.н. Няма нищо което да е слагано, но както и да е, благодаря за отговорите Видях, че пише без прехвърляне и съм му задал запитване и още чакам отговора...
        Абе кат те кефи, купувай. Няма да я караме ние я, че да те разубеждаваме. А и как иначе ще разбереш, че фиат е най-доброто за всеки, който се е видял с 1500 лв
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #19
          Valiosport написа:
          infineon написа:
          Леле мале... не ти трябва тоя дръгел.За тия пари ще намериш доста по ново браво, или рено лагуна.
          Колега по коментара ти съдя, че не си наясно какво търся Това е хитовия модел на Рено 19, както да кажем при моето типо хитов модел е SEDICIVALVOLE и т.н. По ново браво казваш може и да намера ама не и HGT Дано си разбрал какво имам предвид
          Разбирам те че търсиш конкретна модификация, ама тая кола е тотален дръгел както и да го погледнеш... Била е хитов модел някога. Много детайли по колата са разкривени, радиатора и той накриво,радио няма, някви разпънки и спортни филтри слагани цигания общо взето.А за тия пари ще си намериш браво ХГТ дори, или някоя лагуна от 97-98 щом държиш да е рено е много по добър избор.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #20
            За да се смени съединителя на Р19, трябва да се свали магарето. Мъка...
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #21
              Вальо,тази тема седи във форума точно както би стояла тема "Ще купувам Фиат Браво,моля мнения" в Рено форума.Щом те кефи колата няма какво да питаш.Отиваш и ако е читава я отнасяш :D Весели празници и успех.
              Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
              Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

              Коментар


                #22
                През Рено и аз съм минал един Еспеис дето парното беше умрело от всякъде ама то при френските е пословична болка ако не караш с техен антифиз. Проблеми по електриките са постоянни то не бяха вентилатори чистачки задни предни кво ли не.
                Обичам си работата.

                Коментар


                  #23
                  Valentin_V написа:
                  През Рено и аз съм минал един Еспеис дето парното беше умрело от всякъде ама то при френските е пословична болка ако не караш с техен антифиз. Проблеми по електриките са постоянни то не бяха вентилатори чистачки задни предни кво ли не.
                  Еми да, ако не си я сърбал една попара, откъде ще се сетиш, че еспаса няма реле на мигачите и около бушоните прегаря и при 120 км/ч фаровете ти изгасят посред нощ.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #24
                    Plastex написа:
                    Valentin_V написа:
                    През Рено и аз съм минал един Еспеис дето парното беше умрело от всякъде ама то при френските е пословична болка ако не караш с техен антифиз. Проблеми по електриките са постоянни то не бяха вентилатори чистачки задни предни кво ли не.
                    Еми да, ако не си я сърбал една попара, откъде ще се сетиш, че еспаса няма реле на мигачите и около бушоните прегаря и при 120 км/ч фаровете ти изгасят посред нощ.
                    Как така няма реле? А това рено даже отпред с лята джанта без капачка, отзад с обикновена. Не съм фанатик на фиат, рено има много хубави модели, ама това си е кочина. И по вида и си личи че я е карал някакъв селски рейсър, та двигателя не ми се мисли в какво състояние е.Събери още 200-300 лв и си вземи нещо по ново с 6-7 години и читаво.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #25
                      infineon написа:
                      Plastex написа:
                      Valentin_V написа:
                      През Рено и аз съм минал един Еспеис дето парното беше умрело от всякъде ама то при френските е пословична болка ако не караш с техен антифиз. Проблеми по електриките са постоянни то не бяха вентилатори чистачки задни предни кво ли не.
                      Еми да, ако не си я сърбал една попара, откъде ще се сетиш, че еспаса няма реле на мигачите и около бушоните прегаря и при 120 км/ч фаровете ти изгасят посред нощ.
                      Как така няма реле? А това рено даже отпред с лята джанта без капачка, отзад с обикновена. Не съм фанатик на фиат, рено има много хубави модели, ама това си е кочина. И по вида и си личи че я е карал някакъв селски рейсър, та двигателя не ми се мисли в какво състояние е.Събери още 200-300 лв и си вземи нещо по ново с 6-7 години и читаво.
                      Честно казано няма нито един модел на която и да е марка от по новите която да ми харесва, както казах събирах пари за голф 2 GTI това ми е нещо като несбъдната мечта. Тези по старите бегачки ме кефат повече, още когато да купувам типото исках SEDICIVALVOLE, ама така и нямах късмет да си взема такова... Реното имам големи съмнения че няма да може да го прехвърлим а аз при такова положение кола няма да купа.
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #26
                        Като малък и аз му се кефех на това Рено и си казвах някой ден ще си купя...докато не се качих да покарам такова, макар че не беше 16V...най-гадната кола, в която съм се качвал някога. Даже две съм карал, едното беше 1.4 с газ, първа фаза. Имах чувството, че ако тичам, ще се движа по-бързо, за изпреварване изобщо не можеше да става дума. Другото беше дизел, втора фаза...думи нямам. Абе, с една дума не бих казал, че това е от сполучливите модели на Рено.Тази кола, която гледаш, не знам колко пъти е била удряна отпред, ама ми се струват доста, една права фуга няма. Познай защо не са я снимали отпред, ами все отстрани... :D Вътре да не говорим каква е кочина, а за мотора изобщо да не повдигаме въпрос. С две думи, бягай далече :D
                        Fiat Bravo 1.6 16V '99
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
                        Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
                        ------------------------------------------------------------
                        Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

                        Коментар


                          #27
                          Аз имах ’Clio 16v’ в далечната 2000г.Готина количка. Не остави други впечатления, освен визия (за тогава) и прекрасна мощност за толкова леко купе Карах я няколко месеца и не съм имал никакви проблеми, нито съм ремонтирал нещо по нея.За съжаление свърши зле..... в едно такси!ПО принцип ’19’-ката сякаш е по-зле, особено тази първа фаза от обявата.Каква е идеята да се купи ТОЧНО тази кола?

                          Коментар


                            #28
                            Кола на 20+ години бих си купил само ако е: а) Rolls-Royce; б) Golf II GTi; в) Лада 1500 А това Рено от обявата отдавна е свършило курса.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #29
                              Kuku написа:
                              Аз имах ’Clio 16v’ в далечната 2000г.Готина количка. Не остави други впечатления, освен визия (за тогава) и прекрасна мощност за толкова леко купе Карах я няколко месеца и не съм имал никакви проблеми, нито съм ремонтирал нещо по нея.За съжаление свърши зле..... в едно такси!ПО принцип ’19’-ката сякаш е по-зле, особено тази първа фаза от обявата.Каква е идеята да се купи ТОЧНО тази кола?
                              Ами идеята за точно тази е примамливата цена, не всеки взема 1000 лева заплата, за да ги извади на момента. Какво значи точно тази, 19-ка 16 клапана не се среща на всеки километър..
                              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                              Коментар


                                #30
                                Точно това имам предвид - какво те привлече към конкретната обява?Цената и мощността..... НО според мен всичко останало в тази кола е проблемно!

                                Коментар

                                Working...
                                X