Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТВ спира сигнала към Булсатком.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БТВ спира сигнала към Булсатком.

    Как ще караме празниците със старата антена хванала паяжина?Отдавна им се каня на Булсатком заради забавянето на изграждането на мрежата за интернет ,но сега вече прекалиха и сигурно ще хвана някоя коледна промоция на Виваком.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    И без това долнопробната телевизия бТВ съм я набутал някъде назад в списъка. Няма да ми липсва изобщо.

    Коментар


      #3
      ама как ги цензурираха по време на новините
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        tomazo написа:
        ама как ги цензурираха по време на новините
        За прекъсването ли става дума?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Психологическа война. Много бързо ще си платят, защото не могат да си позволят да не излъчват БТВ пакета.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            sugarboy написа:
            Психологическа война. Много бързо ще си платят, защото не могат да си позволят да не излъчват БТВ пакета.
            Проблемна не е в Булсат. Всичко си е платено до 14.01.2013 год. Сега това ми писа приятел който е шеф в Булсат. А искат 3 пъти по-висока такса защото са най-големия оператор в БГ. С две думи зививат ръце.П.П Ето и тук пише същото http://www.standartnews.com/balgariy...om-172244.html

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              tomazo написа:
              ама как ги цензурираха по време на новините
              За прекъсването ли става дума?
              да .ако е техн.проблем ,е в много як момент :D
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Започнаха регулярни изключвания на action и comedy
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Малко информация http://www.news-sat.com/index.php/no...0%BD%D0%B0-btv
                  Lancia Lybra 2,4JTD '03
                  Фиат Браво 1.9TD75 '97
                  Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                  Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                  Коментар


                    #10
                    И аз ползвам и Булсатком. Честно казано бтв не си спомням кога съм гледал нещо в последния месец или повече дори, при превключване нещо ако ми хване окото. Особено Комеди е все едно 10-20год назад телевизиите :DA и много ме дразнят с това voyo... Супер малоумен сайт.Не вярвам обаче това да продължи дълго. Преди уж и с близу щяха да го спират... Глупости само... И защо са дали пример с други големи компании и казаха точно 3... Колко кабелни оператора има в Бг...

                    Коментар


                      #11
                      Да ги спират, какво да им гледам, едни "Столичани" в сряда и за друго не ги включвам, е аз вече не съм на Булсат, защото се забавиха с нета, но ако бях.....
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #12
                        Всеки дето е писал, че не гледа БТВ каналите, малко или много ама повече много послъгва :D
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          emzo написа:
                          Всеки дето е писал, че не гледа БТВ каналите, малко или много ама повече много послъгва :D
                          Зависи какво значи "гледа", ако спирането за 20-30 минути, защото нещо ти е хванало окото е ’гледане’, то гледам ги. Понякога пускам сутрешния блок - само това ’гледам’ по БТВ, но не съм го гледала от месеци. В месеца се връзват 2-3 филма да пусна по Комеди и Екшън, и то само ако няма друго по другите канали. Това при условие, че телевизорът работи цял ден от 6:30 до 11 вечерта - ако на това му викаш ’гледане’.... Видях, че Булсат са пуснали обяснение на бтв каналите. Дори да съм ги ’гледала’, хич не ми липсват, не намирам нищо интересно или грабващо, което да ме накара да протестирам срещу спирането им. Не искам да взимам страна, но в случая ми намирисва Булсат да са прави, а от цялата работа ще загуби БТВ, защото не са незаменими - хората рано или късно ще намерят друга боза да гледат.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            От цялата БТВ Медиа Груп слушам единствено З-Рок. Незнам дали на някой ще му липсва наистина телевизиите им... Скоро, както каза Еле, хората ще си се пренастроят, аз съм абонат на друг оператор, и аз вилнях много и направих фиаско когато Близуците ми спряха Анимал и Дискавъри по същите причини, но - факт, заради тея 2 канала са ги сменям...

                            Коментар


                              #15
                              Абе незнам ама току що по новините на ТВ7 казаха,че и те преустановяват подаването на сигнала към Булсатком,което ще рече,че има нещо гнило в самите Булсатком.Поне така си мисля към момента.Ще очакваме развръзката.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар

                              Working...
                              X