Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТВ спира сигнала към Булсатком.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    А вашите приказки са много по извисени от заяждането и злорадството предполагам?И на мен не ми е приятно да слушам колежката ми цял ден да говори по телефона с дъщерите си и дистанционно да сменя памперси. Или пък колегата цял ден да се заяжда с някоя банка. Или другите двама колеги само за футбол да говорят и да спорят, чак да се карат. И ние сме сто маймуни в една стая. Ама не протестирам срещу футбола излъчван по една или друга телевизия. Просто сменям канала с дистанционното. И да - думите ми са ЯВНА провокация. Но това е така защото искам да се погледнете отстрани и сами да прецените дали сте прави. Щом толкова се палиш колега, ми иди протестирай срещу обезлесяването на Амазонка или срещу световния глад - за да канализираш поне някак тази енергия в полезно дело!Подчертавам - не защитавам бТВ, но защитавам ПРАВОТО НА ИЗБОР, защото вие реално защитавате Цензурата. Това поне не можете да го отречете!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #77
      Хм...Написах предишния си пост поради факта, че искам да уточня детайлите.Изобщо не съм се палил, просто обичам информацията да бъде пълна, а не едностранчива и манипулативна.Според писанията ти излизаше, че хората които критикуват сериалите всъщност са им върли привърженици, което изобщо не е вярно. Исках само да изясня този факт и нищо повече. Така или иначе спирам да пиша по темата, защото я смятам за изчерпана.
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #78
        Още няколко месеца и ще има безплатна алтернатива (от гледна точка на клиентите) за цифрово предавани програми. И очаквам да има голям отлив от кабелни и сателитни оператори особено от клиенти ползващи най-евтините пакети. Сравнете най малкия пакет на Булсат със списъка с лицензираните ефирни цифрови телевизии Така че според мен разпространителите са в доста по неизгодна ситуация ...

        Коментар


          #79
          програми

          Да ако са 12 както се пишеше доста хора ще се откажат от кабела
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #80
            Аз пък знам повече от половината участници във Вип Брадър, но не съм гледал и 10 минути предаването. Знам кой е Рич Форестър, но дали гледам Дързост и красота? То като слушаш нещо по принуда - щеш, не щеш - научаваш ги.

            Коментар


              #81
              Кои са всъщност ефирните телевизии в момента, че не съм гледал такива от 10 години сигурно

              Коментар


                #82
                Точно ефирните телевизии са ключът за палатката. От догодина масово влиза цифровата ефирна телевизия.
                През 2009 г. е приет План за въввеждане на наземно цифрово телевизионно радиоразпръскване (DVB-T) в Република България, съгласно който поетапно до края на 2014 г. трябва да осигури на минимум 95% от население възможност за приемане на цифрово излъчени телевизионни програми. До 1 януари 2015 г. всички предаватели за наземно аналогово телевизионно радиоразпръскване ще преустановят излъчването.
                Ефирно ще могат да се гледат всички канали на основните национални телевизии, при това безплатно.
                Към началото на 2011 г. лицензираните от Съвета за електронни медии телевизионни програми за ефирно цифрово излъчване са както следва: всички програми на Българската национална телевизия, bTV, bTV Action, Ринг БГ, Нова телевизия, ТВ7, Супер 7, ББТ, Bulgaria On Air, България ТВ, Вест ТВ, ТВ Европа, Еврофутбол ТВ, TV Guide, TV1, The Voice TV, Балканика, Фен ТВ, Фолклор ТВ, Шанс ТВ, ТВ Черно море, ТВ Варна, Дарик ТВ, Пинк БГ.Допълнително ще заработят още 27 регионални мултиплекса с местни програми в по-големите градове.
                От БТВ и другите извиват ръце и карат сателитните оператори да си платят скъпо и прескъпо за нещо, което след време ще е напълно безплатно.Цитираното инфо е от http://www.predavatel.com
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #83
                  Хм, явно бТВ не са най черните - гледам днес и тв7 въртят същия надпис...И те си спират каналите към Булсатком - тв7 и супер7. Очаквам и групата на Нова да се включи.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #84
                    Yavor написа:
                    Хм, явно бТВ не са най черните - гледам днес и тв7 въртят същия надпис...И те си спират каналите към Булсатком - тв7 и супер7. Очаквам и групата на Нова да се включи.
                    Нова ТВ няма как, не са от същото котило.

                    Коментар


                      #85
                      Ха, Нова ТВ може да стане последната дупка на кавала ако всички анонси за пренос на продукции към ТВ7 се сбъднат.Вече сме 2013 но БТВ си върви по булсат ...

                      Коментар


                        #86
                        Проблема е, че все още няма споразумение между бТВ и Булсатком. Аз ползвам Булсатком и за сега съм доволен от това което прдлагат и цената която искат. Обаче ако трябва заради някакви си бозави канали на бТВ и ТВ7 да плащам х2 , няма да стане ! Щом бТВ и ТВ7 държат да им се плаща по дебела тарифа, нека да премахнат всички реклами от програмите си и да ги пускат като НВО - по 2 лв. на месец за канал, или пък по 14 лв. за техния пакет от програми, да видим ще има ли балами да им плащат Не разчитам на ефирните цифрови програмки, щото съм сигурен, че ще са безплатни само за известно време. После ще кажат "Плащаш и гледаш". От доста години се опитват да накарат хората да си плащат за ТВ, накрая май му намериха цаката. Това че приемниците няма да са с карти, не означава че няма да ги контролират както им е кеф - всичко е въпрос на софтуерно решение. Та каквото и да си измислят - нема да ме стреснат. Аз държа на Дискавъри, Вайасат и Нешънъл Джиографик. Тях няма да ги пуснат по ефирната, нито ще ги махнат от Булсат -а.
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар


                          #87
                          Dido_Lyubenov написа:
                          ... че ще са безплатни само за известно време. После ще кажат "Плащаш и гледаш".
                          Нема начин. Основните телевизии ще са безплатни. Записано им е в лицензията
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #88
                            Спряха ли ги вече ?
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #89
                              Не даже май вече са се споразумяли, гледам няма оправдяния в ефир вече.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                #90
                                Една мисъл, която много ми хареса: "Да ти спрат Босфор ТВ и да ти пуснат HBO и Cinemax е все едно от ВиК да ти спрат водата и да ти пуснат Jack Daniels."
                                Fiat Coupe 1.8

                                Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                                Коментар

                                Working...
                                X