Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко нестандартен въпрос за АвтоФорум - Фонтанчета за дома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко нестандартен въпрос за АвтоФорум - Фонтанчета за дома

    Здравейте приятели,Обръщам се към вас с малко не стандартен въпрос, но какво се казва "Много сме - Силни сме" и се надявам към препоръка и съвет.Та историята е следната, на сватба съм в събота, попитах младоженецът какво иска за подарък от мен, защото сме приятели от много време. И той ми каза че все не му остава време да си купи фонтанче за дома, от тези с водичката успокояващите. Сватбата е в събота, бихте ли ми казали от къде мога да намеря такова за стойност от около 120 - 150 лева. . Малко съм в неведение къде да намеря такова... някъде в някой Молл или магазин за сувенири... Помагайте

    --------------------

    #2
    От световният търговски център(Илиянци).Там със сигурност ще намериш повече модели и по-добри в цена.Другият вариант е от склад за сувенири,но често в тях не продават на физически лица ,а само на фирми или ако продават ,то цената е различна.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      http://commercedepot.net/bg/%D0%9F%D...paging=1Тук има 2, предполагам, че са малки, а са и доста грозни според мен! Обикновенно ги има в цветарски магазини и от онези в драгалевци и симеоново който са градинарските магазини! И да не си го слага в стаята, че ще става да пикае през 5 мин! Като цяло за 150-200лв може доста по яки неща да им подариш! Екскурзия, ваучери за екстремно преживаване, спа уикенд, кошници за пикник също е доста яко! Ако имат градина - може да им подариш дръвче което да засадят, може някаква техника или сервизи за дома, но това е доста банално! Дай малко повече информация какво обичат и какви хора са и ще измислим нещо по яко, ако не си го решил този фонтан на 100%
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        В всички стройтелни хепермаркети ги има с всичо вътре.пп Странно аз никога не бих си поръчал биде за свадбата
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Подари им шоколадов фонтан, по-подходящ е за младоженци май. Пък де да знаеш, може и да върти и вода вместо шоколад. Нещо такова например.http://frucolad.com/category/59--.aspxМоже да го закараш в някой, хм, цветарски магазин да го подекорират или пък да си поиграеш сам.

          Коментар


            #6
            На последната сватба на която бяхме подарихме бутилка шампанско и чаши със ръчно изработен декупаж.Една приятелка на момата се занимава с подобни неща и ако те интересува ще ти дам форма за контакт на ЛС.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Този младоженеца е странен човек, ако има пари и е подходящо на стила на неговия дом, защо не, на мен ми звучи като шега
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Големи фонтанчета, както и модели с каменна топка, която се върти от водата, има в мола на бул. Станболийски и мола до хотел Хемус. Продават ги на щандове за всякакви неща от камъни. В мола на Станболийски щандът е при ескалаторите на междинния етаж между Пикадили и партера. В мола на Хемус щандът е пред входа на супермаркета на най-долния етаж.
                преди - TIPO
                сега - VOLVO XC60

                Коментар


                  #9
                  Пича на който съм на сватба има много пари... другите хора са го питали какво да му подарят за 3000, 5000, 10000 лв и т.н. И като бяхме с него, го попитах какво да му купя, и той ми каза че иска такова за апартамента си, знаейки какво мога да си позволя Ще потърся ще ида в градинские центрове за които ми казахте и ще мина и до Илиенци. Мерси пичове

                  --------------------

                  Коментар


                    #10
                    Huku написа:
                    другите хора са го питали какво да му подарят за 3000, 5000, 10000 лв и т.н.
                    Тия и аз искам да си ги поканя на сватбата Специално заради тях ще се оженя!Даже и списъка с желанията ми е почти готов!

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      Тия и аз искам да си ги поканя на сватбата Специално заради тях ще се оженя!Даже и списъка с желанията ми е почти готов!
                      :D :D :D :D Хахах... е там положението е сериозно коли и какво ли не ще се подаряват... аз ще съм най - скромният на сватбата

                      --------------------

                      Коментар


                        #12
                        Дянкоооов, четеш лиии...

                        Коментар


                          #13
                          Това не пречи да подариш нещо наистина хубаво, а тоя фонтан...лелееее :D Аз като нямам пари го удрям на емоции - Яко направен филм от снимки с яка музика за фон, което да пуснеш по време на сватбата + фонтана, някакво дърво което да засадят двамата също е доста яко според мен, имаше скокове с бунджи за 2ма или със самолет.....абе ти си знаеш - фонтаните разбра къде ги има.....
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            #14
                            В този ред и тон на мисли - подаръците за младоженци дали се облагат с плосък данък? Щот нали и те "печалба"?
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              jenshen73 написа:
                              В този ред и тон на мисли - подаръците за младоженци дали се облагат с плосък данък? Щот нали и те "печалба"?
                              Да, ама не са доходи, придобити от трудова дейност.Нито са наследство.На даренията засега няма данък (ако не се лъжа).

                              Коментар

                              Working...
                              X