Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТВ спира сигнала към Булсатком.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    програма

    Не знам що да се плаша като се хваща ефирно и по интернет свободно сега други ТВ подобни да им взе зрителите
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #32
      BTV на малки кабеларки иска по 60-70 ст.На Булсат искат 2.80 ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #33
        Аз не разбирам какво толкова ви е направила една телевизия че изсипахте тука тирове с помия и плюфни..Аз па я гледам, ха де!И то защото първи минаха на 16:9, и първи пуснаха ХД, и техниката им е най хубава, и водещите са най приятни ( на новините имам предвид). Предпочитам забавния Емо Чолаков да ми казва времето, вместо селската пръчка Деси Банова, дето никой толкова време не забляза че не я бива. Да - не ценя филмите и сериалите им, не ценя и голяма част от авторските им предавания (включая Слави), но не ги ценя и на другите телевизии. Обичам да гледам предаването на Росен Петров обаче, защото за мен е хубаво патриотично предаване и най важното - позитивно е. Да кажем така - от БГ телевизиите, бТВ е най малко НЕхаресваната в къщи. Иначе - Дискавъри, Нешънъл (обикновения+ХД+УайлдлайвХД), Дисни ченъл, VH1, Нова телевизия, програми от пакета на бтв, Кино Нова. Защо бтв ви харесва по малко от тв7 например - там по ли има какво да се гледа? Или па по някоя, която и да е, от Диемите!Чак се и радвате...Да не ви плаща някой за тия хейтърски постове, а?
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #34
          За мен в едни новини не е важно как изглежда водещата, а какво говори.Платени помии не искам да гледам. Ако искам да гледам хубави жени си пускам Spice Platinum.Както казва един потребител на Дневник: "Най ще бъде хубаво ако БиТиВи-ту спре да излъчва каквито и да е сигнали".Червени боклуци.

          Коментар


            #35
            за тва ли гледаш ,герберската нова ,че бтв е на червените боклуци аххаха не се излагайте , а и на булсат много им порасна работата ,заради тях умишлено фалираха куп други фирми и фирмички ,ще си плащат като искат да са големи ,аз заради нета съм ги псувал 100-тици пъти подрет на номерата ,общо взето тая тираджийска медия да почва да си плаща както всички потребители и тва е ,а който иска да гледа бтв начини има :Dp.s. вие сами политизирвате темата ,а тя истината си е баш някъде там особено като се знае Булсатком на кой е
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #36
              Yavor написа:
              Аз не разбирам какво толкова ви е направила една телевизия че изсипахте тука тирове с помия и плюфни..Аз па я гледам, ха де!И то защото първи минаха на 16:9, и първи пуснаха ХД, и техниката им е най хубава, и водещите са най приятни ( на новините имам предвид). Предпочитам забавния Емо Чолаков да ми казва времето, вместо селската пръчка Деси Банова, дето никой толкова време не забляза че не я бива. Да - не ценя филмите и сериалите им, не ценя и голяма част от авторските им предавания (включая Слави), но не ги ценя и на другите телевизии. Обичам да гледам предаването на Росен Петров обаче, защото за мен е хубаво патриотично предаване и най важното - позитивно е. Да кажем така - от БГ телевизиите, бТВ е най малко НЕхаресваната в къщи. Иначе - Дискавъри, Нешънъл (обикновения+ХД+УайлдлайвХД), Дисни ченъл, VH1, Нова телевизия, програми от пакета на бтв, Кино Нова. Защо бтв ви харесва по малко от тв7 например - там по ли има какво да се гледа? Или па по някоя, която и да е, от Диемите!Чак се и радвате...Да не ви плаща някой за тия хейтърски постове, а?
              Извинявай, но в постата ти има доста неистини. Първата е свързана с качеството на техниката - най-добрата техника е в БНТ. И поради това е и втората ти грешка - първи с HD канал и 16:9 отново е Канал 1. Канала също така изкара сериал, който Башибозуците и след 100 години няма да проумеят как се прави. А Роско определено не го предпочитам пред Кворк.Общо взето БашибозукТВ вече не е това, което беше и НОВА и БНТ + ТВ7 ще и видят сметката в най-скоро време.

              Коментар


                #37
                Оооо, Пасарелче, ти от де изплува бе?Да не би да ти е изтекъл бана?Щот гледам обадил си се вече по няколко теми. Бнт може да пуснаха ХД ,но самото им правене на телевизия е толкова аматьорско, че ме избива на смях. Заради това и сериала им не загледах, а той се оказал свестен. Прави ми впечатление че привържениците на този сериал, много често мразят бтв и сериалите му... Застрашени и унизени може би?
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #38
                  Yavor написа:
                  Оооо, Пасарелче, ти от де изплува бе?Да не би да ти е изтекъл бана?Щот гледам обадил си се вече по няколко теми. Бнт може да пуснаха ХД ,но самото им правене на телевизия е толкова аматьорско, че ме избива на смях. Заради това и сериала им не загледах, а той се оказал свестен. Прави ми впечатление че привържениците на този сериал, много често мразят бтв и сериалите му... Застрашени и унизени може би?
                  Какво има да те унижават сериалите на Башибозуците!? Дори и в турските сериали не успяха да излъчат качествено и Нова излъчи Езел например. Ама е дълга тема, като това от къде аджеба си взеха кадрите, та да ти обяснят колко смешна телевизия била БНТ на която само едното студио е с големината на две бтв-та...

