Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВЪПРОС ЗА АКТ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ВЪПРОС ЗА АКТ

    Благодаря ти ladesita и на всички останали които се включихте в темата.Значи датата на връчване на моя АКТ беше точно 01.04.2010 година0.63 промила алкохол чрез дрегер, без колан,без преглед.....и така..Наказанието ми беше 6 месеца лишаване от книжка и 500 лв глоба.Не отивам нарочно в КАТ защото ще се сетят за мен :D и ще ми изпратят чрез НАП покана за плащане и така пак ще се увеличи срока.,както казва Ладесита.Остават още 3 месеца и за какво да е плащам тази глоба???? Въпроса е принципен. не е за парите,ама не знам в на кой джоба отиват и за това няма да е платя тази глоба..На въпроса как съм шофирал до сега...Еми явно който има Фиат се измъква между капките.Значи да разбирам ,че 3 години е абсолютната давност и тогава мога да си взема книжката и талона без да им пълня гушата???Като се има в предвид мисля ,че всички точки ще ми бъдат възстановени защото пред тях аз не съм шофирал 3 години и съответно нямам никакво нарушение.ПП А вчера едно ченге ми каза ,че нямало никаква давност и държавата винаги щяла да си вземе парите независимо кога ще отида да си търся книжката от КАТ

    Коментар


      #17
      Re: ВЪПРОС ЗА АКТ

      lyuboferre написа:
      0.63 промила алкохол чрез дрегер, без колан,без преглед...., и за какво да е плащам тази глоба???? ..На въпроса как съм шофирал до сега...Еми явно който има Фиат се измъква между капките.
      No comment.Ключ.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар

      Working...
      X