Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно прехвърляне на автомобил в КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз пълномощното го гласях за пред КАТ.Пред нотариус без пълномощно няма никакъв шанс

    Коментар


      #17
      Kuku написа:
      Аз пълномощното го гласях за пред КАТ.Пред нотариус без пълномощно няма никакъв шанс
      Подкрепям.Обаче все още не разбирам защо искат да си платиш старите задължения, преди да ти регистрират колата. Така е по закон/наредба ли?
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #18
        Въпрос относно прехвърляне на автомобил в КАТ

        Synthy написа:
        Kuku написа:
        Аз пълномощното го гласях за пред КАТ.Пред нотариус без пълномощно няма никакъв шанс
        Подкрепям.Обаче все още не разбирам защо искат да си платиш старите задължения, преди да ти регистрират колата. Така е по закон/наредба ли?
        Щото си мълчим и траем бе , човек !!!
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          M5kov написа:
          А да попитам и аз нещо...Ако аз закупя колата при нотариуса, мога ли при регистрацията в КАТ да я регистрирам на името на жена ми?
          Колата на тъста ми я купихме от автокъща - с фактура, без нотариус, на негово име. После, при регистрацията, той искаше да е на двамата със жена му и в талона фигурират двамата като собственици. Единственото условие е човека, на чието име се регистрира колата, да присъства лично при регистрацията в КАТ. За покупка с договор не знам дали е така. Ти пита ли с фактура ли ще я купуваш или през нотариус?

          Коментар


            #20
            Kuku написа:
            Аз пълномощното го гласях за пред КАТ.Пред нотариус без пълномощно няма никакъв шанс
            Адаш, много строги нотариуси познаваш...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #21
              понеделник ще стане ясно колеги , дано не ме отрежат . Незнам дали има вратичка след като имам договор за покупко-продажба сключен от нотариус да опълномощя майка ми и да я регистрирам колата на нейно име

              Коментар

              Working...
              X