                  Коментар


                    #39
                    БНТ може да са пуснали ХД канала, но по него ХД сигнал не е пускан от лятото, като вървяха трасетата от Европейското и Олимпиадата. Явно, в държавната телевизия нямат и една ХД камера, та поне централните новини да ги бяха пуснали с ХД качество. Аз не защитавам нито БНТ, нито БТВ, а и темата не е за това - и по двата канала има какво да се види. Убеден съм, че Булсатком няма да издържат дълго на бойкота и ще предпочетат да си платят.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #40
                      Хора,вие сте се побъркали тотално. Не ме разочаровайте повече. Как може да има такова голямо значение за живота ви някаква телевизия ??? И моля Ви, ама как може да има още хора, които да вярват на новините, да си ги чакат и да ги гледат така страстно, че даже да са зависими от това точно от коя телевизия да им облъчат и промият мозъците.А за турските сериали (понеже прочетох някъде в темата) изобщо не ми се задълбава колко са долни. Само на духовно сакат човек няма да му направи впечатление за каква пропаганда става въпрос от турска страна. Много им се иска явно на турчолята развитите западни държави да видят колко са европейски настроени и каква бяла държава са, ама то със сериалчета само простолюдието ще се върже на тия приказки от 1001 нощ...( да вметна, че не съм ги гледал, но това не значи, че не ми е ясна целта. И ми стига само колегите, когато им слушам разговорите и коментарите...даже на моменти ми се повдига от тия сериали )Аз дори нямам телевизор вкъщи и никога не смятам да имам. Когато имам нужда да се разведря аз избирам с какво и как през интернет или по друг начин. И не е необходимо да гледам цялата рекламна помия около някой филм, когато седна да си правя кефа.Много съм разочарован от това, че дори и се разисква такава тема. Това говори много зле за общото ни съзнание като общество...
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #41
                        Тука вече някакви крайности, разочаровани хора от това, че други гледат телевизия.... Сега, това, че някой няма телевизор, означава ли, че всички други трябва да ги изхвърлим?Аз пък без телевизор не си ги представям нещата в нас. Може за фон да върви и да шуми, но е задължителен. Конкретно бТВ. Както каза Явор, и аз съм изненадан от хейта на колегите. И аз не я уважавам много тази телевизия, но чак пък радост, молби да не я пускат изобщо повече, надежди...Ма то верно все едно за това живеете...Относно новините - цензурата е еднаква навсякъде. Не съм видял по Нова да кажат нещо повече.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #42
                          Още по добре,че спряха излъчването на бтв.Особенно се радвам,че няма да гледам и слушам за разни фатмета,перхондета,мустафи и тем подобни.Обаче съм сигурен,че бтв няма да издържи дълго и ще се съгласят с условията на булсата,понеже сега милиони абонати няма да гледат рекламите им.
                          Fiat Marea 1.8 16v HLX
                          Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                          Коментар


                            #43
                            Не само Булсат спират бтв: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=...колкото съм запознат със спора Булсат дължат пари, а бтв искат по 3 лв на абонат за новия договор, което е нечовешко. Предполагам заради това и другите оператори също са преустановили излъчването им. По тая логика бтв като ефирна телевизия, би трябвало да иска такси от всеки човек с телевизор в къщи! Ако всяка медийна група иска такива пари, колко ли трябва да е таксата за абонатите... нали парите от реклами са за това. А за качествата на бтв не ми се коментира... но със сигурност не са като за 3 лева на абонат. Като са толкова сигурни и алчни нека го направят платен като НВО например и да видим каква ще им е гледаемоста.
                            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                            Коментар


                              #44
                              Добре, майна, аз как успявам да не ги гледам фатметата? бТВ има и други канали, а не само чистото бтв.

                              Коментар


                                #45
                                campain написа:
                                Още по добре,че спряха излъчването на бтв.Особенно се радвам,че няма да гледам и слушам за разни фатмета,перхондета,мустафи и тем подобни.Обаче съм сигурен,че бтв няма да издържи дълго и ще се съгласят с условията на булсата,понеже сега милиони абонати няма да гледат рекламите им.
                                Че кой те кара да ги гледаш? Не знаеш от къде се сменя канала ли? Пак да кажа - неприятни са ми бТВ и тяхната политика. Но който не иска да ги гледа - просто не ги гледа. Не е необходимо да му ги спрат от оператора, че да се случи това.Много ще е яко ако операторите масово бойкотират бТВ.
                                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                                Коментар

                                Working...
                                X